Питання по інвертору Anern FGI-S5000

пост 494:
акумулятор Volt Polska 120Ah 24V BMS не smart, налаштування в інверторі bulk 28V, float 26V, струм зарядки 50А
відео, як з charging переходить в float . Струми мінімальні з переходом в нульове значення. Якщо далі так залишається в очікуванні,
то 0-0,1А

у мене bulk і float 27,8 та 26 відповідно, CNG та CNG2 від 46 до 51град., PV та INV від 36 до 39град. зараз так тримається температура дані з додатку. АКБ ферумфосфат 24v 100Ah
Те що 26В встановили це ви практично вимкнули float. Так само він веде себе і при комунікації з БМС.
 
якщо це дійсно так, то мені саме і потрібно було, щоб в режимі float він не ганяв кулера та не споживав без навантаження в середньому 200-250Вт,
доречі, тут вже писали, не пам'ятаю хто саме, що для ферумних батарей режим float не потрібен, бо є BMS.

Були вже думки, що доведеться батарею з ком. портами ставити
 
якщо це дійсно так, то мені саме і потрібно було, щоб в режимі float він не ганяв кулера та не споживав без навантаження в середньому 200-250Вт,
доречі, тут вже писали, не пам'ятаю хто саме, що для ферумних батарей режим float не потрібен, бо є BMS.

Були вже думки, що доведеться батарею з ком. портами ставити
нарешті прибув очікуваний акум , завтра доплачую і тестувати com порти.
Але зараз інвертор коли переходить у float, то яне бачу як споживає 200-250Вт без навантаження. У мене зі сторони 230В є пристрій-мультиметр і ніякого споживання при цьому не фіксується.
Якщо б споживання було зі сторони 24В, то практично таке ж споживання було б і на 230В. Це логічно, коли немає фотовольтаїки та навантаження 0. Я не можу пояснити цей показник у додатку.
Приїде до кінця тижня новий акум, буду дивитись, що і як.
 
Назад
Угорі