Инвертор Axpert VM 4 на: 3,6; 4; 5,6 и 6 KVA и SUNON IV моделі 4K / 6K(проблемы)

Так возьмите прямо из магазина. Надо только чуть подождать с доставкой. Сейчас момент, пока каб мин снял ограничения по налогам
Не купував я там ніразу тай лячно мені, й пейпелу в мене немає, віддай бабло і жди чи вишлють, вже пишуть що і н-кон скурвився може вислати таку бадягу що і рад не будеш на тій економії.
 
До речі, я спочатку думав, що то у Вас Voltronic Axpert на 11кВт. Виявляється існує такий. Сьогодні мені Алі рекламу підсунув https://a.aliexpress.com/_EzgP0xF
Мутний той продаван мені також хотіли напарити такий інвертор як TWIN, добре що я не брав тих телевізорів.
 
Добрый день. В инструкции прописано приложение SmartLife. Посмотрел приложение. Там все очень грустно. Кто то подключал инвертор вместо SmartLife например на SmartESS -? спасибо.
 
Цікаво, а в когось є досвід оновлення прошивки для цих інверторів? Знайшов форум з прошивками, але ще не експериментував.
Прошивки тут: https://powerforum.co.za/topic/2970...ection-for-vm-iii-and-vm-iv-twin-models-only/
Та поки ссикотно туди лізти. Продивився по діагоналі, з корисного побачив, що є прошивки з меншим шумом кулерів і є хакерська прошивка, яка зовсім вимикає float для літія. До речі, в кого яка прошивка з заводу? В мене U1: 60.04, U2: 39.09. Як я розумію це щось досить старе, бо вони там обговорюють вже версії 7х для основного процесору...
 
В мене U1: 60.10. Судячи з переписки на тому форумі - це найсвіжіша в масовому виробництві. А ще є купі інших, нумерація яких трохи дивна, тому треба докладно вивчати той форум, щоб зрозуміти яка з них варта уваги.
U2 в мене 39.17
 
Саме продавець порекомендував Solar Of Things. Я купував інвертор вже в Україні.
Щось у цього інвертора Вай-Фай якась річ у собі. Я вже писав, що він в мене інколи пропадає. Мабуть після перевантаження інвертора, чи ще по якійсь причині. Після OFF/ON в нього інколи спрацьовує автоконект, а інколи ні. Коли він не спрацьовує, то потрібно знову підключатиись до СмартЛайф починаючи з блютуза. Але нещодавно він пропав, а підключитися знову я не міг. Просканував блютуз, він показує якийсь девайс TY. Наче раніше воно якось інакше називалося. СмартЛайф його не бачить. Я десь читав, що СмартЛайф і Tuya це близнюки від одного виробника. А TY наче натякає на Тую. Завантажив собі ту Тую. І вуаля - мій інвертор підключився до Туї! Правда там інтерфейс убогий, один в один як в СмартЛайфі. Що цікаво, після цього СмартЛайф забув мій інвертор, пише нема підключених девайсів. Раніше писав, що прилад вимкнений. Мабуть в них з Туєю одна база даних. Також спробував підключити Solar of Thing. Вона не бачить той TY по блютузу, хоче щось інше.
 
Ні, і по тому номеру не хоче. Пише - такого не існує.
Вчора спеціально включив інвертор для перевірки - через пару хвилин підключився без проблем до Solar Of Things. Потім спеціально видалив обладнання та законектив знову по ID номеру на нижній частині. Все знову підключилося без проблем! Тому не розумію, що саме у вас не так...
 

Вкладення

  • зображення_viber_2024-10-15_10-56-02-272.jpg
    зображення_viber_2024-10-15_10-56-02-272.jpg
    213,6 Кб · Перегляди: 7
  • зображення_viber_2024-10-15_10-56-01-827.jpg
    зображення_viber_2024-10-15_10-56-01-827.jpg
    167,3 Кб · Перегляди: 7
  • зображення_viber_2024-10-15_10-56-02-062.png
    зображення_viber_2024-10-15_10-56-02-062.png
    202,7 Кб · Перегляди: 7
Вчора спеціально включив інвертор для перевірки - через пару хвилин підключився без проблем до Solar Of Things. Потім спеціально видалив обладнання та законектив знову по ID номеру на нижній частині. Все знову підключилося без проблем! Тому не розумію, що саме у вас не так...
Не так може бути наступне. Той хмарний сервіс лише умовно бескоштовний. Мабуть вони беруть якусь плату з виробників вай-фай модулів. А ті вже закладають її в ціну адаптерів. Ви ж бачили, що наприклад виносні адаптери коштують нерозумних грошей. Тому я думаю, що серійників наших вай-фай модулів просто нема в базі, бо виробник інвертора це не проплатив.
До речі, скільки символів у вашого ID? В мене там код з 20цифр. І наклеєний він всередені інвертора на роз'ємах.
 
Останнє редагування:

Вкладення

  • зображення_viber_2024-10-15_15-05-01-802.jpg
    зображення_viber_2024-10-15_15-05-01-802.jpg
    227,8 Кб · Перегляди: 6
Назад
Угорі