Збірка станції

Протестував реле atorch. Тестував чайниками, щоб було схоже по реальному сценарію. 1.5 і 1.8квт. Реле обмежує потужність як треба і вимикає, але:
1. В момент вимкнення відображає зафіксоване навантаження. Наприклад, поставив обмеження на 2квт а на екрані було 2.6квт. Чи не пропускає реле це навантаження... питання. Бо якщо воно вернеться до інвертора, то він також в захист піде. А суть реле якраз щоб до інвертора не доходило і лишній раз не смикати його. Затримка спрацювання реле є, вона менше секунди але не моментальна.
2. Коли реле вимикає, то назад саме вже не вмикне. Грався з параметрами, грався з сценаріми увімкнення, але толку нуль. Треба або на реле вручну кнопками вмикати або через додаток.
Планував щоб коли вимкне була десь 1хв пройтися по розеткам і вимкнути зайве. Далі б реле увімкнуло саме. Але вже розумію, що то ідея така собі, бо за цю хвилину не факт чи встигну все вимкнути. А якщо душ приймаю чи не дома... то б кожну хвилину смикало навантаження... Тому вивів через додаток і хмару tuya подію по вимкненню реле і відправки push повідомлення на телефон, працює.
 

Вкладення

  • 20240907_190401.jpg
    20240907_190401.jpg
    1,4 Mб · Перегляди: 7
Придбав реле напруги на вхідну мережу DigiTOP VA-63A. В ньому якраз є таймер на увімкнення навантаження. Плюсом вміє обмежувати по максимальному струму
 

Вкладення

  • 20240909_210011.jpg
    20240909_210011.jpg
    2,5 Mб · Перегляди: 2
Замовив дроти awg 1. Вирішив взяти з запасом 2м (на акум і на інвертор який буде поруч з батареює максимально близько):

По таблицям один awg 1 до 110а. Буду пускати по два дроти і обтискати в один наконечник. Наприклад на автомат знайшов такий:

Доречі автомат заміню, бо 150а якось мало. Судячи з відгуків і різних оглядів автомат повинен спрацьовувати тільки в аварійних ситуаціях. Але якщо я планую пропустити 140а, то не факт, що автомат витртмає рівно до 150а.
 
Так, це само собою. Обмеження виставлю по сходинковому типу. Якщо одне не спрацює то спрацює інше. Навіть 140а планового струму це не жарти..
 
Вранці замовив автомат на 200а:

От тепер все буде "по феншую":
Бмс 200а
Автомат 200а (якщо не спрацює бмс, то підстрахує автомат)
Клеми на вихід 200а
Дроти 1awg по 2шт (тут навіть не знаю, по різним таблицям різні максимальні значення струму, то буде з запасом)

Лишилося почекати доки все приїде
 
Забрав і вже перевірив АВР. Також прибув автомат на 150а, який піде на продаж. Якщо кому треба відписуйте в особисті, ціна нижча чим на алі, 500грн.
 

Вкладення

  • 20240912_230450.jpg
    20240912_230450.jpg
    2,5 Mб · Перегляди: 10
  • 20240912_192619.jpg
    20240912_192619.jpg
    2,5 Mб · Перегляди: 10
Забрав і вже перевірив АВР. Також прибув автомат на 150а, який піде на продаж. Якщо кому треба відписуйте в особисті, ціна нижча чим на алі, 500грн.
Поділіться посиланням де замовляли, і також які результати перевірки?
 
Поділіться посиланням де замовляли

Авр замовляв тут:

Перевіряв поки просто на вхід мережі, бо інвертор і батарея ще в дорозі.
Перемкнув на мануал, подав мережу - автомат не спрацював як і треба, тумблер був на позиції мережі так і лишився. Потім перемкнув його на позицію інвертора і подав мережу, також в мануалі, - лишився на інверторі як і треба.
Далі перемкнув на авто, тумблер в позицію інвертора, подав мережу - автомат спрацював як треба, перемкнув на мережу.
Зі сторони інвертора мережу не подава, думаю то вже зайве для перевірок.
Само собою при зміні положення тумблера прозванював виходи, чи немає кз і обриву

Якщо цікавить автомат, то замовлявся тут:
 
Забрав клеми. Приїхали за 9 днів. Перетин внутрішньої частини 112ммкв, якраз на 200а.

