FAQ Инверторы Solis 30K-5G для солнечных панелей, обсуждение

Плюс электронных терморегуляторов в том,что можно изменять температуру и гистерезис(чтобы не клацало при наборе температуры).
 
Сверху температура чуть ниже, чем в том месте, которое я указал. Вот и хотел узнать можно ли радиатор сверлить, и вообще как он устроен, внутри он пустотелый или сплошная болванка.
 
Не надо ничего сверлить в инверторе!
Прикрепите каким-нибудь другим способом.Хоть приклейте,хоть прикрутите к профтрубам,на кототых держится инвертор,вертикальный профиль и уприте в него темореле.
 
Ладно не буду сверлить.
Сделаю прижим к радиатору.
 
Вітаю всіх. Для моніторингу інвертора користувався до недавнього часу двома програмами. SolisCloud i SolisHome . Вони схожі, але є деякі відмінності. Недавно програма SolisHome перестала працювати і при поновній реєстрації пише , що сервер недоступний. Може хтось знає причину цього - підкажіть. А може хто користується ще іншими програмами...
 
Недавно побачив ось таку особливість: два поля панелей встановлені на двох дахах приміщень з однаковою кількістю панелей. До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
 
Недавно побачив ось таку особливість: два поля панелей встановлені на двох дахах приміщень з однаковою кількістю панелей. До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
в пік, коли інвертор обрізає, щось порівнювати не має сенсу
 
Вітаю всіх. Для моніторингу інвертора користувався до недавнього часу двома програмами. SolisCloud i SolisHome . Вони схожі, але є деякі відмінності. Недавно програма SolisHome перестала працювати і при поновній реєстрації пише , що сервер недоступний. Може хтось знає причину цього - підкажіть. А може хто користується ще іншими програмами...
дак Соліс хом вже всьо, вони розірвали контракт з Соларманом і пішли на свою платформу. тому далі тідьки Солісклауд
 
До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
Часто одна из причин в разъёмах MC4, хлипких по конструктиву, с НЕнужным и НЕнадёжным контактным соединением, с НЕнадёжным способом подключения проводников к разъёму MC4 и соответственно НЕ уместных для мощных систем, тем более при отсутствии доступа не то что для профилактики, замены а дажэ для профилактического осмотра. Что почти ВО ВСЕХ случаях усугублено НЕвыполнением техпроцэсса при подключении проводников к разъёму и разъёмов друг к другу, даже продавцами-установщиками, электриками делающими за деньги.
 
Останнє редагування:
Недавно побачив ось таку особливість: два поля панелей встановлені на двох дахах приміщень з однаковою кількістю панелей. До недавнього часу генерація цих стрінгів була в пік однаковою (приблизно 8,5кВт). Тепер бачу розбіжність між ними в пік приблизно в 0,5 кВт. Тепловізором по панелям нічого не виявив. Підкажіть яким чином можна виявити причину відхилення генерації по потужності
можна спробувати провести інспекцію стрінгів. Але. Через soliscloud - ще не зоробили. А вручну через меню кнопками -
треба буде результати інспекції потім вручну писати на бумажку, а потім переносити в табличку і вручну строїти графік.
Ще можна через modbus - але я не знаю таких пристроїв (тільки мій саморобний).
Можна поміряти та порівняти опір стрінгів.
Можна з soliscloud витягти з Inverter Reports дані по стрінгах і так сам порівняти DC Voltage та DC Current по кожному стрінгу.
Ну і можна ще відєднувати кожну панель зі стрінгу і міряти по ній або Solar panel multimeter типу EY-1600w а потім порівнювати ці
показники з паспортними панелі. Але ж у вас дах - і там відєднувати буде ДУЖЕ складно.

Так що тут я згоден з Dalet - поки що немає нічого смертельного, і всі ці виміри мають робити специ.
 
підкину трохи від СІПовців))))

1711207259166.png1711207416320.pngя

ну , разьемов не найти, плат так же , потому пошли путем :

1711207647872.png1711207788239.png


і тижня не пройшло, новий любитель СІПу:

1711208158641.png

Друзі, в кого туди СІП закручений, переробіть, бо черга вже)))
 

Вкладення

  • 1711207792737.png
    1711207792737.png
    5,2 Mб · Перегляди: 16
Доброго Дня!
Кто поможет настроить Solis 30 5g на изменение мощности через функцию Volt - Power
 
Доброї години! Підкажіть по помилці Grid Over Voltage. Дуже часто вимикається інвертор, буває до 10 разів на день. В мережі АС напруга піднімається до 250+. Хочу підняти напругу відсікання, але не знаю як. Підкажіть.
 
ну ще є перша сторінка теми )
Доброї години! Підкажіть по помилці Grid Over Voltage. Дуже часто вимикається інвертор, буває до 10 разів на день. В мережі АС напруга піднімається до 250+. Хочу підняти напругу відсікання, але не знаю як. Підкажіть.
 
Доброго вечора. Підкажіть чи буде нормально працювати інвертор Solis 4g 30k якщо його на вантажити 40 кВт панелей, і чи є якійсь наслідки такого перевантаження?
 
Користуйтеся будь ласка пошуком в форумі
А приклад тут
Макс перевантаження - 130%

Крім того - не перевантажуйте по струму та напрузі
 
Може хтось підкаже Solis 4k 30кВт було налаштовано на віддачу в мережу 110% тобто 33кВт спробував змінити на 100% але тепер назад змінити в більшу сторону не можу тобто більше 100% не дає налаштувати менше можу більше ні
 
Видає помилку OV-G-V03
Інвертор 5g-cg30k, що за помилка?
 
Назад
Угорі