Гібридні інвертори від PowMr. Досвід використання та відгуки

З того, що я знаю
1) Багато купують не у виробника, а контор на аліекспресі яким 2-3 роки, і вони себе називають виробниками. Що буде з гарантією з часом - питання цікаве.
2) Інвертори не відповідають заявленим характеристикам по потужності, тим більше довготривалій потужності
3) проблеми зі світлом - то надовго. Тому поставити рішення "встановив і забув" а не танцюєш постійно біля нього - на мій погляд кращий вибір
4) "ну згорів я поміняю на інший, все одно дешевше" - буде дуже добре, якщо разом з інвертором не згорить квартира / будинок, які трохи дорожчі.

перелік буду оновлювати, по мірі вільного часу.

Якщо це все вас не зупинило - вмикайте в налаштуваннях інтерфейсу Україну та Українську мову. Буде дешевше. )
Не погоджусь ніяк з Вами. Горить все і вся, навіть гелеві акумулятори в парі з deye здатні спалити будинок про літій тихенько мовчу, любий пристрій потребує обслуговування і це факт.

Користуюсь роки три десятком цих powmr, та іншіх клонів різних моделей, основні це 5.5 та 10.2 кВт, в різних варіаціях з панелями і без..Доволі це живучі версії, свою роботу на 4+ виконують, не Deye по функціоналу, но те що можуть робити повністю задовольняють в ці блекаути...
Не пощастило з 6.2 кВт версією можливо серія попалась така, глюкнуті і ненадійні... 3кВт серією не користувався..

Не погоджусь ніяк з Вами. Горить все і вся, навіть гелеві акумулятори в парі з deye здатні спалити будинок про літій тихенько мовчу, любий пристрій потребує обслуговування і це факт.

Користуюсь роки три десятком цих powmr, та іншіх клонів різних моделей, основні це 5.5 та 10.2 кВт, в різних варіаціях з панелями і без..Доволі це живучі версії, свою роботу на 4+ виконують, не Deye по функціоналу, но те що можуть робити повністю задовольняють в ці блекаути...
Не пощастило з 6.2 кВт версією можливо серія попалась така, глюкнуті і ненадійні... 3кВт серією не користувався..
Так, кажуть в них були вдалі версії.
На жаль, в ютубі набагато більше відео про те, як їх ремонтують, ніж про те, наскільки все добре. І безперечно шум.

Назад
Угорі