На що звертати увагу при виборі гібридного інвертора

Можливо провокаційне питання: є інвертор Deye SUN-5K в Україні за 47 та є POV-HVM6.2M-48V-N на Аліекспрес за 11. Що такого є в першому, за що варто переплатити в 4 рази?
По перше дивимось продавця. "Open since: PowMr Solar Inverter Controller Factory Store 912620694 Guanggong, China Nov 7,2021" (у виробника ціни інші)
Тобто на ринку "давно". По друге дивимось гарантію. Скільки і на яких умовах. Термін гарантії.

По PowMr треба читати про моделі. Там люди пишуть, про вдалі невдалі.
Але, загалом, PowMr не відповідає заявленим характеристикам.
Чи є сенс купити 4 PowMr, поставити "на склад" і міняти по мірі згорання - вирішувати вам. Чи загориться ще щось, від інвертора - також.
 
По перше дивимось продавця. "Open since: PowMr Solar Inverter Controller Factory Store 912620694 Guanggong, China Nov 7,2021" (у виробника ціни інші)
Тобто на ринку "давно". По друге дивимось гарантію. Скільки і на яких умовах. Термін гарантії.

По PowMr треба читати про моделі. Там люди пишуть, про вдалі невдалі.
Але, загалом, PowMr не відповідає заявленим характеристикам.
Чи є сенс купити 4 PowMr, поставити "на склад" і міняти по мірі згорання - вирішувати вам. Чи загориться ще щось, від інвертора - також.
 
Лучше уж тогда купить один Voltronic Pover - Axpert VM 4 TWIN 6KVA за 12300 грн без проблем, чем 4 PowMr с проблемами.
 
Лучше уж тогда купить один Voltronic Pover - Axpert VM 4 TWIN 6KVA за 12300 грн без проблем, чем 4 PowMr с проблемами.
ви обіцяли відписатись, як вам доїде.
Буду вдячний, гадаю не тільки я, за опис де, по чому, скільки їхало та як повторити ваші дії. Вважаю ваш вибір правильним.
ваша гілка була тут
 
ви обіцяли відписатись, як вам доїде.
Буду вдячний, гадаю не тільки я, за опис де, по чому, скільки їхало та як повторити ваші дії. Вважаю ваш вибір правильним.
ваша гілка була тут
 
Давно получил , установил и работает. Все как то некогда было расписать свои эмоции. Сейчас нет света, попробую расписать.
 
Останнє редагування:
14 февраля банк снял 12640 грн. Надо мониторить Али. Бывают дни с акциями, когда можно взять за прим. такую цену.
Подскажите пожалуйста, были ли доп. платежи за растаможку или все ограничилось 12640грн?
 
Подскажите пожалуйста, были ли доп. платежи за растаможку или все ограничилось 12640грн?
Немного. Китаец оценил в 190 уе. Кабмин собирался в ближайшее время снять ограничения на АКБ и инверторы. Правда, когда это будет, пока не известно. Но инвертор, как минимум, еще 2 месяца будет ехать. Возможно, за это время, и отменят.
 
Останнє редагування:
Вот одна из ссылок https://vi.aliexpress.com/item/1005005877826056.html?spm=a2g0o.productlist.main.19.472dZUS2ZUS2qd&algo_pvid=ae554c56-fb62-4c9f-ada6-87dc28720db0&algo_exp_id=ae554c56-fb62-4c9f-ada6-87dc28720db0-9&pdp_npi=4@dis!USD!433.29!346.63!!!3119.42!2495.54!@211b80c217162136552347200e3aeb!12000034676646209!sea!UA!0!AB&curPageLogUid=e0oS3jXyNtPC&utparam-url=scene:search|query_from:. Надо Али мониторить. Бывают акцийные дни на Али. Цены в них значительно ниже. Я покупал за 330 у.е. 4 месяца назад. Второй уже за 350 у.е. месяц назад.
Дуже подібно, що це Axpert VM 4 4KVA/6KVA
 
Останнє редагування:
Дуже подібно, що це Axpert VM 4 TWIN 4KVA/6KVA
Я не сомневаюсь в этом. У Вольтроника в Китае работают 4 завода , на Тайване 3 и во Вьетнаме. Если бы в каком то сарае его подделывали, то им давно бы сплели лапти. Одно дело делать подделки производителей за предалами Китая, а другое дело производителей внутри Китая. Это просто смертельный номер. Ведь этот производитель делает бренды Easun, Аксиома и другие
, но не PowMr.
 
Дуже подібно, що це Axpert VM 4 TWIN 4KVA/6KVA
Ссилка геть не на той товар, то ніякий не твін, твін вартує як крило від боїнга і витримує по входу від сонця до 27 ампер ну аж ніяк не 17-18.
знайшов на 4 кіловати на 6 другий продаван за 487 долярів по переписці мені пропонував. https://vi.aliexpress.com/item/1005....0.0.5f5d76db91oaHY&mp=1&gatewayAdapt=glo2vnm
 
Ссилка геть не на той товар, то ніякий не твін, твін вартує як крило від боїнга і витримує по входу від сонця до 27 ампер ну аж ніяк не 17-18.
знайшов на 4 кіловати на 6 другий продаван за 487 долярів по переписці мені пропонував. https://vi.aliexpress.com/item/1005....0.0.5f5d76db91oaHY&mp=1&gatewayAdapt=glo2vnm
Дякую, TWIN прибрав!
 
Дякую, TWIN прибрав!
Я все ж вважаю що це саме TWIN. Замовив тут: https://vi.aliexpress.com/item/1005...st_main.5.76781802vK2Fgx&gatewayAdapt=glo2vnm
Перед замовленням спілкувався з продавцем. Вхід від сонця до 27 ампер, подвійний вихід AC. Отримав від китайця інструкцію, порівняв з інструкцією вольтроніка. Інструкції ідентичні, окрім останнього розділу, де описується підключення по wifi до додатку.
 
Я все ж вважаю що це саме TWIN. Замовив тут: https://vi.aliexpress.com/item/1005...st_main.5.76781802vK2Fgx&gatewayAdapt=glo2vnm
Перед замовленням спілкувався з продавцем. Вхід від сонця до 27 ампер, подвійний вихід AC. Отримав від китайця інструкцію, порівняв з інструкцією вольтроніка. Інструкції ідентичні, окрім останнього розділу, де описується підключення по wifi до додатку.
Та ніякий то не TWIN схаменись, подивись скільки вартує саме TWIN, а тоді пиши, китаєць ладен тобі чи будь-кому наплести те що ти хочеш почути, лиш би продати свій товар.
 
Та ніякий то не TWIN схаменись, подивись скільки вартує саме TWIN, а тоді пиши, китаєць ладен тобі чи будь-кому наплести те що ти хочеш почути, лиш би продати свій товар.
А ви реально користувались таким інвертором? Чи робите висновки виключно порівнюючи ціни сусідніх магазинів на aliexpress?
 
Назад
Угорі