Питання по інвертору Anern FGI-S5000

пост 494:
акумулятор Volt Polska 120Ah 24V BMS не smart, налаштування в інверторі bulk 28V, float 26V, струм зарядки 50А
відео, як з charging переходить в float . Струми мінімальні з переходом в нульове значення. Якщо далі так залишається в очікуванні,
то 0-0,1А

у мене bulk і float 27,8 та 26 відповідно, CNG та CNG2 від 46 до 51град., PV та INV від 36 до 39град. зараз так тримається температура дані з додатку. АКБ ферумфосфат 24v 100Ah
Те що 26В встановили це ви практично вимкнули float. Так само він веде себе і при комунікації з БМС.
 
якщо це дійсно так, то мені саме і потрібно було, щоб в режимі float він не ганяв кулера та не споживав без навантаження в середньому 200-250Вт,
доречі, тут вже писали, не пам'ятаю хто саме, що для ферумних батарей режим float не потрібен, бо є BMS.

Були вже думки, що доведеться батарею з ком. портами ставити
 
якщо це дійсно так, то мені саме і потрібно було, щоб в режимі float він не ганяв кулера та не споживав без навантаження в середньому 200-250Вт,
доречі, тут вже писали, не пам'ятаю хто саме, що для ферумних батарей режим float не потрібен, бо є BMS.

Були вже думки, що доведеться батарею з ком. портами ставити
нарешті прибув очікуваний акум , завтра доплачую і тестувати com порти.
Але зараз інвертор коли переходить у float, то яне бачу як споживає 200-250Вт без навантаження. У мене зі сторони 230В є пристрій-мультиметр і ніякого споживання при цьому не фіксується.
Якщо б споживання було зі сторони 24В, то практично таке ж споживання було б і на 230В. Це логічно, коли немає фотовольтаїки та навантаження 0. Я не можу пояснити цей показник у додатку.
Приїде до кінця тижня новий акум, буду дивитись, що і як.
 
доречі, тут вже писали, не пам'ятаю хто саме, що для ферумних батарей режим float не потрібен, бо є BMS.
То писав я. Чудово працює коли і булк, і флоат на 27.2В. Вище, не бачу сенсу задирати. Акб 8*280 + жека ...
 
То писав я. Чудово працює коли і булк, і флоат на 27.2В. Вище, не бачу сенсу задирати. Акб 8*280 + жека ...
Смисл є бо ваші комірки ніколи не виходять но номінальну ємність і постійно +- в розбалансу, бо балансир їх навіть не балансує толком. Правильно буде 28,2В і балансир від 3,44. Тоді і комірки в ємності.
 
Мені, на початках, дуже не подобався принцип подавати значення напруги на комірці. Ну, мол, є там 28,2 і від неї рахуємо в низ, чи догори. Але це було хибне представлення. Як написав Автор попереднього поста, тих напруг на комірці є кілька і до кожної у бмс є своє відношення. Для прикладу: булка -56.5 . Це на комірку 3.53. Балансир вмикається при 3,45. Плаваюче значення утримується на 54.1, що дорівнює 3.38 на одну банку.
Три роки роботи - розбаланс між комірками 0.002. Циклічність функцій зар.-розр. кожноденна із глибиною 80-40%.
Не щадіть залізо. Воно, як кінь, хоче доголяду, поваги і сили ( стосовно сили, не більше 30 на акум при зарядці і 50 при розряді на кожні 5 кіловат )
А там, як вітер ляже. Інфокабель не виправдав очікувань.
 
Смисл є бо ваші комірки ніколи не виходять но номінальну ємність і постійно +- в розбалансу, бо балансир їх навіть не балансує толком. Правильно буде 28,2В і балансир від 3,44. Тоді і комірки в ємності.
Балансир, стоїть на більшу напругу, коли треба підкоригую. Розбаланс зараз 0.006В. Для чого його ганяти і садить акумулятор?
 
Назад
Угорі