Инвертор Axpert VM 4 на: 3,6; 4; 5,6 и 6 KVA и SUNON IV моделі 4K / 6K(проблемы)

20240913_142621.jpg20240913_142808.jpg20240913_143104.jpg20240913_143248.jpg20240913_143316.jpg
VM IV twin 4 kw
Купував на алібаба з доставкою до Польщі. Доставка близько 10 днів до дверей, а звідти бусом в Україну. Трохи був зім'ятий корпус, тому мусів відкрити його, щоб пересвідчитись що нічого не трісло. Трохи фото нутрощів. Всередені є запобіжник на батарею 150 А, тому окремо ставити не потрібно. 150×24=3600 kw номінальна потужність по розрахунку. В роботі пробував від акб (свинець) все ок, lifepo мають приїхати невдовзі.
Хтось порушував тему про потужність, що її може бути мало. Є наступний план: на виході інвертора реле напруги де виставлений поріг напр. 3.7 kw. Після нього автоматичний ввід резерву 1 джерело вихід інвертора 2 - заг. мережа. Коли потужність споживачів перевищує 3.7 kw реле розриває ланцюг, на авр пропадає джерело 1 і він автоматично перехрдить на джерело 2, тобто в обхід інвертора. Коли навантаження падає все повертається, як до цього. Рідко, але спостерігав споживання будинку більше як 4 квт (на короткий час), тому таке рішення може допомогти.
 
Хтось порушував тему про потужність, що її може бути мало. Є наступний план: на виході інвертора реле напруги де виставлений поріг напр. 3.7 kw. Після нього автоматичний ввід резерву 1 джерело вихід інвертора 2 - заг. мережа. Коли потужність споживачів перевищує 3.7 kw реле розриває ланцюг, на авр пропадає джерело 1 і він автоматично перехрдить на джерело 2, тобто в обхід інвертора. Коли навантаження падає все повертається, як до цього. Рідко, але спостерігав споживання будинку більше як 4 квт (на короткий час), тому таке рішення може допомогти.
У вашого плана є одна вада. Ми всі накупили інверторів на випадок блекаутів. А в блекаут не буде міської мережі. Я планую зробити інакше - при перевантаженні автоматично відключати необов'язкових споживачів типу бойлера, або плавно обмежувати їх потужність.
 
У вашого плана є одна вада. Ми всі накупили інверторів на випадок блекаутів. А в блекаут не буде міської мережі. Я планую зробити інакше - при перевантаженні автоматично відключати необов'язкових споживачів типу бойлера, або плавно обмежувати їх потужність.
Можна попробувати взяти за основу такі автомати https://a.aliexpress.com/_EIjXjLj які рахують потужність... і вимикаються та вмикаються за складеним сценарією у програмі smart life. Вони працюють по zigbee є і по wifi. Написати сценарій по перевантаженню. Головне фантазія.
 
Можна попробувати взяти за основу такі автомати https://a.aliexpress.com/_EIjXjLj які рахують потужність... і вимикаються та вмикаються за складеним сценарією у програмі smart life. Вони працюють по zigbee є і по wifi. Написати сценарій по перевантаженню. Головне фантазія.
Цікава річ, але робити критичну автоматику по вайфаю не дуже надійно. А може з'ясуватися, що там ще й інтернет постійно потрібен.
До речі, у яку ціну загалом обійшлася покупка інвертора на Алібабі?
 
Цікава річ, але робити критичну автоматику по вайфаю не дуже надійно. А може з'ясуватися, що там ще й інтернет постійно потрібен.
До речі, у яку ціну загалом обійшлася покупка інвертора на Алібабі?
260 сам інвертор,110 доставка до Польщі і зробили ще знижку від магазину на 25.
 
260 сам інвертор,110 доставка до Польщі і зробили ще знижку від магазину на 25.
На Аліекспресі можна вкластися з купонами в 310-320 під час розпродажів.
До речі, вчора там розпочався черговий розпродаж Big Save Day. Але не всі марки інверторів приймають у ньому участь. Я вчора не втримався, та прикупив собі Anenji 4кВт з вайфайем всього за 212$. Хай буде для підстраховки і експериментів. А саме дивне, що його вислали через пів години після покупки.
 
Отличие новой версии только в подключении солнечных панелей через МС4.
Ще учора з'ясували у сусідній темі, що нова версія вміє генерувати у мережу, в меню з'явився пункт 38. Замовив двонаправлений лічильник. Як приїде з Китаю, перевірю на практиці.
Також я був неправий щодо автоконекту по wifi. Він таки є. Два дні поспіль я вимикав інвертор, навіть батарею відкидав, бо проводив деякі монтажні роботи. Після цього він сам нормально конектився. Мабуть йому важливо щоб саме у момент вмикання був присутній інтернет. В минулі рази цього можливо не було.
 
Нашел в ютубе. У него есть ссылка на инструкцию. Перевел. Большое ему спасибо. Есть много интересных видео на канале .
 
