Збирати самому чи купити готову брендову батарею….?

Нічого так наїзд=)
При чому тут динамометричний ключ?) (він в мене до речі є=))
Screenshot_60.png

Ось така гайка
1728548902999.png


Площадки вирвало ще до закручування до кінця тому що супротиву резинки на гайці достатньо було для прокручування шпильки в корпус. І якби питання було в динамометричному ключі - я би вирвав різьбу на останніх докручуваннях а не прокрутив шпильку.


друть як за рідну маму.
Ну якщо для тебе 200 грн за ремонт однієї комірки - це гроші при вартості комірки в 3к - то співчуваю, я ще 800 грн зверху накинув (до 2к) тому що це смішно за послугу яку в Україні більше ніхто не пропонує.
 
Останнє редагування модератором:
Який опір всієї збірки вийшов?
4.04 мОм від термінала до термінала. Напруга 3.29, опір однієї комірки 0.17-0.18.
буду вдячний за більш розгорнутий коментар з цього приводу
У пв3 робоча температура ізоляції до 70 градусів. Самі жили товсті і менше гнуться + в місцях обтиску менший контакт з наконечником.

Навіщо вони там у Вас такі довгі? Зробили б вдвічи коротші з 35мм2 і опір був би той самий.
По перше коннектори все ж таки шось коштують і в найближчому майбутньому є варіант що він або буде стояти в стороні або лежати на боку) А опресовувати нові конектори це +90 баксів.
По друге - навіть при тому що опір буде такий самий - температура буде вище тому що площа поверхні менше.
По третє - це рекомендований перетин Victron=)
 
Нічого так наїзд=)
При чому тут динамометричний ключ?) (він в мене до речі є=))

Ось така гайка


Площадки вирвало ще до закручування до кінця тому що супротиву резинки на гайці достатньо було для прокручування шпильки в корпус. І якби питання було в динамометричному ключі - я би вирвав різьбу на останніх докручуваннях а не прокрутив шпильку.

А ти перед тим як слиною бризкати в усі сторони - прочитай уважніше і підключи мозок=)

Ну якщо для тебе 200 грн за ремонт однієї комірки - це гроші при вартості комірки в 3к - то співчуваю, я ще 800 грн зверху накинув (до 2к) тому що це смішно за послугу яку в Україні більше ніхто не пропонує.
Так то дорого, я вмію рахувати свої гроші
 
Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
По третє - це рекомендований перетин Victron=)
Я думаю, то вони пишуть для любителів поставити батарею в сусідній кімнаті :)
Давайте просто порахуємо. Беремо зовсім дурний струм батареї 200А і дріт 35кв. Його опір 0.54мОм на 1м. P=I^2*R=200*200*0.54e-3=21.6Вт. Тобто приблизно 2.2Вт на кожні 10см. Я думаю що навіть при такому навантаженні той дріт навіть до 70градусів не нагріється. А якщо струм буде 100А, то там буде всього 0.5Вт на 10см.
 
Я думаю, то вони пишуть для любителів поставити батарею в сусідній кімнаті :)
Давайте просто порахуємо. Беремо зовсім дурний струм батареї 200А і дріт 35кв. Його опір 0.54мОм на 1м. P=I^2*R=200*200*0.54e-3=21.6Вт. Тобто приблизно 2.2Вт на кожні 10см. Я думаю що навіть при такому навантаженні той дріт навіть до 70градусів не нагріється. А якщо струм буде 100А, то там буде всього 0.5Вт на 10см.
В цілому то ви праві. Але різниця в ціні настільки несуттєва в відношенні до всієї збірки що я б просто забив:)
Плюс хар-ка запобіжника не вражає

IMG_4950.png
Тому хотілося б зменшити вірогідність спалаху всього що поза «сталевим ящиком» у випадку якщо щось піде не так:)
 
Останнє редагування:
Доброго дня!!! В назві теми і є питання…Чи замовляти з Ncon ячейки EVE і робити самому збірку з BMS Jikong , чи придбати в Китаї готову батарею на зразок Deye, Sunket,Pylontech… Готова в любому випадку дорожча виходить, але чи варте воно того? Які плюси у заводських збірок?
не вірю, що китайці на чомусь та не зекономлять. Начиння може бути різним і надто різним.
А гарантія?) Хто планує в Китай щось відсилати?
 
не вірю, що китайці на чомусь та не зекономлять. Начиння може бути різним і надто різним.
А гарантія?) Хто планує в Китай щось відсилати?
Які китайськігарантії ви про шо, тут наші ніяких гарантій не дають, он було про інвертор що впали на мороз.
 
Які китайськігарантії ви про шо, тут наші ніяких гарантій не дають, он було про інвертор що впали на мороз.
Ви ж писали про китайську готову батарею на зразок Деї. Я вам і відписав, зайдіть і почитайте відгуки користувачів, відгуків надзвичайно мало, а ті що є краще не читати.
Навіть якщо придбати готове рішення у збірці, то не факт, що вміст коробки буде відповідати. Дивіться ютуб роліки, де замість залізофосфату простій літій та ще і знятий з китайських бусів, скутерів і так далі

А те, що наші також не дають - це факт, більшість фірм одноденок. І розетка сама - простий посередник

Якщо ви купите окремо всі компоненти, це буде дорожче + ваш час, але ви гарантовано будете знати кожен елемент + при потребі зробите ремонт відносно дешево.
 
Ви ж писали про китайську готову батарею на зразок Деї. Я вам і відписав, зайдіть і почитайте відгуки користувачів, відгуків надзвичайно мало, а ті що є краще не читати.
Навіть якщо придбати готове рішення у збірці, то не факт, що вміст коробки буде відповідати. Дивіться ютуб роліки, де замість залізофосфату простій літій та ще і знятий з китайських бусів, скутерів і так далі

А те, що наші також не дають - це факт, більшість фірм одноденок. І розетка сама - простий посередник

Якщо ви купите окремо всі компоненти, це буде дорожче + ваш час, але ви гарантовано будете знати кожен елемент + при потребі зробите ремонт відносно дешево.
Що то ти наплутав, я викладував з ютубу відео яке гімно присилають китайці, я писав най наші понажираються і я тоді собі куплю тут коли ціни стануть адекватними мене в шию ніхто не жене.
 
Що то ти наплутав, я викладував з ютубу відео яке гімно присилають китайці, я писав най наші понажираються і я тоді собі куплю тут коли ціни стануть адекватними мене в шию ніхто не жене.
"коли ціни стануть адекватними". Читаю/чую не в перше, от не однієї людини, - завжди заздрю цьому оптимізму )))
 
Назад
Угорі