Інвертор Deye, підключення до генератора.

Доречі, генератор дає 220В → випрямляємо + згладжуємо конденсаторами, отримуємо ~DC300V → за допомогою перемикача (АВР) подаємо на МРРТ трекер з неосвітленого поля сонячних панелей (хоча потреба в генераторі ймовірно виникне вночі, коли всі МРРТ гуляють) → інвертор починає заряджати акумулятори та живлення в будинок.
Можливо потрібно буде додатково якісь налаштування інвертора змінити... але, по ідеї, все повинно працювати.
Буду вдячний за критику, ще не глибоко освоїв гібридні інвертори... так би мовити: поки що теоретик :)
Хоча сам: інженер-електрик, займаюсь розробкою та проектуванням промислового обладнання більше 20 років, електронщик-мікроконтроллерник, програміст, самогонщик, садівник, турист .... :cool:. Тобто досвіду: вагон але в цьому питанні поки лузер.
 
але, по ідеї, все повинно працювати
Ідею не завжди вдало вдається втілити в життя... Як, по-Вашому, МППТ трекер буде в цьому випадку шукати точку макимальної потужності?
 
Ідею не завжди вдало вдається втілити в життя... Як, по-Вашому, МППТ трекер буде в цьому випадку шукати точку макимальної потужності?
Може можна обмежити зверху струм сонячних панелей? Наприклад: мах 10А, тоді при 300 В потужність з генератора буде: 3кВт і МРРТ більше не братиме.
Поки що потрібно розібратися в принципі роботи МРРТ... Дякую за підказку напряму..
 
Ідею не завжди вдало вдається втілити в життя... Як, по-Вашому, МППТ трекер буде в цьому випадку шукати точку макимальної потужності?
Питання потребує практичних досліджень. У Luxpower SNA5000 на PV вхід можна програмно призначити DC source замість MPPT. Є вірогідність, що в такому випадку він максимальну точку потужності не шукатиме.
 
Я только повесил инвертор на стенку :) щас тяну к нему питание. Буду дом через бекап подключать. Бо мне важно надо обеспечить сервера питанием, а тянуть новую ветку отдельно нехочу. Также ставить перекидной нехочу... хотя он есть .... может и сделаю... но сильно разницы не вижу.
Мне надо тогда удлинять трансформаторы тока бо до ввода метров 30.
А идея с зарядкой батарей от гены мне не катит у меня батареи от 200 до 800 вольт :(
Частотник и на вход GEN буду пробовать.
Спробували? Вийшло?
 
Назад
Угорі