Розрахунок за вироблену електричну енергію

PVV

Tier2
Реєстрування
14 Лис 2021
Дописи
48
Бали
18
А що мало змінитись, ви підключились ще раніше і у вас 0.18€, в мене підключення 22рік відповідно 0.16€
Сейчас у меня 30,936 за 1 Евро, а средний курс за период с 01.03. по 30.03 около 32,5 грн/1 Евро.
Изменяться должен курс 0,18 Євро в соответствии с порядком от 30.08.2019 № 1817.
НКРЕКП не внесло в него изменения.
Оно пошло другим путём, постановлением от 31.03.2022 № 363 внесло изменения в постановление от 30.12.2021 № 3026.
Я думаю, постановление НКРЕКП 31.03.2022 № 363 не совсем законное, оно противоречит порядку.
P.S.
Мы овцы, которые безмолвствуют когда с них стригут шкуру.
 

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Приветствую.
Что-то я потерялся в схемах и формулах оплаты.
У меня тариф 0,18 Евро/кВт
Май 2022 - тариф 5,5685 без НДС
С февраля по Апрель так же 5,5685
Это что-то изменилось в законодательстве?
Тариф в національнфй валюті має переглядатись щоквартально з урахування курсу гривні до євро.
Однак на період воєнного стану дію цього положення зупинено. Таким чино Ваш тариф 5,56... зафіксовано до конця війни.
Гарантований платіж (те, що Вам фактично заплатять) щомісяця буде змінюватись в заложності від рівня розрахунків споживачів за спожиту е/е по Вашому регіональному енегрозбуту. Решта суми ставиться в заборгованість і буде виплачена по завершенню воєнного стану в порядку і строки, визначені у Постанові (про що на форумі писали багато і докладно)
 

PVV

Tier2
Реєстрування
14 Лис 2021
Дописи
48
Бали
18
Тариф в національнфй валюті має переглядатись щоквартально з урахування курсу гривні до євро.
Однак на період воєнного стану дію цього положення зупинено. Таким чино Ваш тариф 5,56... зафіксовано до конця війни.
Гарантований платіж (те, що Вам фактично заплатять) щомісяця буде змінюватись в заложності від рівня розрахунків споживачів за спожиту е/е по Вашому регіональному енегрозбуту. Решта суми ставиться в заборгованість і буде виплачена по завершенню воєнного стану в порядку і строки, визначені у Постанові (про що на форумі писали багато і докладно)
Если посмотрите мой последний пост - с этим я уже разобрался. У меня сомнения в законности такого порядка фиксации тарифа.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
не треба провокувати срач в форумі. Але звертаю увагу - офіційно з 27-03-2022 форум став україномовним.
Если посмотрите мой последний пост - с этим я уже разобрался. У меня сомнения в законности такого порядка фиксации тарифа.
Ви хоч знаєте, що зараз ЩОДНЯ гинуть сотні людей, гинуть за існування держави Україна. А ви зараз будете піднімати питання "законності"??? Ви в курсі що війна іде? Приперлись "захисники руськоговорящих".
 

PVV

Tier2
Реєстрування
14 Лис 2021
Дописи
48
Бали
18
Ви хоч знаєте, що зараз ЩОДНЯ гинуть сотні людей, гинуть за існування держави Україна. А ви зараз будете піднімати питання "законності"??? Ви в курсі що війна іде? Приперлись "захисники руськоговорящих".
Інформаційно я обізнаний з 2014 року, мабудь краще за вас.
Для мене з 2014 року! А для вас мабудь з 24.02.2022 року.
Піднімати питання законності потрібно завжди, інакше це шлях до автократії рашки, україномовний мій оппонент.
И я буду разговаривать на моём родном языке в моей стране как и все другие народности которые проживают в Украине.
 

denis1978

Tier2
Реєстрування
12 Вер 2019
Дописи
28
Бали
8
Донецкую область ещё и за март не оплатили.
 

PVV

Tier2
Реєстрування
14 Лис 2021
Дописи
48
Бали
18
Інформаційно я обізнаний з 2014 року, мабудь краще за вас.
Для мене з 2014 року! А для вас мабудь з 24.02.2022 року.
Піднімати питання законності потрібно завжди, інакше це шлях до автократії рашки, україномовний мій оппонент.
И я буду разговаривать на моём родном языке в моей стране как и все другие народности которые проживают в Украине.
И знаете, что самое печальное в ситуации с замораживанием выплат по зелёному тарифу, обвинении в непонимании военно-политической обстановки в стране и смехом на пост некоторых особей? Это то, что получение платежей по тарифу для некоторых людей сейчас может быть единственным источником дохода так как погиб муж (как у моих знакомых), отец защищая Украину, или, как в моём случае, поддержкой на лечение тяжелобольного, но некоторые близорукие, в том числе и в правительстве этого не понимают и решают, что государство имеет право не исполнять свои обязательства перед гражданами, в одностороннем порядке изменяя условия договорённостей.
Именно такие действия подрывают доверие к правительству. Не стоит путать с государством. А государство, в свою очередь, состоит из людей, для которых правительство должно создать максимально комфортные условия, даже для войны, как бы это резко не звучало.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
обвинении в непонимании военно-политической обстановки в стране и смехом на пост некоторых особей?
Я думав, що ви уже заспокоїлись і цю тему закрили....:) Виходить що ні. Ну ок. Оскільки ржачний смайл я ставив, і слова про "особь" були про мене, то відповім вам.

