Инвертор Axpert VM 4 на: 3,6; 4; 5,6 и 6 KVA и SUNON IV моделі 4K / 6K(проблемы)

Так у Вас ТВІН... можливо, там обрізана програмна підтримка...
З боку інвертора там точно нічого не обрізано. Всі ті зовнішні програми працюють по протоколу PIPSolar. Я зараз щільно з цим працюю, бо підключаю до інвертора свій дєвайс на мікроконтролері теж по цьому протоколу. Тобто якщо працює з одніє програмою, то має працювати і з іншою якщо та захоче прийняти ID.
 
Кстати, у моего VM 4 WI-Fi без блютуза. А второй, который я купил недавно, с блютузом.
Мій, коли не підключений до Вайфая, ще сам створює свою вайфайну точку доступу. Мабуть можна якось підключатись і цим шляхом замість Блютуза. В мене є пара дєвайсів, які підключаються таким чином. Але тут в інструкції про це нічого не сказано.
 
Мій вторий інвертор затримала митниця. Пише:
Результат пошуку:
[13.10.2024 18:12:27] Витребувано додаткові документи або призначено митний огляд
Перевірити стан на митниці: https://cabinet.customs.gov.ua/post
Перший інвертер проскочив митницю меньш ніж за дві години, а цей там вже три дні - і ніяких дій далі.
 
Мій вторий інвертор затримала митниця. Пише:
Результат пошуку:
[13.10.2024 18:12:27] Витребувано додаткові документи або призначено митний огляд
Перевірити стан на митниці: https://cabinet.customs.gov.ua/post
Перший інвертер проскочив митницю меньш ніж за дві години, а цей там вже три дні - і ніяких дій далі.
Так може тепер чекають дій від Вас? Там написано, що можна задекларувати онлайн. То задекларуйте.
А взагалі схоже, що це тенденція. Буквально вчора читав відгуки на Алі, так там хтось з України написав про схожу ситуацію - в нього в трекінгу написано, що інвертор не пройшов митницю. Так він взагалі відкрив діспут на повернення грошей.
Можливо тут справа в тому, що у Вас це другий інвертор приїхав. Припускаю, що наші митники створили базу і пробують підловити нас на "комерційних цілях". Бо казна пуста. В мене без проблем проскочило два інвертора. Один в серпні, другий в вересні. Зараз ще один на підході, вже виїхав з Естонії. Подивимось що буде...
 
Добрый день. Мой инвертор так же проходил таможню. В таком статусе провисел несколько дней и поехал дальше. Не нервничайте. Скоро приедет.
 
Назад
Угорі