Останнє редагування:
Интересная ситуация ночью....
 
Нашел в ютубе. У него есть ссылка на инструкцию. Перевел. Большое ему спасибо. Есть много интересных видео на канале .

Бігло продивися. Там паганенький гуглпереклад старої версії інструкції. Місцями смішний:
Ми рекомендуємо використовувати шнуркові наконечники на проводах для оптимальної роботи.
Кожен інвертор уже встановлений із заводським комплектом проти сутінків. Цей комплект також захищає ваш інвертор від
сутінків і підвищує надійність продукту в суворих умовах.
Розмитнення та технічне обслуговування

Краще використовувати професійний переклад інструкції схожого інвертора, який є на першій сторінці цього топіка. Та інструкція на 95% актуальна і для нашого прилада. https://haier-ukraine.com/content/files/haitech_ukr-sunon-4k-6k-solar-inverter-design-55803343.pdf
 
Ще учора з'ясували у сусідній темі, що нова версія вміє генерувати у мережу, в меню з'явився пункт 38. Замовив двонаправлений лічильник. Як приїде з Китаю, перевірю на практиці.
Підкажіть, якщо в темі, чим я ризикую, якщо спробую увімкнути цей пункт. В мене немає зеленого тарифу і стоїть звичайний лічильник. Що може статись, якщо я увімкну цей пункт. Чим я ризикую, якщо моя мережа ніяким чином не підготовлена для віддачі електроенергії з інвертора в мережу? Теж хочу спробувати увімкнути цей пункт. Нещодавно встановив собі окремий прилад для моніторингу домашнього споживання електроенергії - він повинен рахувати в обидві сторони.
 
Останнє редагування:
Підкажіть, якщо в темі, чим я ризикую, якщо спробую увімкнути цей пункт. В мене немає зеленого тарифу і стоїть звичайний лічильник. Що може статись, якщо я увімкну цей пункт. Чим я ризикую, якщо моя мережа ніяким чином не підготовлена для віддачі електроенергії з інвертора в мережу? Теж хочу спробувати увімкнути цей пункт. Нещодавно встановив собі окремий прилад для моніторингу домашнього споживання електроенергії - вин повинен рахувати в обидві сторони.
Звичайні лічильники рахують енергію незалежно від її напрямку. Тобто Ви будете генерувати в мережу, а лічильник буде рахувати її як спожиту. І Вам прийдеться за неї ще й платити. Більш того, деякі лічильники можуть при цьому засвітити ще й аварію, і можливо прописати її на своєму табло. І контролер це потім побачить. Це було зроблено навмисно, щоб захиститися від "відмотувачів" лічильників.
 
Останнє редагування:
Все ж таки wifi автоконект у цього інвертора трохи глючний. Сьогодні зранку було сонячно, я вмикнув бойлер і забув про нього. Режим обрав SBU щоб з мережі не жерло. А в обід набігли хмаринки і інвертор почав піджерати мою дохлувату батарею, а як висадив її то перейшов на мережу. Причому схоже переходить він якось через аварію зі сбросом, бо світло в домі мигнуло. Прийшов подивитися - працьює від мережі і вайфая нема. Ввімкнув- вимкнув інвертор, ніфіга не з'являється wifi. Прийшлося знову активувати через блютуз...
 
А что записанно в истории по ошибкам ?
 
Вот обзор приложения
В мене інший застосунок Smart Life згідно інструкції. А там я щось не бачив аварій. Для того застосунку, що у відео, наче потрібен серійний номер адаптера. Десь зустрічав, що на наших інверторах цей номер клеють біля комунікаційних роз'ємів. В мене там нічого не було. Мабуть ціна інвертора не включала абонплату за цей хмарний сервіс.
 
Всередені є запобіжник на батарею 150 А, тому окремо ставити не потрібно. 150×24=3600 kw номінальна потужність по розрахунку.
Я тут зв'язався зі своїм інвертором по кабелю по PIPSolar протоколу. Він там вивалює купу даних. Так от там серед іншого є вихідна потужність і завантаженність інвертора. Для приклада в одному запиті він показав 1584Вт та 44%. Зворотний перерахунок показує, що 100% у нього це дійсно 3600Вт. Тобто 4200Вт це скоріше всього маркетинг. Хоча може й буде короткочасно працювати і показувати перевантаження 117%, а потім піде в захист.
 
Я тут зв'язався зі своїм інвертором по кабелю по PIPSolar протоколу. Він там вивалює купу даних. Так от там серед іншого є вихідна потужність і завантаженність інвертора. Для приклада в одному запиті він показав 1584Вт та 44%. Зворотний перерахунок показує, що 100% у нього це дійсно 3600Вт. Тобто 4200Вт це скоріше всього маркетинг. Хоча може й буде короткочасно працювати і показувати перевантаження 117%, а потім піде в захист.
150Ах24В=3600вт
 
Назад
Угорі