1. Уже декілька місяців як форум став ОФІЦІЙНО Україномовним. Вас звичайно ніхто не ущімляєт, нічого вам не прищімляють, не насілуют разгаварівать на мові, але як мінімум не треба вигадувати про мовну проблему. " Буду разгаварівать на майом язике" - ніхто вам не забороняв, хоч і могли попросити.
2. На країну напала Росія, вбиває сотні людей щодня. В країні гостра нехватка коштів, і платити зараз вона просто не може...
3. Так до цього привело будування доріг замість риття окопів, какаяразніца, главноеперестатьстрелять та сделаєміхвместє. І я на 99.99999% впевнений, що саме ви і вибрали цю владу, і відповідно цей шлях для нашої країни.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Є різні, я би казав діаметральні точки зору.
Хтось вимагає грошей, хтось вимагає приєднання, і т.д.

Єдиним джерелом всіх проблем є війна і підлий напад рашистів.

Про причини, які могли її спровокувати чи пришвидшити - інше питання, і прошу його винести за межі загальних тредів. Є курилка, будь ласка, зробіть тему з політикою там, я банити не буду. Але тут не треба.

В любому випадку, прошу дотримуватись взаємоввічливості.
Саме через внутрішні чвари стосовно релігії, мови, президентів нас намагаються поділити.

Зараз саме той час, коли ми маємо бути єдині.
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
И знаете, что самое печальное в ситуации с замораживанием выплат по зелёному тарифу, обвинении в непонимании военно-политической обстановки в стране и смехом на пост некоторых особей? Это то, что получение платежей по тарифу для некоторых людей сейчас может быть единственным источником дохода так как погиб муж (как у моих знакомых), отец защищая Украину, или, как в моём случае, поддержкой на лечение тяжелобольного, но некоторые близорукие, в том числе и в правительстве этого не понимают и решают, что государство имеет право не исполнять свои обязательства перед гражданами, в одностороннем порядке изменяя условия договорённостей.
Именно такие действия подрывают доверие к правительству. Не стоит путать с государством. А государство, в свою очередь, состоит из людей, для которых правительство должно создать максимально комфортные условия, даже для войны, как бы это резко не звучало.
Да уж,не думал что столько людей у нас не понимают всю серьезность ситуации.
Человек - очнись!!!На нас напала рассея и хочет уничтожить нас всех.
И Вы говорите о каких-то максимально комфортных условиях в это время????!!!
Для меня это полный пиздец/ неадекватизм.Ивините за прямоту.
Пацаны,я закончил не по теме)
 
Останнє редагування:

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
И знаете, что самое печальное в ситуации с замораживанием выплат по зелёному тарифу, обвинении в непонимании военно-политической обстановки в стране и смехом на пост некоторых особей? Это то, что получение платежей по тарифу для некоторых людей сейчас может быть единственным источником дохода так как погиб муж (как у моих знакомых), отец защищая Украину, или, как в моём случае, поддержкой на лечение тяжелобольного, но некоторые близорукие, в том числе и в правительстве этого не понимают и решают, что государство имеет право не исполнять свои обязательства перед гражданами, в одностороннем порядке изменяя условия договорённостей.
Именно такие действия подрывают доверие к правительству. Не стоит путать с государством. А государство, в свою очередь, состоит из людей, для которых правительство должно создать максимально комфортные условия, даже для войны, как бы это резко не звучало.

единственным наполнителем фонда под выплаты по ЗТ, было ком. потребление электричества которое существенно сократилось. Как раз тот факт, что в этих условиях продолжили хоть как-то платить говорит о небезразличии государства
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
як Модератор -напишу у цій темі. Перший і останній раз.
Зараз тяжко всім. Без виключень.
Якщо є бажання сперечатися - будь ласка у тему
це замість першого поередження.
Друге - вже плюсики, видалення повідомлень та адмін засоби.
Так що не ображайтеся потім.

отже
PVV, Apocalipse, subarucom
прошу в тему
якщо є бажання поспілкуватися.
 

Юрий1

Tier3
Реєстрування
21 Лют 2022
Дописи
8
Бали
3
Хтось в курсі чи будуть далі продовжувати оплати? За лютий та березень оплатили. Оплата за квітень, травень буде?
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Волинь
Надійшли Акти за травень
 
Угорі