Инвертор Axpert VM 4 на: 3,6; 4; 5,6 и 6 KVA и SUNON IV моделі 4K / 6K(проблемы)

Підкажіть, якщо в темі, чим я ризикую, якщо спробую увімкнути цей пункт. В мене немає зеленого тарифу і стоїть звичайний лічильник. Що може статись, якщо я увімкну цей пункт. Чим я ризикую, якщо моя мережа ніяким чином не підготовлена для віддачі електроенергії з інвертора в мережу? Теж хочу спробувати увімкнути цей пункт. Нещодавно встановив собі окремий прилад для моніторингу домашнього споживання електроенергії - він повинен рахувати в обидві сторони.
Сначала надо принять решение-зачем Вам этот режим? И не включать.
 
Строго кажучі там є свобода маневру для маркетінгу, типу інвертор в деяких режимах може більше видавати. Бо і батарея з літій ферумом буде не 24В, а 25.4В. І від сонця там іде генерація іншим шляхом: MPPT->внутрішня шина 400В, а не батарея->внутрішня шина 400В.
 
За допомогою якого кабелю та якої програми?
Кабель сам спаяв, програма звичайна терміналка для СОМ порта. Просто вручну подаю команди і дивлюсь відповідь інвертора. Опис протоколу і розпайку кабеля знайшов на іноземному форумі.
 
Мені таке не підходить... Треба просто і доступно! Типу як "MultiSIBControl"
Просто я там ще своє роблю - автоматику по відбору надлишкової потужності для бойлера. Тому мені потрібен доступ до низького рівня. А так, зараз скачав MultiSIBControl. Виявляється вона теж працює за цим протоколом і по такому кабелю з нашим інвертором! Зараз скину схему кабеля.
 

Вкладення

  • 20240930_123913.jpg
    20240930_123913.jpg
    272,8 Кб · Перегляди: 10
Останнє редагування:
Схема кабелю. Так як в сучасних компах нема RS232, то до нього ще потрібно два адаптера. Перший USB->USART, другий USART->RS232
На схемі на кольори дротів не дивіться, в мене були інші. Паяйте за номерами контактів.
Це посилання на адаптери
https://www.aliexpress.com/item/1005002827338310.html
 

Вкладення

  • cable.JPG
    cable.JPG
    64 Кб · Перегляди: 10
в сучасних компах нема RS232, то до нього ще потрібно два адаптера
А якщо підключитися до міні-юсб в інверторі? Не буде ефекту? У мене є Аксіома, то там міні-юсб в інвертор та юсб в ноут - працює!
 
А якщо підключитися до міні-юсб в інверторі? Не буде ефекту? У мене є Аксіома, то там міні-юсб в інвертор та юсб в ноут - працює!
Спробував, щось не хоче. Комп свариться - USB device не розпізнане. А в інструкції про цей порт написано, що туди флешку треба під'єднувати. Для оновлення прошивки чи для ведення логу.
 
Всем добрый день. Вот и мой инвертор приехал. На 4 квт. Потребление 1,61 А.
 

Вкладення

  • photo_5197568937297044624_y.jpg
    photo_5197568937297044624_y.jpg
    190,8 Кб · Перегляди: 14
  • photo_5197568937297044623_y.jpg
    photo_5197568937297044623_y.jpg
    119,7 Кб · Перегляди: 14
Перед измерением, нажми кнопку зеро на токовых клещах, будет потребление меньше.
 
Перед измерением, нажми кнопку зеро на токовых клещах, будет потребление меньше.

Не буде менше. В мене стільки ж споживає на холостому ході. 42Вт від батареї або 50-55Вт від мережі.
 
У меня сборка 280 ячеек. Аккум в инвертере поставил юсед. Какие напряжения лучше ставить в п 26, 27, 29 ? Пока стоят по умалчанию. Наряжение на инверторе 27,0 а на бмс 26,75 . Так и должно быть ? Ток зарядки 28 А
 
Останнє редагування:
У меня сборка 280 ячеек. Аккум в инвертере поставил юсед. Какие напряжения лучше ставить в п 26, 27, 29 ? Пока стоят по умалчанию. Наряжение на инверторе 26,9 а на бмс 27,4 . Так и должно быть ? Ток зарядки 28 А
А БМС яка?

В мене поки стоять кислотні акуми. Тестер показує 27.1, інвертор 27.0В Напруги він міряє більш-менш нормально, а от зі струмами в мене є проблеми. Я вже писав в якійсь темі - сильно занижує струм від панелей, коли він менше 1А. І може показувати невеликі струми акумулятора +-10А, коли їх там нема.
 
А БМС яка?

В мене поки стоять кислотні акуми. Тестер показує 27.1, інвертор 27.0В Напруги він міряє більш-менш нормально, а от зі струмами в мене є проблеми. Я вже писав в якійсь темі - сильно занижує струм від панелей, коли він менше 1А. І може показувати невеликі струми акумулятора +-10А, коли їх там нема.
JIKONG BMS JK-B2A8S20P
 
Я теж на такій хотів збирати батарею. У неї хоч і є RS485, але обмінюватися з інвертором вона мабуть не вміє. В усякому разі я ніде не знайшов як. Тому мабуть з нею працювати тільки по напрузі...
А я на днях потрапив на Алі на розпродаж та відхопив собі інверторну JK-PB2A16S15P за 73$. Мабуть буду збирати на ній. Нажаль на 200Амперні не встиг, дісталась тільки 150А. Але наче її має вистачити під наш інвертор. Заявлено, що вона тримає 300А протягом двох хвилин. Тому короткочасні перевантаження має витримати...
 
Я теж на такій хотів збирати батарею. У неї хоч і є RS485, але обмінюватися з інвертором вона мабуть не вміє. В усякому разі я ніде не знайшов як. Тому мабуть з нею працювати тільки по напрузі...
А я на днях потрапив на Алі на розпродаж та відхопив собі інверторну JK-PB2A16S15P за 73$. Мабуть буду збирати на ній. Нажаль на 200Амперні не встиг, дісталась тільки 150А. Але наче її має вистачити під наш інвертор. Заявлено, що вона тримає 300А протягом двох хвилин. Тому короткочасні перевантаження має витримати...
На 24в будет маловат ток. Пригодится, когда будете переходить на 48В.
 
На 24в будет маловат ток. Пригодится, когда будете переходить на 48В.
З одного боку наче мало, з іншого в інверторі стоїть запобіжник на 150А. Наче БМСка не має перевантажитися. Єдине, таку батарею не можна буде вмикати на два інвертори одночасно.
 
З одного боку наче мало, з іншого в інверторі стоїть запобіжник на 150А. Наче БМСка не має перевантажитися. Єдине, таку батарею не можна буде вмикати на два інвертори одночасно.
Предохранитель не сгорит при 150А. А БМСка эта срабатывает очень быстро на 150А. У меня стоит такая, правда на АКБ 48В.
 
  • Like
Реакції: Karl
Предохранитель не сгорит при 150А. А БМСка эта срабатывает очень быстро на 150А. У меня стоит такая, правда на АКБ 48В.
Тобто Ви хочете сказати, що мені слід турбуватися зовсім не за БМСку, а за інвертор. Інвертор заявлений як 4кВт. Теоретично він може навалити 4000Вт/24В=167А. БМСка відключиться на 150А і інвертор може згоріти, бо вони такого не люблять. Логічно! Робитиму батарею поки на B2A8S20P...
 
Назад
Угорі