Anern AN-SCI-EVO-6200 не розумію як під'єднати батарею Dyness B4850

Всім доброї часу доби.
Я налаштував свій інвертор поки так:
Напруга заряду 53,5в
Плаваюча поставив 53 В (спочатку стояло52,5в, але мені здається, що не зарядиться до 53,5, зупиняється на 52,5в, але ще буду перевіряти)
Напруга відключиння 47в
Надіюсь так вірно, і шкоди батареї не завдам.
струм заряду 30А як і від мережі так і від панелів+ мережа
Нагадаю в мене дві батареї b4850 .Раніше думав що зможу зняти 5 кіловат , виходить що це не зовсім так :)
Але отримали завоцкі , та беспечні батареї. Правда на на нормальний інвертор поки коштів немає :)
 
Плаваюча поставив 53 В (спочатку стояло52,5в, але мені здається, що не зарядиться до 53,5, зупиняється на 52,5в, але ще буду перевіряти)
А те що при параметрі макс заряду 53,5В я ніколи не бачив значення на інверторі вище 52,6В, зокрема при зарядженій батареї - це так і повинно бути?

UPD: Відключає батарею при показнику 48,1В - може, опустити мінімальну напругу на інверторі?
 
Останнє редагування:
Всім доброї часу доби.
Я налаштував свій інвертор поки так:
Напруга заряду 53,5в
Плаваюча поставив 53 В (спочатку стояло52,5в, але мені здається, що не зарядиться до 53,5, зупиняється на 52,5в, але ще буду перевіряти)
Напруга відключиння 47в
Надіюсь так вірно, і шкоди батареї не завдам.
струм заряду 30А як і від мережі так і від панелів+ мережа
Нагадаю в мене дві батареї b4850 .Раніше думав що зможу зняти 5 кіловат , виходить що це не зовсім так :)
Але отримали завоцкі , та беспечні батареї. Правда на на нормальний інвертор поки коштів немає :)
Перевірив якщо ставлю плаваючу 52,5 а основну 53,5 . Батарея заряджається лише до 52,5. Щоб я зарядив її до 53,5 мені треба плаваючу ставити таку саму як напруга заряду.
 
Останнє редагування:
Перевірив якщо ставлю плаваючу 52,5 а основну 53,5 . Батарея заряджається лише до 52,5. Щоб я зарядив її до 53,5 мені треба плаваючу ставити таку саму як напруга заряду.
Я схожим чином експериментував.

А що скажуть знавці: чи можна "розширити" діапазон напруг на інверторі, якщо по факту він демонструє обрізання на 1В як у верхньому діапазоні (заряджає до 52,5 замість 53,5), так і нижньому (розряджає до 48 замість 47)?

Я розумію, що якщо залишити як є, то гірше точно не буде, але хотілося б мати більш наближену до номінальної ємність батареї, якщо це не шкодить їй. Особливо в плані розряду, якщо було озвучено, що безпечно цю батарею можна розряджати 45,5В, а зараз у відмову йде уже на 48В.
 
Перевірив якщо ставлю плаваючу 52,5 а основну 53,5 . Батарея заряджається лише до 52,5. Щоб я зарядив її до 53,5 мені треба плаваючу ставити таку саму як напруга заряду.
В инструкции было написано , если полностью не разряжается то можно поставить 54 заряд . Но тут вопрос в floating 52.5 - можно ли ставить 53.4 хотя бы .
Где то ютуб установщик говорил что ставит на 0.1 меньше bulk . Но у нас же в инструкции по другому . Думаю
Если нужно 6000 циклов то лучше по инструкции , если больше кВт часов - то при блекаутах - немного поднять разряд выше - потом не забыть убрать как по мануалу .
 
Назад
Угорі