FAQ Инверторы Solis 30K-5G для солнечных панелей, обсуждение

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
233
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Плюс электронных терморегуляторов в том,что можно изменять температуру и гистерезис(чтобы не клацало при наборе температуры).
 

Alextim

Tier3
Реєстрування
8 Чер 2021
Дописи
8
Бали
3
Сверху температура чуть ниже, чем в том месте, которое я указал. Вот и хотел узнать можно ли радиатор сверлить, и вообще как он устроен, внутри он пустотелый или сплошная болванка.
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
233
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Не надо ничего сверлить в инверторе!
Прикрепите каким-нибудь другим способом.Хоть приклейте,хоть прикрутите к профтрубам,на кототых держится инвертор,вертикальный профиль и уприте в него темореле.
 

Alextim

Tier3
Реєстрування
8 Чер 2021
Дописи
8
Бали
3
Ладно не буду сверлить.
Сделаю прижим к радиатору.
 

gooklb

Tier2
Реєстрування
15 Гру 2021
Дописи
36
Бали
8
Сонячні панелі
Risen 535
Інвертор
Solis 25
Вітаю всіх. Для моніторингу інвертора користувався до недавнього часу двома програмами. SolisCloud i SolisHome . Вони схожі, але є деякі відмінності. Недавно програма SolisHome перестала працювати і при поновній реєстрації пише , що сервер недоступний. Може хтось знає причину цього - підкажіть. А може хто користується ще іншими програмами...
 

gooklb

Tier2
Реєстрування
15 Гру 2021
Дописи
36
Бали
8
Сонячні панелі
Risen 535
Інвертор
Solis 25
Недавно побачив ось таку особливість: два поля панелей встановлені на двох дахах приміщень з однаковою кількістю панелей. До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Недавно побачив ось таку особливість: два поля панелей встановлені на двох дахах приміщень з однаковою кількістю панелей. До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
в пік, коли інвертор обрізає, щось порівнювати не має сенсу
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Вітаю всіх. Для моніторингу інвертора користувався до недавнього часу двома програмами. SolisCloud i SolisHome . Вони схожі, але є деякі відмінності. Недавно програма SolisHome перестала працювати і при поновній реєстрації пише , що сервер недоступний. Може хтось знає причину цього - підкажіть. А може хто користується ще іншими програмами...
дак Соліс хом вже всьо, вони розірвали контракт з Соларманом і пішли на свою платформу. тому далі тідьки Солісклауд
 
Реєстрування
22 Січ 2024
Дописи
17
Бали
3
До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
Часто одна из причин в разъёмах MC4, хлипких по конструктиву, с НЕнужным и НЕнадёжным контактным соединением, с НЕнадёжным способом подключения проводников к разъёму MC4 и соответственно НЕ уместных для мощных систем, тем более при отсутствии доступа не то что для профилактики, замены а дажэ для профилактического осмотра. Что почти ВО ВСЕХ случаях усугублено НЕвыполнением техпроцэсса при подключении проводников к разъёму и разъёмов друг к другу, даже продавцами-установщиками, электриками делающими за деньги.
 
Останнє редагування:

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
550
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Недавно побачив ось таку особливість: два поля панелей встановлені на двох дахах приміщень з однаковою кількістю панелей. До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
можна спробувати провести інспекцію стрінгів. Але. Через soliscloud - ще не зоробили. А вручну через меню кнопками -
треба буде результати інспекції потім вручну писати на бумажку, а потім переносити в табличку і вручну строїти графік.
Ще можна через modbus - але я не знаю таких пристроїв (тільки мій саморобний).
Можна поміряти та порівняти опір стрінгів.
Можна з soliscloud витягти з Inverter Reports дані по стрінгах і так сам порівняти DC Voltage та DC Current по кожному стрінгу.
Ну і можна ще відєднувати кожну панель зі стрінгу і міряти по ній або Solar panel multimeter типу EY-1600w а потім порівнювати ці
показники з паспортними панелі. Але ж у вас дах - і там відєднувати буде ДУЖЕ складно.

Так що тут я згоден з Dalet - поки що немає нічого смертельного, і всі ці виміри мають робити специ.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
підкину трохи від СІПовців))))

1711207259166.png 1711207416320.png я

ну , разьемов не найти, плат так же , потому пошли путем :

1711207647872.png 1711207788239.png


і тижня не пройшло, новий любитель СІПу:

1711208158641.png

Друзі, в кого туди СІП закручений, переробіть, бо черга вже)))
 

Вкладення

  • 1711207792737.png
    1711207792737.png
    5,2 Mб · Перегляди: 14

Romario

Tier3
Реєстрування
28 Сер 2023
Дописи
1
Бали
1
Сонячні панелі
Trina
Інвертор
Solis 30k
Доброго Дня!
Кто поможет настроить Solis 30 5g на изменение мощности через функцию Volt - Power
 
Реєстрування
21 Кві 2024
Дописи
3
Бали
1
Сонячні панелі
risen 540
Інвертор
Solis 30K-5G
Доброї години! Підкажіть по помилці Grid Over Voltage. Дуже часто вимикається інвертор, буває до 10 разів на день. В мережі АС напруга піднімається до 250+. Хочу підняти напругу відсікання, але не знаю як. Підкажіть.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
ну ще є перша сторінка теми )
Доброї години! Підкажіть по помилці Grid Over Voltage. Дуже часто вимикається інвертор, буває до 10 разів на день. В мережі АС напруга піднімається до 250+. Хочу підняти напругу відсікання, але не знаю як. Підкажіть.
 
Угорі