запитання по гібридному інвертору Solis RHI-5K-48ES-5G 5кВт

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Прийдеться експериментувати... Якщо получится, напишу як))
Щоб не експериментувати., можна написати на підтримку соліса, мали би підказати. Бо по всій логіці мало би вистачити просто обрати правильний режим роботи. Але якщо інвертор не вміє підмішувати енергію з мережі, то тут вже ніякі експерименти не допоможуть.
 

Вкладення

  • зображення_2022-11-11_102210945.png
    зображення_2022-11-11_102210945.png
    74,8 Кб · Перегляди: 13

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
У мене запитання про налаштування гібридного інвертора 5 кВт, не мережевого, що Ви мені "відфутболили". Я, думаю, написав в тему, яку потрібно. Попросив, може хтось знає, як налаштувати правильно вищеописану роботу, тому, що перепробував багато різних варіантів і результату потрібного немає.
Ну а ви взагалі в тему заглядали? Чи бачили - там база знань по всіх Солісах. Якщо дійсно хочете розібратися - то от наприклад звідти мануал
Посилання
Читайте. Потім іншим розкажете. По Солісах підтримка взагалі - дуже слабке місце. Офіційна підтримка працює дуже дуже повільно. Так що лише своїми силами. Якщо ж бажання. Якщо бажання немає - є комерційна підтримка. Наприклад у Атмосфери - виїзд інженера - 150уо.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доречі. Питання по гібрідах. Модель саме як назва теми. (Доречі я як модер сам повинен всі питання не по темі - пере спрямовувати))).
Інвертор. Підключено лише акумулятори. Без ФЕМ. При відключенні мережі - на інверторі попередження NoGrid. А от перемикання споживання на акками не відбувається. Треба перезавантаження інвертора. Тоді все працює. Потім при включенні мережі все працює і акками заряджаються. І так до наступного відключення мережі. І знову треба перезавантаження. В логах крім попередження NoGrid нічого немає.
Підтримка мовчить. Лише видала що можливо га момент підключення аккумів було перевантаження. Але ж після перезавантаження інвертора все працює. Можливо у кого було щось подібне. В мене ідей немає крім оновлення прошивки. Та додавання аккумів.
 

Tol82

Tier3
Реєстрування
8 Сер 2021
Дописи
20
Бали
3
Доречі. Питання по гібрідах. Модель саме як назва теми. (Доречі я як модер сам повинен всі питання не по темі - пере спрямовувати))).
Інвертор. Підключено лише акумулятори. Без ФЕМ. При відключенні мережі - на інверторі попередження NoGrid. А от перемикання споживання на акками не відбувається. Треба перезавантаження інвертора. Тоді все працює. Потім при включенні мережі все працює і акками заряджаються. І так до наступного відключення мережі. І знову треба перезавантаження. В логах крім попередження NoGrid нічого немає.
Підтримка мовчить. Лише видала що можливо га момент підключення аккумів було перевантаження. Але ж після перезавантаження інвертора все працює. Можливо у кого було щось подібне. В мене ідей немає крім оновлення прошивки. Та додавання аккумів.
Думаю, що десь так:
"Читайте. Потім іншим розкажете. По Солісах підтримка взагалі - дуже слабке місце. Офіційна підтримка працює дуже дуже повільно. Так що лише своїми силами. Якщо ж бажання. Якщо бажання немає - є комерційна підтримка. Наприклад у Атмосфери - виїзд інженера - 150уо" ;)
 

Tol82

Tier3
Реєстрування
8 Сер 2021
Дописи
20
Бали
3
Читати - це дуже добре і правильно. Але, є моменти, коли робиш все "по книжці", а результату потрібного немає, техпідтримка - 0. Тоді і звертаєшся на форум, можливо хтось стикався і вирішив. Для цього і є форум(в моєму розумінні). Дякую.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Читати - це дуже добре і правильно. Але, є моменти, коли робиш все "по книжці", а результату потрібного немає, техпідтримка - 0. Тоді і звертаєшся на форум, можливо хтось стикався і вирішив. Для цього і є форум(в моєму розумінні). Дякую.
Слушно.
По результатах - напишу.
Доречі буду зразу його перепрошивати (для цього потрібен додатковий стік і прошивка - у вільному доступі немає)
Теоретично можна перепрошити віддалено. Але це може зробити лише підтримка. Але вона вже тиждень мовчить.

По підтримці - додав в шапку в темі по 30ках мережевих.
там вже 2 сайти.

