Перевірені продавці LiFePO4 із гарною якістю та ціною

Кажуть, що досить добрі комірки, і навіть дешевші трохи за EVE. але цей виробник в нас далеко не так відомий.
Китайцы мне тоже так ответили, ну что ж, посмотрим) Мист China обещают доставку на начало сентября
 
3.81юсд морем, а Вы тоже имеете опыт, как у Вас?
 
мито і ПДВ відміняють. На все що більше 200 Аг
Це точно? бо я знайшов на цю тему законопроекти 11343, 11344, які надійшли до ВР 17.06.2024. Вони ще не розглядалися. Ще 11343-1 та 11344-1, які є альтернативними, і надішли до ВР 25.06.2024, і також ще не розглядалися.
 
Це точно? бо я знайшов на цю тему законопроекти 11343, 11344, які надійшли до ВР 17.06.2024. Вони ще не розглядалися. Ще 11343-1 та 11344-1, які є альтернативними, і надішли до ВР 25.06.2024, і також ще не розглядалися.
треба дивитись цей законопроект
 
кажуть прийняли. чекаємо на підпис президента
 
А шо прийняли в сухому залишку? Акуми інвертори, чи також панелі?
 
Шановні , до інвертора Srne 24v 3квт шукаю батарею для підключення вдома холодильника , кондиціонера ну і інше вже маленьке ( роутер, ноут, пару лампочок, телек).

Підскажіть же купити батарею? Яку ?
Мені радили Lifepo4 24v 200 ah.
Де купити? Однєї хвате?
Треба щоб швидко заряджалася 2-3 год.
Дякую !

P.s. я повний профан
 
Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, що то за "непоганий" магазин?
 
А как работает алибаба? Так же как и али экспресс или там только оптовые сделки проходят?
 
Один шановний пан на теренах ютубу розповідає, що він добуває елементи десь на внутрішніх сайтах піднебесної. Серед них taobao та 1688. Може хтось має досвід такої роботи? Може можна як-небудь скоперуватися?
 
ви їх знаєте?
Company registration date 2020-09-16
Хоча сертифікати ніби є
Давайте так. Меня спросили где я покупал, я ответил. Что значит знаю я их или нет? Я ж не рекламу им делаю. Перед заказом, я очень долго и нудно с ними и другими продавцами общался и выяснял нужную мне информацию. По ряду причин заказал у этих. Очень надеюсь, что все хорошо будет!
 
А как работает алибаба? Так же как и али экспресс или там только оптовые сделки проходят?
На сколько я понял, разные магазины по разному, некоторым оплатить даже нельзя нашими картами, некоторые поштучно не продают, некоторые в Украину не доставляют....
То что заказывал я, я везу при помощи перевозчика. И китайцы мой товар доставили не в Украину, а на склад в Китае.
 
Назад
Угорі