Є питання щодо корпусу. Всетаки батарея буде під 50кг, може краще не фанеру а зібрати зі стальних кутиків? А потім обшити чимось
 

Вкладення

  • 20240914_150803.jpg
    20240914_150803.jpg
    2,8 Mб · Перегляди: 3
Забрав клеми. Приїхали за 9 днів. Перетин внутрішньої частини 112ммкв, якраз на 200а.

Є питання щодо корпусу. Всетаки батарея буде під 50кг, може краще не фанеру а зібрати зі стальних кутиків? А потім обшити чимось
Я собі під 8шт EVE 280 купив ось такий дебелий пластиковий ящик. У два ряди мають вміститися. Аки ще в дорозі... https://rozetka.com.ua/ua/polimetsentr_st4328r_1_bk/p18760868/
 
А він витримає 50кг?
Можна ще підсилити дно поклавши туди текстолитовий лист. Але я думаю що і так витримає. В натурі дійсно виглядає міцним. Правда я і не збираюсь його тягати туди-сюди. Поставлю біля інвертора і хай собі стоїть...
 
Вітаю. Замов з алі комірки, бмску та інвертор. Чекати довго, є час все спланувати. Підскажіть по деяким питанням:
Комірки 280Ач, 8шт, акум буде на 24В. На зарядку і розрядку 0.5С
Інвертор PowMR 4.2Квт
BMS JK 8s 200a, ток балансування 2а

Знаю, що в бмс є свій контролер навантаження, але хотілося б поставили автомат на вихід батареї. Якщо вірно розраховую, то батарея видає 140А. Досить буде автомата на 150а? Чи краще не ризикувати і замовити на 200а?

Також щоб не спалити інвертор на виході з нього хочу поставили автомат на 16А і\або реле навантаження з плавним регулюванням. Що краще?

На вході в інвертор само собою реле напруги і автомати.

Ще є момент з потужністю інвертора. По факту квартира споживає більше, тому хочу автоматизувати перемикання на основу мережу якщо є вхідна електрика. Для цього думаю про АВР. Але поки не находив схеми як подружити АВР з онгрід інвертором, який сам вміє перемикати. Чи є такі схеми?
 
Вранці замовив автомат на 200а:

От тепер все буде "по феншую":
Бмс 200а
Автомат 200а (якщо не спрацює бмс, то підстрахує автомат)
Клеми на вихід 200а
Дроти 1awg по 2шт (тут навіть не знаю, по різним таблицям різні максимальні значення струму, то буде з запасом)

Лишилося почекати доки все приїде
Бмс яка, я свою сьогодні 200 амперну з екранчиком 4.3 дюйми забрав, в повні комплектації хоча в опису того не було там ще шнур подовжувач до екрана ну і 2 кнопки.
 
Замовляв тут:

Модель jk-b2a8s20p

В комплекті походу екрана немає. Сподіваюсь буде хоча б кнопка увімкнення. З 13го зависла у нас на митниці... А там схоже вихідні. Чекаю.
В мене така на 12 вольт зараз, а брав https://vi.aliexpress.com/item/1005...t_main.28.2a8b18029OqEjs&gatewayAdapt=glo2vnm
 
Вольт чи комірок? Вони ж наче по вольтам універсальні
Бачу там на алі 16с і на 200а, не дешева навіть без екрана
Зараз стоїть 12 вольтова система з автомобільним інвертором в 2 кіловата пікових 4, то було позатої зими коли москалі товкли енергосистеу і треба було все бігом робити, чекаю на інвертор вже ось-ось має прийти митницю пройшов без затримок.
 

Вкладення

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    101,9 Кб · Перегляди: 3
Назад
Угорі