Збірка станції

запобіжник ставиться між джерелом струму і приладом, він там і встановлений (між акумулятором і інвертором).
І в разі збільшення підключеної потужності від споживачів - відповідно зрозтають "ампери" що тягне для задоволення цих потреб з акума інвертор. Так це працює
Якщо зі сторони акума 175, то не виходить з запобіжником. Він же не на стороні виходу?
 
Але ж можуть навантажити і на 100% Але це вже таке, я точно так на 100% не планую використовувати.
Вирішитись би тепер з кабелями. Можливо два awg4 було б краще. Для BMS. Зручно підключити. А от як до комірки... Чи обтискати на клему 50 чи чипляти пластину на два контакти.
І потім зі сторони автомату. Чи влізе в нього два awg4. Або також пластину, одну сторону неї в автомат а на іншу дві клеми
 
А автомат в акумі краще ставити на виході після бмс чи до самої бмс від комірок?
 
Дякую. А як бути з проводами?
І щось не знайду реле увімкнення. Бачу прості по 5а, але треба на 40а. Чи підійде реле напруги з функцією таймінгу?
 
Дякую. А як бути з проводами?

Вирішитись би тепер з кабелями. Можливо два awg4 було б краще. Для BMS. Зручно підключити. А от як до комірки... Чи обтискати на клему 50 чи чипляти пластину на два контакти.
І потім зі сторони автомату. Чи влізе в нього два awg4. Або також пластину, одну сторону неї в автомат а на іншу дві клеми
Моя думка така: Найкраще - використовувати стандартні і спеціально призначені для цього методи і матеріали, але у кожного своя ситуація і обмеження.

Тут головне не перегнути палицю із з'єднаннями, бо саме на з'єднаннях і виникає зазвичай підвищений опір, втрати і температура. Більше з'єднань - більше проблемних точок. Так само відіграє не останню роль в цьому і правильний обжим, якщо в клемі один провід буде мати кращий контакт аніж інший, то і струм буде йти по шляху меншого опору і навантажувати його більше, тож приділіть цьому увагу і забезпечте нормальний контакт..

Зважайте на довжину проводів, вони повинні бути мінімальні і достатні.
 
@DOSMOD
а буде фотозвіт по прогресу побудови вашої станції?
 
а буде фотозвіт по прогресу побудови вашої станції?
Так, буду закидувати. Поки все чекаю з алі

Моя думка така: Найкраще - використовувати стандартні і спеціально призначені для цього методи і матеріали, але у кожного своя ситуація і обмеження.
Так і хочу. Тому шукаю саме саме

То я так розумію краще все ж один провід на 50 чим два по 35. Не виключаю, що по обжимці звернуся до спеціалістів, бо з цим поки діла не мав
 
Тоді я щось напутав.
Дивлюся таблиці. Awg2 на 170а максимум. Цього не замало буде? Бо треба ж якийсь запас від максимуму
 
Тоді я щось напутав.
Дивлюся таблиці. Awg2 на 170а максимум. Цього не замало буде? Бо треба ж якийсь запас від максимуму
Ти не мрій що будеш використовувати його на всю катушку бо здохне, бери то шо написвно в документах.
 
Так 140 це не на всю катушку. Це я буду отмежувати вихід на 3.3квт і при 24в в розряженому акумі. Тобто з інвертора знімаю не більше 3.3квт в любому випадку.
А для комірок 140а це норма (0.5с). Чи це максимум?
 
Так 140 це не на всю катушку. Це я буду отмежувати вихід на 3.3квт і при 24в в розряженому акумі. Тобто з інвертора знімаю не більше 3.3квт в любому випадку.
А для комірок 140а це норма (0.5с). Чи це максимум?
А то якраз і стане з тебе отих 140, 3,3 на 4,2 інвертор як на мене ще задохера.
 
А на скільки тоді обмежувати? На 3квт?
 
Забрав реле на вихід
 

Вкладення

  • 20240905_163325.jpg
    20240905_163325.jpg
    2,4 Mб · Перегляди: 4
Товстий текстоліт? А такий є в продажу? Треба щоб ящик був переносний, а там уже десь 45кг буде
 
Назад
Угорі