Розрахунок за вироблену електричну енергію

Кропивницький за 2022 борги приходили в кінці місяця це по травень, червень та липень нічого не заходило за 2022.
 
Чернігівська. (за липень 22р. отримано сьгодні 33%, ще борг 30%, так що не все отримано! ). Також сьгодні отримоно за червень 23р. -33%, ), за квітень 23р. -30%), за травень 23р. - 32%). та за червень 22р. - 15%,ще борг 37,3%). Все одно приемно, хоча борг від "державних підприємств" це огидно.
 
Доброго дня, сьогодні з кимось розраховувалися?
 
Запорізька область-глухо.Коли вже нас припинять дурить?
 
Вот такое СМС сегодня пришло от ДТЕК, после вчерашнего обращения в Ясно в отношении выплат по ЗТ.
IMG_9044.jpeg
 
Я підприємець. Сплачую замовлені ліміти чітко на місяць вперед - інакше штраф-пеня-відімкнення. Так роблять всі підприємці. За серпень тариф кВт*год 5,5891грн+ПДВ=6,7065грн., що значно більше, ніж за "зелений" кВт. ПДВ 20% йде державі. Крім того з "зеленого" вираховують 18%ПДФО+1.5%військового збору, що теж йде державі. Виходить я гроші заплатив, а виробникам їх не віддали.
 
Я підприємець. Сплачую замовлені ліміти чітко на місяць вперед - інакше штраф-пеня-відімкнення. Так роблять всі підприємці. За серпень тариф кВт*год 5,5891грн+ПДВ=6,7065грн., що значно більше, ніж за "зелений" кВт. ПДВ 20% йде державі. Крім того з "зеленого" вираховують 18%ПДФО+1.5%військового збору, що теж йде державі. Виходить я гроші заплатив, а виробникам їх не віддали.
Виходить що так.
 
Назад
Угорі