Инвертор Axpert VM 4 на: 3,6; 4; 5,6 и 6 KVA и SUNON IV моделі 4K / 6K(проблемы)

Приїхав Jesudom VM4 TWIN 4кВт. Для початку заміряв споживання на холостому ході від акумулятора. Показало 42Вт. Це трішки більше, ніж обіцяно в документації (<40Вт).
За яку кількість днів прииїхав ? Мій Jesudom в дорозі. Що у комплекті ?
 
За яку кількість днів прииїхав ? Мій Jesudom в дорозі. Що у комплекті ?
Купляв 06.08, вчора забрав. В комплекті інструкція і два сонячних конектора МС4. Це нова версія, сонце в ньому підключається через такі конектори, а не клемниками.
 
Тим не менш Ви наче писали, що вже купили новий інвертор на заміну цьому. Що у ньому не задовольняє?
В VM4 все устраивает. Пока пользуюсь им. Но появляются новые модели, хочется попробовать
 
Купляв 06.08, вчора забрав. В комплекті інструкція і два сонячних конектора МС4. Це нова версія, сонце в ньому підключається через такі конектори, а не клемниками.
Розкажіть більше. Як працюють вентилятори ? Багато шуму ?
 
Розкажіть більше. Як працюють вентилятори ? Багато шуму ?
Поки нема що розповідати, лежить в коробці. Зараз я колхозю конструкцію зі змінним кутом під сонячні панелі. Це займе ще деякий час. Потім поділюсь враженнями...
 
Купляв 06.08, вчора забрав. В комплекті інструкція і два сонячних конектора МС4. Це нова версія, сонце в ньому підключається через такі конектори, а не клемниками.
Целенький приехал? А то мой, последний, приехал придавленный немного.
 
Целенький приехал? А то мой, последний, приехал придавленный немного.
Коробка сильно була зім'ята. Прилад всередені не постраждав завдяки вспіненим проставкам.
Правда один МС4 хитався. Гайка всередені була чомусь недокручена.
 
Цікавить вай фай та дистанційний моніторінг. Працює ?
 
Цікавить вай фай та дистанційний моніторінг. Працює ?
Цікаве питання :)
В паперовій інструкції про це нічого не написано. Поліз в pdf файли, що тут накидали. В одному теж нічого нема, в іншому написано про Watch Power. Але він хоче серійний номер адаптера. Це явно не те. Поліз в опис лота на Алі дивитися чи взагалі обіцяли нам той вайфай...
Ага, там написано - качай застосунок Smart Life. Скачав, ввімкнув блютуз. Увімкнув інвертор через блок живлення. Застосунок через блютуз побачив інвертор і запросив пароль вайфая. Потім підключився і через вайфай. Докладно вже буду пізніше розбиратися.
PS.На холостому ході постійно працює один з кулерів. Не дуже гучно.
 
Останнє редагування:
То я вчора по запарці трохи протупив. Сьогодні в коробці побачив, що в комплекті є окрема паперова інструкція Wi-Fi instruction manual.
 
Цікавить вай фай та дистанційний моніторінг. Працює ?
Вай-фай в мене також запрацював. Тільки програма Solar of Things.
А як підключитися до ноутбука чи компа? Яка програма потрібна? Хто вже встановив?
 
Систему кріплення до стіни у цих інверторах розробляв якийсь альтернативно обдарований конструктор.
Два отвори 5.2мм на відстані 20см!
По-перше спробуй ще витримати на стіні цю відстань +-0,5мм.
По-друге вішати його буде саме задоволення. Однією рукою тримати 10кг+, а іншою намагатися закрутити саморіз...
Мабуть зроблю додаткову накладку зі сталевої пластини. А в ній зроблю нормальні "грушовидні" отвори, щоб інвертор можна було просто вішати на Г-образні саморізи.
 
Систему кріплення до стіни у цих інверторах розробляв якийсь альтернативно обдарований конструктор.
Два отвори 5.2мм на відстані 20см!
По-перше спробуй ще витримати на стіні цю відстань +-0,5мм.
По-друге вішати його буде саме задоволення. Однією рукою тримати 10кг+, а іншою намагатися закрутити саморіз...
Мабуть зроблю додаткову накладку зі сталевої пластини. А в ній зроблю нормальні "грушовидні" отвори, щоб інвертор можна було просто вішати на Г-образні саморізи.
Систему кріплення до стіни у цих інверторах розробляв якийсь альтернативно обдарований конструктор.
Два отвори 5.2мм на відстані 20см!
По-перше спробуй ще витримати на стіні цю відстань +-0,5мм.
По-друге вішати його буде саме задоволення. Однією рукою тримати 10кг+, а іншою намагатися закрутити саморіз...
Мабуть зроблю додаткову накладку зі сталевої пластини. А в ній зроблю нормальні "грушовидні" отвори, щоб інвертор можна було просто вішати на Г-образні саморізи.
Ни каких проблем повесить. Судя по всему, Ваша критика затронула все модели выпускаемых инверторов. Я сначала вкручиваю саморез , а потом вешаю инвертор..
 
Ни каких проблем повесить. Судя по всему, Ваша критика затронула все модели выпускаемых инверторов. Я сначала вкручиваю саморез , а потом вешаю инвертор..
Я зараз передивився фотки кількох інверторів різних виробників на Алі. В більшості зроблено по людськи - або грушовидні отвори, або овальні. Саме смішне - в мого інвертора там теж грушовидні отвори. А по факту в мене круглі 5.2мм. Розкажіть як одіти таке на закручений саморіз. Там головка не пролізе.
 
Я зараз передивився фотки кількох інверторів різних виробників на Алі. В більшості зроблено по людськи - або грушовидні отвори, або овальні. Саме смішне - в мого інвертора там теж грушовидні отвори. А по факту в мене круглі 5.2мм. Розкажіть як одіти таке на закручений саморіз. Там головка не пролізе.
Правильно:
Закручувати саморіз із шайбою через отвір, притримуючи інвертор.
або
Використати монтажну пластину з грушовидними отворами.

Не правильно:
у закручених саморізів зточити половину головки і повернути боком щоб головка проходила в площині отвору, повістити інвертор, довернути саморізи на 90°
 
Я зараз передивився фотки кількох інверторів різних виробників на Алі. В більшості зроблено по людськи - або грушовидні отвори, або овальні. Саме смішне - в мого інвертора там теж грушовидні отвори. А по факту в мене круглі 5.2мм. Розкажіть як одіти таке на закручений саморіз. Там головка не пролізе.
У меня ведь тоже VM4. Сначала разметил, потом ввернул саморезы с головкой, которая проходит в отверстие, а потом просто одел и все, никаких проблем. Как Вас понимать что отверстие грушевидное, а по факту круглое?.
 
Прийшов мій інвертор, чвалав місяць, ще не розпаковував коробка ціла без пошкоджень.
 
Прийшов мій інвертор, чвалав місяць, ще не розпаковував коробка ціла без пошкоджень.
Могу также похвалиться. Мой тоже пришел. Лежит на почте. Любопытство распирает , не повредили ли при транспортировке?. Ехал без двух дней месяц.
 
Мій тиждень провалявся в Хмельницькому, сьогодні навіть на гарячку звонив чи привезуть.
 
Назад
Угорі