Моя самостійна покрокова збірка акумулятора LiFePO4, на 8 кВт*г із комірок EVE 314 А*г

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.582
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вітаю

Пропоную ділитись власними варіантами збірок акумуляторів.
Здорова критика вітається.

Моя збірка зроблена з мінімально можливих елементів, на мою думку.
Ставити кращі запобіжники, автомати, фірмовий корпус - будь ласка.

photo_2024-10-04_09-15-42.jpg

Повне відео збірки, якщо будуть питання - спробую пояснити
 
Дуже скоро, як тільки отримаю комірки з nkon, буду збирати дуже схожий акумулятор на 24 в.
У відео звернув увагу що не підключені ще два термодатчики і тому постійно горить помилка. Не зовсім зрозуміло чому не підключили ще два датчика, адже вони є в комплекті з бмс.
Це тимчасово, чи вони не діють якщо збірка 8S ?
 
Дуже скоро, як тільки отримаю комірки з nkon, буду збирати дуже схожий акумулятор на 24 в.
У відео звернув увагу що не підключені ще два термодатчики і тому постійно горить помилка. Не зовсім зрозуміло чому не підключили ще два датчика, адже вони є в комплекті з бмс.
Це тимчасово, чи вони не діють якщо збірка 8S ?
тільки щоб дроти не заважали під руками і камері. Потім приєднаю
 
Це на скільки ампер бмска? Я так розумію вона з запасом на 16s? Тобто 8s зараз тимчасово?
Чому не 2х полюсний автомат?
І яка розпіновка на інверторі для rs485?
 
Це на скільки ампер бмска?
на 200А
Я так розумію вона з запасом на 16s?
так, будуть ще збірки і на 16с, як набавлюсь стане туди скоріше за все
Чому не 2х полюсний автомат?
а навіщо?
Брав 7 і 8 піни, там живе
 
@Sergey
Питання до роздумів, плавкий запобіжник правильно було б ставити на '-' чи на '+' батареї ?

Як щодо такої логіки:
на мінусі висить BMS і має функцію вимкнення по перевищенню струму, тому запобіжник доречніше вішати на плюс акумулятора.
 
@Sergey
Питання до роздумів, плавкий запобіжник правильно було б ставити на '-' чи на '+' батареї ?

Як щодо такої логіки:
на мінусі висить BMS і має функцію вимкнення по перевищенню струму, тому запобіжник доречніше вішати на плюс акумулятора.
1 Ток однаковий у всьому колі шо в + шо в - с цієї точки зору ніякої різниці
2 Взагалі запобіжник потрібен? я вважаю ні
поясню чому - в інверторі е запобіжник, як що встановити ще один біля інвертору то він дублює внутрішній толку = 0
як що встановити біля акумулятору то що він захищає? - 50 см. дроту до інвертора яка вірогідність що цей провід замкне = 0
 
2 Взагалі запобіжник потрібен? я вважаю ні
поясню чому - в інверторі е запобіжник, як що встановити ще один біля інвертору то він дублює внутрішній толку = 0
як що встановити біля акумулятору то що він захищає? - 50 см. дроту до інвертора яка вірогідність що цей провід замкне = 0
Строго кажучи не зовсім нуль. Наприклад хтось вирішив поміняти інвертор. А батарею вимкнути забув (БМСкою чи вимикачем). Тоді коротнути дроти по необережності можна запросто.
 
А батарею вимкнути забув (БМСкою чи вимикачем). Тоді коротнути дроти по необережності можна запросто.
Ну з таких міркувань треба все увішати запобіжниками.
Не дарма пишуть "Обслуговуватися повинно тільки кваліфікованім персоналом"
 
Ну з таких міркувань треба все увішати запобіжниками.
Не дарма пишуть "Обслуговуватися повинно тільки кваліфікованім персоналом"
У кваліфікованого персонала запросто Чернобилі вибухають. Тому захист від дурня і для них зайвим не буде.

Та що далеко ходити. От я себе вважаю кваліфікованим. Але позавчора по необачності доторкнувся куди не слід і трохи щипануло струмом.
А Вас давно струмом било? :)
 
якщо переглянете фірмові збірки - там майже завжди є запобіжник і десь в половині автомат. навіщо вони там?
Автомат для того щоб відключити акумулятор - використовуєтеся як вимикач
запобіжник - невідомо для чого
 
Не бачу сенсу від запобіжника. Якщо бмска не спрацює, то є автомат на критичний випадок.
Це як раніше в квартирах ставили одноразові пробки поки не винайшли автомати
 
якщо переглянете фірмові збірки - там майже завжди є запобіжник і десь в половині автомат. навіщо вони там?
Я думаю що автомат ставлять як захист від короткого самого інвертору, не у всіх виробників він стоїть
 
Назад
Угорі