Збірка станції

Сьогодні приїхав інвертор і перемикач tomzn.
Інвертор їхав рівно 30 днів. Фото закину згодом як розпакую на камеру.

Із цікавого по коміркам. Вони якоюсь магією перебралися з Індонезії до Турції за три дні. Як так може бути? Комірки 45кг, пливуть морем...
 

Вкладення

  • 20240930_180842.jpg
    20240930_180842.jpg
    3,3 Mб · Перегляди: 16
  • Screenshot_20240930_181418_Chrome.jpg
    Screenshot_20240930_181418_Chrome.jpg
    895,8 Кб · Перегляди: 16
Розпакував інвертор. Ох він і важкий і великий... Я щось думав на 24в поменше буде. А то він як прямо на 10квт...
Коробка була трохи не потфеншую, но інвертор цілий, немає жодної царапини.

Тепер питання. Чи можна його запустити без батареї? Щоб хоч якось перевірити, інакше потім важкувато буде відкрити спір з китайцем
 

Вкладення

  • 20240930_212626.jpg
    20240930_212626.jpg
    1,9 Mб · Перегляди: 19
  • 20240930_213539.jpg
    20240930_213539.jpg
    2,7 Mб · Перегляди: 19
  • 20240930_213616.jpg
    20240930_213616.jpg
    2,3 Mб · Перегляди: 19
Тепер питання. Чи можна його запустити без батареї? Щоб хоч якось перевірити, інакше потім важкувато буде відкрити спір з китайцем
а шо каже наліпка на правому боці вашого інвертора, та що якраз поряд з ТХ, де намальована перекреслена батарея.... ?
 
Останнє редагування:
А взагалі в конструкції інвертора з правильною синусоїдою вбудовану функцію стабілізації напруги. Тобто, теоретично, він може працювати без підключення до нього акумуляторної батареї. Але...

Реальність, як завжди, більш прозаїчна, ніж теорія. Як тільки ви відключите зовнішній акумулятор, і увімкнете інвертор від мережі, запуститься самодіагностика. Перевірка стану акумулятора є у кожному сучасному інверторі. У результаті автоматика скоріше за все розпізнає відсутність батареї, як несправність і видасть якусь помилку.

навряд це зашкодить інвертору, тож на мою думку вмикати для перевірки чи засвітиться екран - безпечно.
 
а шо каже наліпка на правому боці вашого інвертора

"Не підключайте батарею після включення утиліти"

Тобто спершу батарею а потім інвертор вмикати, не навпаки. Але це ж не каже про те чи можна взагалі без батареї запускати
 

Вкладення

  • 20240930_213713.jpg
    20240930_213713.jpg
    2,4 Mб · Перегляди: 9
Розпакував інвертор. Ох він і важкий і великий... Я щось думав на 24в поменше буде. А то він як прямо на 10квт...
Коробка була трохи не потфеншую, но інвертор цілий, немає жодної царапини.

Тепер питання. Чи можна його запустити без батареї? Щоб хоч якось перевірити, інакше потім важкувато буде відкрити спір з китайцем
Що мішає вмикнути без батереї?? Ти коли брав в продавана хіба не було написано можливість працювати без акумулятора??
 
У продавця таке на сторінці не описано
 
І я от не знайшов, тому і питання чи варто пробувати
 
І я такої думки. Поки вирішу питання з батареєю а потім вже тестувати
 
На мій інвертор теж у продавця була реклама, що можна без батареї. В інструкції про це ні слова. Бачив ролик, де такий інвертор вмикали без батареї. І працював він у них не стабільно. То підхоплював сонце, то впадав в аварію. По своєму інвертору бачу, що йому для підживлення інколи на секунди край потрібен акк, поки він свій МРРТ навіщось "передьоргує". З цим добре справляються і мої тимчасові дохлі стартові акуми.
 
Ось цей ролик
 
На мій інвертор теж у продавця була реклама, що можна без батареї. В інструкції про це ні слова. Бачив ролик, де такий інвертор вмикали без батареї. І працював він у них не стабільно. То підхоплював сонце, то впадав в аварію. По своєму інвертору бачу, що йому для підживлення інколи на секунди край потрібен акк, поки він свій МРРТ навіщось "передьоргує". З цим добре справляються і мої тимчасові дохлі стартові акуми.
На інверторі повинна бути хоч яка небуть батарея для того щоб вспівала переключатись електроніка якщо він не підєднаний до мережі.
 
Бмс яка, я свою сьогодні 200 амперну з екранчиком 4.3 дюйми забрав, в повні комплектації хоча в опису того не було там ще шнур подовжувач до екрана ну і 2 кнопки.
Вибачаюсь, може підкажете, як раз. Шнури до екрана бувають же довші? так шоб метрів п'ять? чи простіже самому, з того ж інтрнет кабелю змайструвати? СИстема планується у полупідвальному приміщенні, а екран хотів вивевсти у саму квартиру вище, щоб не бігати
 
Назад
Угорі