Перевірені продавці LiFePO4 із гарною якістю та ціною

...еще не оплачивал. рука не поднимается )))
А ви вкладіть в це діло сенс і сплачуйте з мотивацією - що ці податки підуть на забезпечення світлом і теплом наших співвітчизників :D, і тим самим ви не тільки про себе попіклувалися організувавши собі бекап живлення, а ще і іншим добру справу зробили. Тоді в цьому буде сенс ;)
 
Нагуглив кілька відосів. В першому і другому ніяк не стягують, в третьому стягнули наче металевою стрічкою, але з боків там вони проклали якісь амортизатори.

Що стосується даташита від EVE. Я б його прочитав так. Стягувати треба з силою 300-700кг, але треба слідкувати щоб з часом та сила не перевищила ці значення, бо вона може нарости до 5тон. Звідси висновки - стягувати треба не бронєплитами, а чимось гнучким.
Кожен виробник відштовхується від власного розсуду, доцільності та балансу ціна/якість, також вони встановлюють термін служби в пару років. Я відштовхнувся від свого бачення, мені потрібен максимальний термін служби (від 10 років), тому стиснув "бронепластинами". Шпильки М10 6 шт. на розрив витримають в найгіршому випадку 10 тон, тому 5 тон тиску від комірок на пластини в кінці терміну експлуатації не критично для мене. Це особисто моє бачення, нікого не схиляю на свою сторону.
 
КШпильки М10 6 шт. на розрив витримають в найгіршому випадку 10 тон, тому 5 тон тиску від комірок на пластини в кінці терміну експлуатації не критично для мене. Це особисто моє бачення, нікого не схиляю на свою сторону.

Ну нам же треба не пластини зі шпильками вберегти, а комірки. А виробник прямим текстом пише
Якщо сила стиснення занадто велика, комірки можуть бути пошкоджені або навіть протікати.
Тому я буду стискати, але з якимись амортизаторами. Теж нікого не схиляю :)
 
А ви вкладіть в це діло сенс і сплачуйте з мотивацією - що ці податки підуть на забезпечення світлом і теплом наших співвітчизників :D, і тим самим ви не тільки про себе попіклувалися організувавши собі бекап живлення, а ще і іншим добру справу зробили. Тоді в цьому буде сенс ;)
да, подумал, и выложил на olx по себестоимости. может накинул 50 гривен, авто-затраты, пока ганялся за курьером новой почты.
...жесть, уже продал все 24 батарейки(LF105, что с растаможкой), по себестоимости(nkon/np/таможня),
ушли на olx за 20 минут. завтра заберут. выходит ДДД (дабл доброе дело)

так, я расматриал LF105 для установки в щит, в коридоре. ну за квартирой. ну что не очень широкие.

насчет податков, не смог удержатся, ...сорри за флуд.
в том городе где я живу, мер все податки вкладывает в брусчатку,
наверное для красивых фоточек на фоне русских танков. старается :oops:

по теме, nkon - шлет OK. с отправкой LF105 затянул, но сразу емейлы пришли, затянули/скоро/отправили.
когда на сайте была перегрузка с paypal, деньги, по письму, сразу вернули.
 
Останнє редагування:
Ще один магазин дав добрі ціни, давно і добре відомий як надійний постачальник.
QSO - Shenzhen Qishou Technology Limited

Це склад в Європі!
Грейд А EVE
Від 16-ти штук питати Amy, може ще трохи посунеться по вартості.

Alibaba 280 Ah
Alibaba 315 Ah
а яку вартість вони вам запропонували?
 
Сьогодні отримав свої LF280 з Nkon. З Голандії доїхало Новою Поштою за 10днів. Митниця коробки навіть не відкривала. Але це фірмові коробки від EVE на чотири комірки. І на них є заводська бірка, де написано що там всередені. Документи на покупку за запитом митниці надсилав їм на пошту. Запит приходить СМСкою і дублюється на електронну пошту.
 
Сьогодні отримав свої LF280 з Nkon. З Голандії доїхало Новою Поштою за 10днів. Митниця коробки навіть не відкривала. Але це фірмові коробки від EVE на чотири комірки. І на них є заводська бірка, де написано що там всередені. Документи на покупку за запитом митниці надсилав їм на пошту. Запит приходить СМСкою і дублюється на електронну пошту.
які саме документи посилали на митницю? вам їх Нкон надав? Теж чекаю посилки днями
 
які саме документи посилали на митницю? вам їх Нкон надав? Теж чекаю посилки днями
Я надсилав фотки мого паспорта, справки ІПН та квитанціі по оплаті акумуляторів з Монобанку в pdf форматі. Посилання на ту інструкцію є в цій темі, пост #168
 
З Голандії доїхало Новою Поштою за 10днів
А скільки чекали на нконі?

Мій китаєць з алі зняв з продажу акуми)) Багато скарг, що по 100 днів чекають. Але в новині інфа, що вже є склади в Україні:
https://www.alibaba.com/product-detail/LiFePO4-12V-24V-48V-100AH-200AH_1601207734199.html
 

Вкладення

  • Screenshot_20241018_083509_AliExpress.jpg
    Screenshot_20241018_083509_AliExpress.jpg
    991,4 Кб · Перегляди: 5
Назад
Угорі