Та треба напевно робити окрему папку по Солісах. Там робити тему про документацію
І всі інші теми.
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
Доброго дня, у когось є досвід підключення до цього інвертора на вхід мережі генератор?
змогли генератор приеднати до нього? в мене не вийшло поки що, вибивае запобіжник на генераторі
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
змогли генератор приеднати до нього?
офіційна відповідь солісів - не підтримується.
І взагалі хмарний сервіс - це просто жах!
Підтримка акумуляторів ніяка, настроювання через хмару - неможливо
Прошивання через донгл і в мене навіть з ним не вийшло. Прошилося частково.
Так що не раджу взагалі користуватися таким обладнанням.
Принаймні поки що. Все можна попоавити софтом.
Але я так розумію Солісам поки що пофіг.
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
офіційна відповідь солісів - не підтримується.
І взагалі хмарний сервіс - це просто жах!
Підтримка акумуляторів ніяка, настроювання через хмару - неможливо
Прошивання через донгл і в мене навіть з ним не вийшло. Прошилося частково.
Так що не раджу взагалі користуватися таким обладнанням.
Принаймні поки що. Все можна попоавити софтом.
Але я так розумію Солісам поки що пофіг.
виходить теперь в моему випадку ( 4акб по 190ампер) при відсутності 220в з лічильника, та май же нульовій вироботці з сонячних батарей мені потрібно два зарядних по 24вольта, та заряджати від генератора? А як що я куплю Pylontech, то в загалі не зможу їх зарядити, о це халепа!!!!
 

zenon

Tier3
Реєстрування
25 Гру 2021
Дописи
23
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar 375
Інвертор
FSP Xpert MAX 7200 hybrid Pylontech US2000C
виходить теперь в моему випадку ( 4акб по 190ампер) при відсутності 220в з лічильника, та май же нульовій вироботці з сонячних батарей мені потрібно два зарядних по 24вольта, та заряджати від генератора? А як що я куплю Pylontech, то в загалі не зможу їх зарядити, о це халепа!!!!
у вольтроников есть настройка сколько макс брать с сети/генератора - Maximum utility charging current - от 2А до 80А, наверняка у солиса есть что-то подобное. обічній генератор 2.8kw инвертор вообще не хотел использовать, моргал AC постоянно
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
у вольтроников есть настройка сколько макс брать с сети/генератора - Maximum utility charging current - от 2А до 80А, наверняка у солиса есть что-то подобное. обічній генератор 2.8kw инвертор вообще не хотел использовать, моргал AC постоянно
есть такая функция, ставил на минимум, не помогло.
 

mishacv

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2020
Дописи
4
Бали
1
Доброго дня, у когось є досвід підключення до цього інвертора на вхід мережі генератор?
Працює, заряджає від генератора, тільки в параметрах мережі треба вибрати стандарт в ручну і виставити частоту від 46 до 52 гц, і на самому генераторі підрегулювати гвинтом щоб частота при холостому була в районі 50 Гц. І ще врахуйте що генератор має бути хоча б 3.5квт інакше не вистачить його потужності для заряду наприклад pylontech us3000 бере майже 2квт на заряд плюс ще якась потужність для паралельного споживання будинком. Заряжає акум 3000 десь за півтори години +-
 

mishacv

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2020
Дописи
4
Бали
1
змогли генератор приеднати до нього? в мене не вийшло поки що, вибивае запобіжник на генераторі
Працює від генератора, гляньте мою відповідь вище. Там описав як заставити його заряджати батарею. І ще бажано щоб потужність генератора була 5-6квт бо зарядка може перериватись якщо у вас потужність споживання зросте в момент зарядки, тоді частота на генераторі може скакати поза меж дозволеної в налаштуваннях, але через деякий час коли навантаження змешиться то зарадка піде далі.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
який у вас генератор ?
оце доволі слушне запитання. Бо від того залежить чи зможете повторити фокус. Але нажаль, навіть якщо саме такий купити, то ще не факт.

Просто інколи везе)))
 

zenon

Tier3
Реєстрування
25 Гру 2021
Дописи
23
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar 375
Інвертор
FSP Xpert MAX 7200 hybrid Pylontech US2000C
оце доволі слушне запитання. Бо від того залежить чи зможете повторити фокус. Але нажаль, навіть якщо саме такий купити, то ще не факт.

Просто інколи везе)))
треба скласти перелік генераторів з успішними випадками
бо мій не працює з інвертором (типу Voltronic) і погано заряджає UPS APC Smart 1400

K&S Basic 2800 https://koenner-soehnen.com/ua/gasoline-generators-ksb-2800c
 
Угорі