Постійний заряд/розряд АКБ Dyness B4850+Інвертор Luxpower SNA5000

Добрий день, хтось користується bms jk pb2a16s20p в парі з Luxpower? вони сумісні по кан шині? На скіки я зрозумів якщо в інверторі і в бмс поставить один і той же протокол наприклад пілонтеч, то вони зконтактують один з одним.
 
Ні, нажаль... В мене Аксіома, то перепробував всі пункти, не підійшов жоден...
Потім натрапив в інтернеті на посібник по підключенню - і все запрацювало з першого разу!
ну так поділіться з народом
викладіть сюди
 
ну так поділіться з народом
викладіть сюди
він просто балабол любить потріпатися без жодного аргументу і толку.
Він в мої гілці спорив зі мною , тіки клім ля-ля жодного аргументу немає.
Я на алі продавцю задав питання чи сумісні по кан шині лукс і джіконг, то там в силу кривизни перекладача так і не поняв так чи ні.
 
Це про себе Ви написали? Тому що жодного підтвердження по випробуванню саме Вашого інвертора я не прочитав!
а де я казав що я випробовував щось, ????? тим більше в мене немає гібрида покищо і я про це писав вам, на чом я випробовувати буду???? на граблях? уже до стіни дойшло б з першого разу, ну ні, починаємо знов про ля-ля-ля.
рівень інтелекта на рівні ящірки, я предложив підключить 220 в мппт контролер , він мене заплював мов покажи в живу, я випадково знайшов відео де інша людина показала як від генчика подать на PV вхід і все працювало, а він неможе угомонитися що я виявився правим, його переклинило на "покажи на свойому інверторі", а тіпа поки я на свойому (а в мене його немає) не покажу значить то все неправда, ну унікал, ржу неможу, продовжуєм тупить , є приказка про таких людей:- "ти йому плюєш в лице а він каже що дощ іде"
Повторюю мабуть в третє я нікому нічого ну доказую особливо таким тугодумам, я запропонував і підтвердив свою ж теорію на практиці іншою людиною , і мені цого достатньо, воно робить і я тепер це знаю і при нагоді я цим скористуюсь а те що комусь там нейметься мені попарабану.
 
Останнє редагування:
Ні, нажаль... В мене Аксіома, то перепробував всі пункти, не підійшов жоден...
Потім натрапив в інтернеті на посібник по підключенню - і все запрацювало з першого разу!
Зараз на роботі. Буду вдома - скину посилання.
а аксіома і люкс повер це одне і теж???? у них однакові протоколи??? аксіома це клон вольтроніка а люкс це окрема розробка
 
Назад
Угорі