На що звертати увагу при виборі гібридного інвертора

Хто отримував інвертори вже після прийняття закону? Скільки вони зараз проходять митницю? В мене приїхав один Укрпоштою і лежить там вже два дні. А кілька маленьких посилок за цей час проскочили митницю за лічені хвилини..
 
Хто отримував інвертори вже після прийняття закону? Скільки вони зараз проходять митницю? В мене приїхав один Укрпоштою і лежить там вже два дні. А кілька маленьких посилок за цей час проскочили митницю за лічені хвилини..
Писали що до місяця може там валятись.
 
Я замовив в Shenzhen Jesudom Store, 4kW, 19/08. Поки ще не відправили, але обіцяють).
Поновлю інформацію. Зараз такий стан:

27.08.2024, 16:13
Aliexpress-Cainiao
Заказ был упакован в большую доставку и готов к компании по доставке

27.08.2024, 17:56
Aliexpress-Cainiao
Компания по доставке взяла большую доставку

27.08.2024, 17:56
Aliexpress-Cainiao
Получен логистической компанией. Принят перевозчиком

29.08.2024, 14:26
Aliexpress-Cainiao
Обработка в центре сортировки. Вход в сортировочный центр
Шатианский город
30.08.2024, 05:22
Aliexpress-Cainiao
Ушел из сортировочного центра. Переход в сортировочном центре
Шатианский город
31.08.2024, 14:42
Aliexpress-Cainiao
Прибыл в вылетный транспортный центр
 
Вчора отримав. Взагалі не затримувався на митниці. Правда ціна була $110 замість $240
 
Правда ціна була $110 замість $240
Мабуть в цьому справа. Я купив два різних інвертора. І кожен раз продавці мене самі питали яку суму ставити. А я їм відповідав - ставте справжню, в нас тут вже круті закони :) А оно ось як...
 
Мабуть в цьому справа. Я купив два різних інвертора. І кожен раз продавці мене самі питали яку суму ставити. А я їм відповідав - ставте справжню, в нас тут вже круті закони :) А оно ось як...
Нічого подібного ціна аж ніяк не впливає на те чого так довго валяється інвертор на митниці, подивись огляд адміна форуму він там розказує що просив китайця ставити справжню ціну і що з того вийшло.
 
Нічого подібного ціна аж ніяк не впливає на те чого так довго валяється інвертор на митниці, подивись огляд адміна форуму він там розказує що просив китайця ставити справжню ціну і що з того вийшло.
Передивився те відео зі стопкадром. Там він наводить два трекинга - від Алі та від Укрпошти. Я таких ще не бачив, та посилка по трекам зовсім не заходила на українську митницю! Заради цікавості передивіться любий свій трекінг, хоч на якийсь дріб'язок. Завжди є вхід та вихід з митниці. Що то була за аномалія, незрозуміло. Просто йому пощастило. Тому той випадок включати в статистику не буде коректним.
 
Виявилось, що рожевий інвертор Fronus із оглядами тільки від дпакистанців, продається також у офіційному магазині ПавМр/ На олх пишуть що це товар для Індії/Пакистану.
 
Останнє редагування:
мені здається, що митниця була. чому її не має в кінцевому трекінгу - не знаю
Я потім звернув увагу, що наче коробку дійсно вже відкривали (є розріз крізь бумажні наліпки), а потім зверху заліплено скотчем. Чи то Ви робили другий дубль з'йомки? :)
 
Сьогодні і я отримав. Тиждень на митниці була посилка.
Якщо відстежуєте треки, то дивіться їх не на Алі, а наприклад на Postal Ninja або на сайті Укрпошти на останніх етапах. Бо щось з Укрпошти туди зараз не всі пункти трекінгу доходять. На Алі в мене по цьому замовленню показало після заходу на митницю відразу Ready to Pick Up через тиждень.
 
Мій інвертор вже трекається в Естонії.
 
Сьогодні отримав другий інвертор. Цей швидко пройшов митницю, але потім три дні десь в них валявся. Коробкою по дорозі добре в футбол пограли, але наче все ціле.
 
а я 19 серпня замовив гібридник на алі , і нарешті сьогодні Алі погодив повернення, черен невідправка товару. Заново замовив SRNE. Подивимось як його відправлять
 
Назад
Угорі