Як боротися з підвищенням напруги на інверторах Huawei

На жаль, думка справжнього Адміністратора форуму і користувача з ніком @admin досить сильно розходяться в даному питанні. Тому попереджаю, що це просто користувач, і прошу публічно змінити нік на інший, інакше зміню примусово.
Я намагаюсь пітримувати свободу думок та висловлювань на форумі, але шкідливі, на мій погляд, поради і ассоціація з адміністрацією форуму не сумістні.
поміняв, такий можна?
 
Доброго ранку всім. А що буде з технікою в домі при 280? Чи треба стабілізатор якийсь купити? Буду вдячна за моделі , якщо хтось порекомендує. Вчора ще змінила відсотки по реактиву, як тут рекомендує пан Альохін з 108 до 113 . Подивлюсь, що сьогодні день покаже.
коротко - нічого, всі сучасні прилади мають імпульсні блоки живлення це означає що на вході може бути люба напруга від 50 до 400в (скільки витримають компоненти блока живлення) контролер блока живлення всеодно понизить і стабілізує до потрібних пристрою 12 чи 5 чи 3.3В під загрозою лише прості чи застарілі прилади як то електоплитки, праски, теплодуйки, лампи розжарювання (якщо такі ще в вас збереглися) тобто ті де нагрівальна спіраль підключена напряму без будьякої регуліровки, чайники, бойлери в безпеці бо охолоджуються водою.
Також слід зазначити що ця напруга "слаба" я проводив експеримент міряв напругу і вмикав плитку і виявилося що напруга зразу просідає на 20в з 270 до 250 тобто можна навіть налаштувати таку автоматику щоб вмикала бойлер коли напруга підбирається до критичних значень.
а взагалі 2 роки роботи станції при підйомі напруги до 280в польот нормальний - холодильник, насіс, компютер, телевізор, чайник, зарядки до телефона, ноутбука, електропила, дріль, болгарка, зварювальний аппарат все працює. Згоріло за цей час 2 пристрої - електросушка для фруктів і електрокоса (в електрокосі був заводський дефект к.з. між 2 сусідніми ламелями колектора)
щоб перестрахуватися треба тримати в голові що коли сонячно напруга велика і не вмикати на повну потужність прилади (плитки, праски, фен) відчувати температуру електроінструмента і не трудоголити якщо він нагрівся.

а щоб розвіяти міф про сакральність числа "220в" раджу подивитися відео про напругу мереж в США
 
як то електоплитки, праски, теплодуйки, лампи розжарювання
котли, насоси, телевізори (як мінімум ресурс). А половина ЛЕД ламп досі залежить напряму від напруги, і має найпростішу схему.
 
Є ще варіант. Відключити сусідні СЄС, нехай відпочинуть.

В загалі назріває скандал не тільки з ремом всі з сусідами
Мабуть найрадикальніше рішення-встановити власну стовбову ТП на 40 кВА. Саму цю "залізяку" можна знайти десь за 60-70000 грн, а от скільки захоче РЕС за встановлення та документи поняття не маю. Може хтось стикався на практиці-підкажіть ціну питання?.
 
налаштувати таку автоматику щоб вмикала бойлер коли напруга підбирається до критичних значень.
коли сонячно напруга велика і не вмикати на повну потужність прилади (плитки, праски, фен)
Цікаві роздуми....
А те, що напруга "просідає" на 20в при вмиканні плитки - лиш означає, що в будинку неякісна провідна мережа та багато скруток замість клемних зажимів!
чайники, бойлери в безпеці бо охолоджуються водою
То, значить, можливо підключати чайник на 380в і в ньому швидше закипить вода?
 
лиш означає, що в будинку неякісна провідна мережа та багато скруток замість клемних зажимів!
від щитка до розетки кухні іде кабель ~20м мідний 2.5мм2 скрутки пропаяні припоєм, робив сам і знаю це надійніше будьяких зажимів
То, значить, можливо підключати чайник на 380в і в ньому швидше закипить вода?
саме так, тільки миттево згорить лампа індикації оскільки вона лампа розжарювання.
В армії був випадок качали ми коліса на техніці компресором для цього крокодили кидали на клеми щитка і тягнули подовжувач куди треба і там качали, і одного дня качаєм і раз - один помічає дим і запах ми зразу вимкнули компресор і бачимо обмотки димляться, я взяв мультиметр поміряв напругу в розетці а там 380В виявилося хтось помилково накинув крокодили на 2 фази замість на фазу і ноль, а що цікаво цю помилку помітили десь за тиждень, до цього через цю переноску заряджали телефони і вмикали туди чайник і дивувалися як швидко він закипає ... а компресор той остив і залишився живим, просто треба мати мізки і реакцію.
 
котли, насоси, телевізори (як мінімум ресурс). А половина ЛЕД ламп досі залежить напряму від напруги, і має найпростішу схему.
є старий телевізор ЕПТ (електронна променева трубка) років 15 йому і працює падло і не думає згоряти а хочеться вже новий
 
............ просто треба мати мізки і реакцію.
Цілком з вами згідний особливо в частині про мізки. Як зрозумів вас стоїть станція, котра в хороший сонячний день піднімає напругу на всіх фазах по 100 Вольт так як двох кіловатний чайник просажує її на 20В. У пані Наталії є станція і у двох сусідів, разом 90 КВт , це яким бойлером ви рекомендуєте придавити таку потужність?
 
