FAQ Инвертор HUAWEI SUN2000-33KTL-A

Серега

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
21
Бали
3
Сонячні панелі
RSM144-7-445M Risen 9BB
Інвертор
Huawei Sun 2000 - 33 KTL -А
Дорогие форумчане. Вопрос решил. Делюсь опытом. Скрины сделать не могу так как настройки менял дистанционно руками жены. Инженер расширил диапазон напряжения и за это ему спасибо. Но не везде! На первой вкладке там где выбор кода сети (EN50438-CZ) там есть настройки параметров тоже! И вот именно их он не поменял. Эти как раз параметры отвечают за старт инвертора.
Инженер вчера говорил жене что ктл-А не только у нас так позно стартует ещё один человек ему жаловался на это и типа это баг такой. Но Теперь то все стало на свои места :) Баг не у инвертора а у инженера.
 

Серега

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
21
Бали
3
Сонячні панелі
RSM144-7-445M Risen 9BB
Інвертор
Huawei Sun 2000 - 33 KTL -А
Инсталатор норм это служба тех поддержки
 

Oleg190

Tier3
Реєстрування
13 Чер 2021
Дописи
17
Бали
3
Дорогие форумчане. Вопрос решил. Делюсь опытом. Скрины сделать не могу так как настройки менял дистанционно руками жены. Инженер расширил диапазон напряжения и за это ему спасибо. Но не везде! На первой вкладке там где выбор кода сети (EN50438-CZ) там есть настройки параметров тоже! И вот именно их он не поменял. Эти как раз параметры отвечают за старт инвертора.
Инженер вчера говорил жене что ктл-А не только у нас так позно стартует ещё один человек ему жаловался на это и типа это баг такой. Но Теперь то все стало на свои места :) Баг не у инвертора а у инженера.
Понятно.Жена інженер
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Понятно.Жена інженер
передайте дружині )))
в логах інвертора є вся інформація - хто заходив (під яким рівнем доступа), коли,
що змінювалося в регістрах.
Так що якщо це був косяк підтримки, який вони потім виправили - то все можна побачити.
І це вже буде не просто слова, а документ
 

Серега

Tier3
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
21
Бали
3
Сонячні панелі
RSM144-7-445M Risen 9BB
Інвертор
Huawei Sun 2000 - 33 KTL -А
передайте дружині )))
в логах інвертора є вся інформація - хто заходив (під яким рівнем доступа), коли,
що змінювалося в регістрах.
Так що якщо це був косяк підтримки, який вони потім виправили - то все можна побачити.
І це вже буде не просто слова, а документ
Спасибо! Но она сама заходила общаясь по видео связи с инженером тех поддержки. Тоесть она сама и виновата. Удаленного доступа нет.
 

Oleg190

Tier3
Реєстрування
13 Чер 2021
Дописи
17
Бали
3

Feels

Tier3
Реєстрування
24 Січ 2022
Дописи
29
Бали
3
Сонячні панелі
Sunport
Інвертор
Huawei
Инвертор SUN2000, установщики настроили удаленный доступ через официальное Huawei приложение. Как можно добраться до его настроек WIFI подключения? Инвертор также раздает свою wifi сеть, к ней я могу подключиться(пароль прописан на донгле инвертора). Пробовал заходить на веб страницу через ip инвертора, там пусто.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Инвертор SUN2000, установщики настроили удаленный доступ через официальное Huawei приложение. Как можно добраться до его настроек WIFI подключения? Инвертор также раздает свою wifi сеть, к ней я могу подключиться(пароль прописан на донгле инвертора). Пробовал заходить на веб страницу через ip инвертора, там пусто.
Переформулируйте вопрос. Подключаться нужно через FusionSolar. Что локально, что удалённо.
Как именно они настроили доступ и что вы хотите поменять?
Спросить у инсталлятора?
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Инвертор SUN2000, установщики настроили удаленный доступ через официальное Huawei приложение. Как можно добраться до его настроек WIFI подключения? Инвертор также раздает свою wifi сеть, к ней я могу подключиться(пароль прописан на донгле инвертора). Пробовал заходить на веб страницу через ip инвертора, там пусто.
По-перше давайте визначимося з термінами.
Який у вас донгл?
якщо Smart Dongle WIFI-FE то всі настройки через FusionSolar App (mobile)
наприклад так
 

Feels

Tier3
Реєстрування
24 Січ 2022
Дописи
29
Бали
3
Сонячні панелі
Sunport
Інвертор
Huawei
Переформулируйте вопрос. Подключаться нужно через FusionSolar. Что локально, что удалённо.
Как именно они настроили доступ и что вы хотите поменять?
У меня стоит FusionSolar App и через него работает мониторинг. Я хочу найти где можно поменять пароль к wifi и/или выбрать другую сеть. В приложении таких настроек не вижу.
Який у вас донгл?
якщо Smart Dongle WIFI-FE то всі настройки через FusionSolar App (mobile)
наприклад так
Судячи з виду це Smart Dongle-Wlan-FE. Він під'єднується до мого домашнього wifi, ось ці настройки я хочу побачити.
I ще, Fusion Solar App в мене не такий як за посиланням, іконка іншого кольору(синя) і всередені не так виглядає.
 

