Розрахунок за вироблену електричну енергію

Доброго дня Усім, були якісь надходження.
Чи вже не платитимуть?
 
Просто вже немає слів, одні обіцянки, на скарги та на суди ніхто не звертає уваги.
 
Дзвонили з ДКЕТ, з питанням що до уточнення адреси та повідомили що до 01.11.2023 року необхідно ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ встановити в окрему коробку між СЕС та лічильником контактор і реле напруги та визвати їх представника, для пломбування цієї коробки, ще приблизно за 400 грн, інакше будуть вимикати подачу напруги на будинок.
Ось така фігня, причому що згідно акту розмежування це звісно мої мережі, а не ДТЕК.
Хтось вже з цим мав справу?
Це в додаток до того що остання виплата була за 04.2023.
 
Дзвонили з ДКЕТ, з питанням що до уточнення адреси та повідомили що до 01.11.2023 року необхідно ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ встановити в окрему коробку між СЕС та лічильником контактор і реле напруги та визвати їх представника, для пломбування цієї коробки, ще приблизно за 400 грн, інакше будуть вимикати подачу напруги на будинок.
Ось така фігня, причому що згідно акту розмежування це звісно мої мережі, а не ДТЕК.
Хтось вже з цим мав справу?
Це в додаток до того що остання виплата була за 04.2023.
Або ігноруйте, або запросить в них сертифікат на відповідність держстандартам ДСТУ по напрузі відключати щось, його не існує. Реле напруги ви можете застосувати по бажанню самостійно на ваш особистий різик, бо все це не сертифіковано взагалі та якщо щось станеться з вашим інвертором від частих відключень у аварійному рижимі від реле, даю 100% що ДТЕК відморозиться та скаже що то ваша ініциатива була встановити. Тут не про реле але про подібну практику від шоблаенерго та чим це закінчується. Обов'язково послухайте що говорить про сертифікацію таких пристроїв представник шоблаенерго, та обгрунтування рішення НКРЕКП у частині про пристрої.
 
Добрый день.Одесская область только что зашли деньги -долг за июль 2022.за июнь и июль этого года нечего нет.
 
Донецка область, только что выплатили 100% за июнь 2023.
 
Добрый день Полтавская обл. пришла полная оплата за червень 23.
 
Чернігівська. Ні х_я не прийшло! Ні в том місяці, ні у цьому. Давайте подамо колективну скаргу!?
 
Суми також нічого
 
Миколаїв, комусь виплакали гроші?
 
В когось були оплати останні до червня місяця
Чи це Хмельницька в рекордсменах
Остання оплата 3 місяця тому
 
Сумська область остання виплата 17.07.2023
 
Назад
Угорі