Перевірені продавці LiFePO4 із гарною якістю та ціною

статус "Відправник створив накладну, але ще не надав до відправки". Так і буде поки до України не приїде?
Так, так і буде. Потім зміниться в день коли посилка зайде на митний термінал, і там вже буде актуальний статус в застосунку НП
 
Звідки інформація? Що саме в обхід африки і коли допливуть до Валенсії.
Бо в мене з Сінгапура до Буатана доплили за 5 днів. Потім за 3(!!!) дні вже світить в Турції в Мерсіні. І зараз вже там тричі статус оновлювався, ще з Мерсіну не виїхали
А до Сінгапура приплили за 20 дні
Ну, мабуть я знаю який корабель й можу дивитись як він пливе. Ну чи, нас кинули й лівий трек нам прислали й там НЕМА наших батарей ))
 

Вкладення

  • mars_1010.jpg
    mars_1010.jpg
    178,1 Кб · Перегляди: 7
А як дивитися по треку з алі який корабель? Доречі в мене тільки сьогодні виїхало з Мерсіну. 10 днів там було.
 
Сьогодні отримав таке повідомлення:

Hello,

The EVE LF105 left China bit later than I expect. They are on the Ever Given (you know, shat ship that blocked the Suez canal) and without futher delay we expect them here around october 23 but it probably will delay a little.
For our customers from Ukraine: since Meest Express in Germany could not handle our volumes, we ship now via Nova Poshta. There is no extra cost and it should be delivered to your door, no pickup needed. There is no extra cost for you.

Arjan
NKON

Здравствуйте,

EVE LF105 покинул Китай немного позже, чем я ожидал. Они находятся на Ever Given (вы знаете, разбитом корабле, который заблокировал Суэцкий канал), и без дальнейших задержек мы ожидаем их здесь примерно 23 октября, но это, вероятно, немного задержится.
Для наших клиентов из Украины: поскольку Meest Express в Германии не справилась с нашими объемами, мы отправляем сейчас через "Новую почту". Дополнительных затрат нет, товар должен быть доставлен до вашей двери, самовывоз не требуется. Для вас нет никаких дополнительных затрат.

Арьян
НКОН
 
Сьогодні отримав таке повідомлення:

Здравствуйте,

EVE LF105 покинул Китай немного позже, чем я ожидал. Они находятся на Ever Given (вы знаете, разбитом корабле, который заблокировал Суэцкий канал), и без дальнейших задержек мы ожидаем их здесь примерно 23 октября, но это, вероятно, немного задержится.
Для наших клиентов из Украины: поскольку Meest Express в Германии не справилась с нашими объемами, мы отправляем сейчас через "Новую почту". Дополнительных затрат нет, товар должен быть доставлен до вашей двери, самовывоз не требуется. Для вас нет никаких дополнительных затрат.
я теж такий отримав, радуюсь що не укрпоштою доправлятимуть
 
Останнє редагування:
радуюсь що не укрпоштою доправлятимуть
до речі Укрпошта зараз непогано працює
коли купував інвертор в осени 2022 року то доставка була 3 тижні кур'єром доставили додому митне оформлення зробили взагалі нічого не питали, та й зараз багато чого їде Укрпоштою норм доставляють, мабуть як що можна було вибирати замість meest я би Укрпошту обирав.
 
А як дивитися по треку з алі який корабель? Доречі в мене тільки сьогодні виїхало з Мерсіну. 10 днів там було.
Замовляв син, написав китайцю, той дав трек. Там усе розписано. Корабель як знайти на мапі? Ви це не знаєте?
 
до речі Укрпошта зараз непогано працює
коли купував інвертор в осени 2022 року то доставка була 3 тижні кур'єром доставили додому митне оформлення зробили взагалі нічого не питали, та й зараз багато чого їде Укрпоштою норм доставляють, мабуть як що можна було вибирати замість meest я би Укрпошту обирав.
я не так щоб обсираю укрпошту, ну веліка недавно купив з доставкой УП, то на рулі краска подерта була, але я радів що хоч нічого не погнули і не відламали, знайомий працює на УП, то казав що ніколи нічого через ню собі не замовляє бо бачить весь процес погрузки розгрузки:) видовище не для слабо нервових. робіть висновки.
 