Вкладення

  • photo_2022-05-30_12-08-58.jpg
    photo_2022-05-30_12-08-58.jpg
    76,9 Кб · Перегляди: 13
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
У меня стоит FusionSolar App и через него работает мониторинг. Я хочу найти где можно поменять пароль к wifi и/или выбрать другую сеть. В приложении таких настроек не вижу.

Судячи з виду це Smart Dongle-Wlan-FE. Він під'єднується до мого домашнього wifi, ось ці настройки я хочу побачити.
I ще, Fusion Solar App в мене не такий як за посиланням, іконка іншого кольору(синя) і всередені не так виглядає.
По до кументації, треба шукати десь в розділі Quick settings
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
У меня стоит FusionSolar App и через него работает мониторинг. Я хочу найти где можно поменять пароль к wifi и/или выбрать другую сеть. В приложении таких настроек не вижу.

Судячи з виду це Smart Dongle-Wlan-FE. Він під'єднується до мого домашнього wifi, ось ці настройки я хочу побачити.
I ще, Fusion Solar App в мене не такий як за посиланням, іконка іншого кольору(синя) і всередені не так виглядає.

Треба дещо пояснити.
0. У Вас взагалі інша модель інвертора (щось на кшалт L0 М1 М2 М3)
1. 33-KTL-A не має вбудованого Wifі. Для нього є WiFi адаптори (чорні) та
Bluetooth (білі). ВАЖЛИВО - такими адапторами можливо лише отримати ЛОКАЛЬНИЙ доступ до
моніторингу та настроїти інвертор. На мою думку - спірне рішення - замість адапторів можна просто підключити
телефон по USB кабелю
2. 33KTL-A офіційно не працює з Smart Dongle-Wlan-FE (я навіть сходив запхав))
Там навіть система кріплення інша. Підключитися навіть в такому разі можливо (донгл запрацює і можна через телефон зайти на
інвертер, але там принципова стара версія ПЗ - можна буде побачити що підключений інвертор і все. Тут проблема чисто софтова
хуавеї не бажають робити підтримку старих інверторів.
3. Єдиний спосіб підключити 33KTL-A до FusionSolar - це SmartLogger (1000A 2000
3000) Але там ціна питання близько 400-600уо. Що робить його пристроєм для промислових станцій
з багатьма інверторами в полі. Якщо треба просто моніторинг через інтернет - шукаємо 3d party рішення.
Наприклад в мене. Або у атмосфери. Є ще декілька тем на форумі.
4. У вашому випадку - треба писати в тему по М3
5. (Але це вже я буду вам відповідати в іншій темі) В М3 НЕМАЄ свого веб інтерфейсу. І в Smart Dongle-Wlan-FE теж.
Тому всі настроювання через програму. (Ну можна ще напряму читати регістри через ModbusTCP)
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
нарешті пофіксив.
знову працює сервіс перевірки серійника на Хуавеїв на сайті (доречі як почав розгрібати - теоретично
можна зробити перевірку побутових приладів Хуавеїв - але ц е вже на майбутнє.
Додатково зробив перевірку фотопанелей JA Solar - там же.
Запрошую всіх до тестування.
Поки напишу там на сайті нормальну інструкцію

 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
нарешті пофіксив.
знову працює сервіс перевірки серійника на Хуавеїв на сайті (доречі як почав розгрібати - теоретично
можна зробити перевірку побутових приладів Хуавеїв - але ц е вже на майбутнє.
Додатково зробив перевірку фотопанелей JA Solar - там же.
Запрошую всіх до тестування.
Поки напишу там на сайті нормальну інструкцію

Я би ще просив глянути новий формат файлів інспекції Хуавей, не бере.
 

Вкладення

  • inspect_ES2150040214_20220428152705.zip
    4,8 Кб · Перегляди: 6

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Я би ще просив глянути новий формат файлів інспекції Хуавей, не бере.
Дуже вчасно
я якраз маю вільний час і натхнення)))
Зараз
А взагалі - чим більше буде відгуків - тим краще все запрацює
Зараз пишу інструкцію на сайт.
Але поки що - і файли інспекцій і файли логів вантажте на сайті прямо в zip
як зразу в телефоні.

Додатково переробив ексопрт логів в ексель xlsx а не так як було
Тепер можна вивести логи і зразу їх в ексель. А там уже аналізувати.
Плюс додатково у файлі інспекції є додаткові параметри - там теж багато цікавого.
Ну і роботи по скачуванню логів віддалено здвинулися нарешті з мертвої точки.


ПС Я закинув в шапку адресу сайту з перевіркою SN.
 
Угорі