Збирати самому чи купити готову брендову батарею….?

Shkep

Tier3
Реєстрування
3 Чер 2021
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
45
Інвертор
30
Доброго дня!!! В назві теми і є питання…Чи замовляти з Ncon ячейки EVE і робити самому збірку з BMS Jikong , чи придбати в Китаї готову батарею на зразок Deye, Sunket,Pylontech… Готова в любому випадку дорожча виходить, але чи варте воно того? Які плюси у заводських збірок?
 
Я за другий варіант, гарантія, хороший корпус, правильно налаштована бмс, інструкція вже розроблена залишилось виконувати її. З мінусів ціна, зазвичай не смарт бмс, проблеми з підбором звязку між батареєю і інвертором, часто елементи не в залізному корпусі.
 
Я вибрав для себе варіант збирати самому.
По ціні де дешевше а де дорожче не все так однозначно. Зазвичай готові батареї дорожчі, але ми не знаємо що там всередині, на скільки якісні компоненти. Можуть бути добрі компоненти а може бути як зазвичай саме дешеве зібране "з гівна і палок". При цьому ціна або така сама як самому збирати або більше.
То виникає питання, а чи варто довіряти китайцям? Своя батарея це своя. Це перевірений з відгуками постачальник комірок, свої якісні дроти, клеми, надійна бмс і автомати. В свою батарею можна закласти необхідний поріг потужності і не переживати, що там щось буде грітися.
Але з такими підходами своя може бути і дорожчою за готову
 
Я так розумію що якщо самому збирати, то BMS JIKONG потім ще треба налаштувати під свої параметри… наскільки це проблематично і де взяти чи то інструкцію чи то поради як це правильно зробити?
 
то BMS JIKONG потім ще треба налаштувати під свої параметри
Так, JIKONG. Я інші крім делі навіть не розглядав.
По налаштуванням там все просто. На ютубі дуже багато роликів які є параметри, за що відповідають і поради як краще налаштувати. Наприклад:
 
Я так розумію що якщо самому збирати, то BMS JIKONG потім ще треба налаштувати під свої параметри… наскільки це проблематично і де взяти чи то інструкцію чи то поради як це правильно зробити?
Нема там нічого складного я збирав на літій іоні на 12 вольт 250 ампер, фокус в тому що все треба купувати окремо клеми корпусбмс і комірки ну і відповідно розміщення клем, в налаштуваннях взагалі все просто, і цього разу я буду збирати сам бмс з інвертором вже в дорозі.
 
Назад
Угорі