видовище не для слабо нервових. робіть висновки.
Гадаєте в інших краще?
пакувати треба нормально, але те до продавця питання :(

Ос наприклад БМС Новою поштою прийшла, але вміст цілий
 

Вкладення

  • БМС.jpg
    БМС.jpg
    169,9 Кб · Перегляди: 29
Гадаєте в інших краще?
пакувати треба нормально, але те до продавця питання :(

Ос наприклад БМС Новою поштою прийшла, але вміст цілий
це скоріш виключення чим правило, хоча в НП теж бува бють, в знайомого компа приложили так що корпус погнуло, хоча був в коробці.
 
Хто знає де можна замовити EVE 105Ah Grade-A 200.50x130.30x36.70, не за всі гроші світу, замовив тільки 8, думав пізніше ще замовити, а вони на nkon закінчились, Бажано не за всі гроші світу, бо тут є де ціна Х2
 
Хто знає де можна замовити EVE 105Ah Grade-A 200.50x130.30x36.70, не за всі гроші світу, замовив тільки 8, думав пізніше ще замовити, а вони на nkon закінчились, Бажано не за всі гроші світу, бо тут є де ціна Х2
сама нища ціна унас в Україні 2070грн, менче я незнайходжу. поки в радіомаг в наявності немає але скоро зявиться, ну і на олх тож попадали цінники по 2тис, з М6 2.5тис
ще на промі з'явились продавці від 2,2тис
ще олх 1750грн але вони 2019р
але олх це трохи стрьомно, якщо у вас немає тестера опору то краще на олх не брати а брати в якогось відомого інтернет магазина або площадці тіпа пром
 
Останнє редагування:
Дякую, та це теж бачив, але щось сумніви, там є і 4 ячейки по 2к. Знайшов ще такий сайт https://hakadibattery.com/ і его клон https://selianenergy.com/ , хто такі походу не відомо і взагалі чи реальний магазин
я тож був на нконі влітку провтикав , думав вагався, не знав на скіки вольт буде інвертор, поки оприділивсь уже розгребли, цей раз тіки відкрили предзамовлення зразу 16шт замовив 105.
 
  • Like
Реакції: Xio
Дякую, та це теж бачив, але щось сумніви, там є і 4 ячейки по 2к. Знайшов ще такий сайт https://hakadibattery.com/ і его клон https://selianenergy.com/ , хто такі походу не відомо і взагалі чи реальний магазин
Реальний, я спілкувався із його власником. Відгуки є різні.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Xio
Хто знає де можна замовити EVE 105Ah Grade-A 200.50x130.30x36.70, не за всі гроші світу, замовив тільки 8, думав пізніше ще замовити, а вони на nkon закінчились, Бажано не за всі гроші світу, бо тут є де ціна Х2
Виробник корпусів, має склади в Європі, як раз заїхало багато всього
EVE 105ah : $38.5/pc
EVE 230ah: $66/pc
EVE 280ah: $71/pc
EVE 304ah: $79/pc
EVE 314ah: $80/pc

Доставка до Польщі у вартості.

Можна питати менеджера Raina, говорив із нею, вона і зробила підбірку Європейського складу для нас.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Xio
я тож був на нконі влітку провтикав , думав вагався, не знав на скіки вольт буде інвертор, поки оприділивсь уже розгребли, цей раз тіки відкрили предзамовлення зразу 16шт замовив 105.
Як ви плануєте безмитно розтаможувати, якщо мінімум 200Ah?
 
Брав на Нконі, їхало 3 місяці. Можна замовляти на відділення Нової пошти.

Не варто набирати в одну коробку багато всього, бо на митниці можуть виникнути труднощі.

280Аг автоматично пройшли розтаможку без мита та ПДВ
 
Назад
Угорі