FAQ Инвертор SUN2000-30KTL-M3, инструкция, обсуждение, мониторинг

Добрый день, подскажите пожалуйста, как во фьюжн Солар, в действующую станцию, в котором я себя зарегал как инсталлятор, как мне добавить другого пользователя, например владельца или гостя, если у них уже есть свой личный аккаунт во фьюжене? Или это они сами на своих аккаунтах должны как то добавить мою станцию? Или как я могу свою станцию расшарить им?
 
Добрий вечір. Є в наявності 12 інверторів, підключених в каскад, але працюють тільки 10. Система бачить усі 12, ті що не працюють пише що не в мережі. При оновлені пристроів через браузер, вимикаються любі два інвертори. Це схоже на програмне обмеження чи я помиляюсь?У планах змонтувати 20 інверторів, але тепер не знаю як вони будуть вкупі працювати Буду вдячний за відповідь
 
Добрий вечір. Є в наявності 12 інверторів, підключених в каскад, але працюють тільки 10. Система бачить усі 12, ті що не працюють пише що не в мережі. При оновлені пристроів через браузер, вимикаються любі два інвертори. Це схоже на програмне обмеження чи я помиляюсь?У планах змонтувати 20 інверторів, але тепер не знаю як вони будуть вкупі працювати Буду вдячний за відповідь
Як підключені? Smart logger? Який?
 
схоже у вас smartDongle.
а там макс - 10 пристроїв.
Знімок екрана 2024-06-30 о 20.46.41.png
 
Добрий день. Так підключено через донгл, це прорахунок монтажників. Прийдеться придбати смартлоггер. Дякую за відповідь.
 
Добрий день. Так підключено через донгл, це прорахунок монтажників. Прийдеться придбати смартлоггер. Дякую за відповідь.
Кожен прорахунок має бути прибутком для когось. Інакше у Всесвіті звязки руйнуватимуться))
 
Добрий вечір. Підскажіть контакти людей котрі займаються ремонтом інверторів Huawey, необхідно відремонтувати інвертор.
 
так, у нього механічне пошкодження
 
Підкажіть не відаючому
Чи можна зняти 220 з панелей якщо світло вимкнено
Інвертор хуавей, не розумію чому я не можу в сонячну погоду користуватись своєю сес, якщо в лінію не віддається ее
 
Інвертор хуавей, не розумію чому я не можу в сонячну погоду користуватись своєю сес
Інвертор мережевий чи гібрид? Мережевим і не зможете користуватися, тільки гібридом з акумуляторами.
 
Добрий день. При заміні донгла на смартлогер виникла проблема з регулюванням потужності станціі. На вкладці регулювання потужності зникла вкладка "працювати з нульовим експортом потужності". Чи можливо це налаштувати на смартлоггері. Дякую
 
Добрий день. При заміні донгла на смартлогер виникла проблема з регулюванням потужності станціі. На вкладці регулювання потужності зникла вкладка "працювати з нульовим експортом потужності". Чи можливо це налаштувати на смартлоггері. Дякую
у смартлогера є свій веб інтерфейс
на ньому налаштовувати значно краще
раджу скористатися
 
В вебінтерфейсі відсутня вкладка "працювати з нульовим експортом потужності". Можливо якось по іншому реалізувати цей режим?
 
В вебінтерфейсі відсутня вкладка "працювати з нульовим експортом потужності". Можливо якось по іншому реалізувати цей режим?
Так, заходьте в загальні налаштування, буде закладка "Регулювання потужності", далі закладка "Контроль активної потужності", відкриється сторінка з десятком налаштувань, потрібно буде ввести режим "Ліміт експорту", максимальну потужність в мережу поставити нуль, ну і звичайно підключити перед цим до СмартЛогера лічильник.
 
Назад
Угорі