щось я не зрозумів як ви нарахували 100В ? В Україні стандарт мереж 230В в сонячний день у мене на одній із фаз доходить до 270В це перевищення стандарту на 40В також в договорі з РЕМ можете прочитати що допускаються коливання +-10% тобто 230*1.1=253В ще не повід до хвилювання і скарги в РЕМ, 270-253=17В тобто лише 17 вольт треба придавити щоб було по феншую, експеримент показав що це можна спокійно зробити 1.5КВТ бойлером,
 
В Україні стандарт мереж 230В
В Україні діє стандарт ДСТУ EN 50160, з національною припискою, що номінальна напруга - 220 В. Виходячи з цього, напруга у абонента має бути +/- 10%. 198 В .. 242 В.
 
Останнє редагування:
20 травня 2014 року в Україні був прийнятий міжнародний європейський стандарт організації "CENELEC" - "EN 50160:2010". Цей стандарт набрав чинності 1 жовтня 2014 року під назвою "ДСТУ ЕN 50160:2014"
Стандартна номінальна напруга Un для мереж низької напруги загальної призначеності має значення Un = 230 В між фазним і нульовим проводом

ДСТУ ЕN 50160:2014
сторінка 7
 
щось я не зрозумів як ви нарахували 100В ?

Також слід зазначити що ця напруга "слаба" я проводив експеримент міряв напругу і вмикав плитку і виявилося що напруга зразу просідає на 20в з 270 до 250
2КВт плита просаджає напругу на 20 В.
30 КВт СЕС = 10×3фази.
2квт-20в.
10квт-?
 
20 травня 2014 року в Україні був прийнятий міжнародний європейський стандарт організації "CENELEC" - "EN 50160:2010". Цей стандарт набрав чинності 1 жовтня 2014 року під назвою "ДСТУ ЕN 50160:2014"
Стандартна номінальна напруга Un для мереж низької напруги загальної призначеності має значення Un = 230 В між фазним і нульовим проводом

ДСТУ ЕN 50160:2014
сторінка 7
Я вірю держенергонагляду.
 
2КВт плита просаджає напругу на 20 В.
30 КВт СЕС = 10×3фази.
2квт-20в.
10квт-?
всьо смешалось люді коні ...
поперше нас не цікавить яка потужність власної станції 5 чи 30квт це взагалі невідома змінна, цікавить тільки перевищення напруги.
подруге інвертор вилітає по перевищенню хочаб на одній з фаз і тому нас цікавить придавити одну найбільшу фазу , незнаю як у Наталії а в мене картина завжди однакова Є найбільша фаза середня і найменьша вони майже ніколи не міняються місцями тому я повісив будинок на найбільшу фазу, І навіть якщо на кожну фазу повісити по бойлеру то це 2*3=6 квт звідки 10? чи 90?
Можна гратися з реактивністю чи іншим обмеженням активної потужності, але у данного інвертера на всі фази іде однакова потужність і якщо треба приглушити лиш одну фазу то ви глушите пропорційно і дві інші де все ок, тому це не вихід і ви просто втрачаєте гроші, я ж пропоную використати надлишок лише з однієї фази і то на корисну роботу
 
всьо смешалось люді коні ...

але у данного інвертера на всі фази іде однакова потужність
Откуда вы решили что у сетевого инвертора Хуавей на все фазы идет одинаковая мощность? Идет одинаковый ток, а вот мощность как раз будет разной, в фазу где ниже напряжение и мощность пойдет более низкая.
 
Откуда вы решили что у сетевого инвертора Хуавей на все фазы идет одинаковая мощность? Идет одинаковый ток, а вот мощность как раз будет разной, в фазу где ниже напряжение и мощность пойдет более низкая.
то є дійсно так, дякую за поправку але це не відміняє всього що я написав а тільки усугубляє проблему найбільшої фази
 
Задачка:
Якщо заміряти напругу в ТП на автоматі і вона 250В, паралельно заміряти в кінцевій точці ЛЕП(протяжність1000м)і там напруга 200В.
Запитання:
В якій точці напруга буде 225В?
 
Задачка:
Якщо заміряти напругу в ТП на автоматі і вона 250В, паралельно заміряти в кінцевій точці ЛЕП(протяжність1000м)і там напруга 200В.
Запитання:
В якій точці напруга буде 225В?

Напряжение будет зависеть от нагрузки которая будет подключена. Без нагрузки у Вас в принципе по всей линии будет 250 Вольт, и только нагружая напряжение начнет падать. Логично что при положим нагрузке 15 кВт , если в конце линии будет 200 Вольт, то 225 будет где-то по центру, а 250 возле ТП.
 
Напряжение будет зависеть от нагрузки которая будет подключена. Без нагрузки у Вас в принципе по всей линии будет 250 Вольт, и только нагружая напряжение начнет падать. Логично что при положим нагрузке 15 кВт , если в конце линии будет 200 Вольт, то 225 будет где-то по центру, а 250 возле ТП.
Це при умові що вся лінія побудована відповідним кабелем.
А якщо скажем 300м реконструйовано, а решта з г*мна.
 
Назад
Угорі