На що звертати увагу при виборі гібридного інвертора

Так, продавець обдурив систему. Тепер чекати ще 10 днів :( Бо раніше система не дасть відкрити діспут. Вона і через 10днів не буде давати, казатиме чекай 60+ днів, поки той трек доїде. Але є обхідний маневр. Я робив так. Через 10 днів відкрив діспут, вказав що посилка приїхала, але вона порожня. Там є варіант щось типа "Item missing". Далі в тексті описуєте проблему. Далі система захоче фотопідтвердження. Я робив скріншоти трекінгу, який 10днів не рухався. Ви можете додати ще скріншот переписки, де продавець писав що товару нема. І все, у мене гроші продавець повернув через два дні. Не став чекати арбітража Аліекспрес.
 
Додам. Раніше можна було зв'язатися з людиною зі служби підтримки Алі, тоді такі питання можна було вирішити оперативно. А зараз там сидить робот, і крізь нього не прорватися :(
 
У Вас Shipping Guarantee по цьому замовленню є? Якщо є, то подивіться до якої дати продавець за нею мав відправити. Якщо нічого не робити, то система Алі у цю дату сама відмінить замовлення, поверне гроші. І дасть купон за незручності. Головне щоб продавець не виписав до цієї дати лівий трек. Їх мабуть Алі карає штрафами за зрив замовлень, тому вони і хімічать...
Ніфіга їх нічим не карають, якби карали то продаван відміняв би замовлення сходу.
нажаль продавець створив якийсь трекер. Посилка захищена. як бути? система же вважає, що відправка відбулась через трекер продавця?
Тоді не спіши, подивись чи буде рух з тим треком, якщо ні відчиняй диспут через робобабу, але то як на мене вже сумнівний варіант.
 
Додам. Раніше можна було зв'язатися з людиною зі служби підтримки Алі, тоді такі питання можна було вирішити оперативно. А зараз там сидить робот, і крізь нього не прорватися :(
Можна зв"язатись з живим оператором. https://aliexpert.com.ua/sluzhba-pidtrymky-aliexpress/
 
Останнє редагування:
Ніфіга їх нічим не карають, якби карали то продаван відміняв би замовлення сходу.

Тоді не спіши, подивись чи буде рух з тим треком, якщо ні відчиняй диспут через робобабу, але то як на мене вже сумнівний варіант.
Я мав на увазі, що можливо карають якщо спрацює захист по гарантії. Тому вони обходять його за допомогою лівого трека.
Зараз дійсно треба почекати 2-3дні. Може і справді він відправив отой інвертор іншої марки.
 
а можна відмінити замовлення і повернути гроші? буде якийсь суттєвий штраф ?
 
а можна відмінити замовлення і повернути гроші? буде якийсь суттєвий штраф ?
Я ж вище написав. Гроші повертаються по завершенню діспута. Штрафа Вам не буде, правда ж на вашому боці. Але трохи втратите грошей якщо платили з гривневої картки. Бо банк зараховує usd по різному курсу при витратах і при надходженні. В мене вийшло -270грн на 15000.
 
Так можно ж повернути у формі бонуса на рахунок алі у долларах
Там не дуже зрозуміло, як цю опцію активувати для всих випадків. Я у минулому місяці купив одну штуку, а потім одразу побачив, що по запарці обрав не ті параметри, що мені потрібні. Я швиденько відмінив замовлення, причину обрав - цей товар мені не потрібен. Система відповіла ОК, і запропонувала повернути гроші експрес методом на бонусний рахунок. Чим я і скористався. А коли повертав гроші за інвертор, то ніяких альтернатив не було. Може воно працює тільки до відправки товару? Якщо знаєте як цим скористатися після діспуту, то поділіться.
 
ще питання : думаю зібрати комірки 8шт 304аг. це буде десь 7,7квт. А інвертор на 3квт і заряджає 50А*24в=1200ват. Чи можна ще докупити окремо якийсь зарядник на 1,2квт - щоб пошвидше заряджати акуми ?
 
це буде десь 7,7квт. А інвертор на 3квт і заряджає 50А*24в=1200ват.
Це якщо акумулятор кожного дня будете розряджати в нуль, то заряджатися він буде більше 5 годин.
В основному, 50А буде достатньо, щоб зарядити до повного за 2-3 години.
 
ми вже ж проходили взимку, а потім і в липні графік - 7 годин немає ел.ен. і 2 є. Та і після 26 серпня у мене пару дні були так вимикали. Тому треба встигати закачувати 3квт на годину
 
Останнє редагування:
Може воно працює тільки до відправки товару
Я коли диспут створював за поставлений товар неналежного функціоналу був вибір і бонуса в т.ч. щоправда диспут програв.
 
ще питання : думаю зібрати комірки 8шт 304аг. це буде десь 7,7квт. А інвертор на 3квт і заряджає 50А*24в=1200ват. Чи можна ще докупити окремо якийсь зарядник на 1,2квт - щоб пошвидше заряджати акуми ?
Думаю можна.
Я коли диспут створював за поставлений товар неналежного функціоналу був вибір і бонуса в т.ч. щоправда диспут програв.
Що ви розказуєте які бонуси?? Я скільки відміняв по непотрібності мені товару ніякого вибору мені не давало.
 
Що ви розказуєте які бонуси?? Я скільки відміняв по непотрібності мені товару ніякого вибору мені не давало.
Це якась нова фіча для refund, поки незрозуміло в яких замовленнях вона діє, а в яких ні. Потім ті бонуси автоматом списуються при наступних замовленнях.
 
Це якась нова фіча для refund, поки незрозуміло в яких замовленнях вона діє, а в яких ні. Потім ті бонуси автоматом списуються при наступних замовленнях.
Може ввели недавно, так як китайці взяли собі моду не відправляти товар і люди втрачають при поверненні коштів на різниці курсу обміну валюти.
 
Можна, але він буде коштувати як новий гібридний інвертор.
Брехня якщо ти мені знайдеш за 2500 гібридного на 3 кіловати я в тебе його куплю, саме стільки коштує зарядка 48 вольт 1,3 кіловати можна знайти і 24 вольтову в ту ж ціну тільки не потрібно лінуватись.
 
Назад
Угорі