Збірка станції

А сигнал на 5 метрів норм дійде? Я б так далеко не вів. Краще бездротово моніторити
 
А сигнал на 5 метрів норм дійде? Я б так далеко не вів. Краще бездротово моніторити
У мене з Інвертора на WiFi модуль протянуто з RS232 виходу 12 метрів витої пари все нормально працює.
(Інвертор в підвалі стоїть і WiFi там не ловить)
З BMS теж на WiFi модуль десь 6 метрів звичайним сигнальним 4х проводним кабелем теж все норм.
 
У мене з Інвертора на WiFi модуль протянуто з RS232 виходу 12 метрів витої пари все нормально працює.
(Інвертор в підвалі стоїть і WiFi там не ловить)
З BMS теж на WiFi модуль десь 6 метрів звичайним сигнальним 4х проводним кабелем теж все норм.
дякую. То значить сам зроблю кабель, там наче конектори розбірні ж
 
А сигнал на 5 метрів норм дійде? Я б так далеко не вів. Краще бездротово моніторити
ну, як сказати, Якось по телефонним бротам люди он в інтернетах навіть сидать (але не дуже) - але тут нам точно вистачить.
Бездротово то гарно, але потрібна чітка візуалізація тут й зараз. Ну й про перешкоди вже згадали - "норм дійде" слабкий сигнал вайфая з підвалу?
 
там наче конектори розбірні ж
Дивлячись які там конектори, для RS232 в мене були в запасах розбірні, але як що всі лінії дублювати витої пари не вистачає в ній 8 проводів а в RS232 9 контактів або треба дивитися які задіяні або зробити колхоз як у мене (просто ще 1 провод прикрутити, але працює ж:)), для BMS купував роз'єми и просто зробив подовжувач
 

Вкладення

  • Провод.jpg
    Провод.jpg
    61,4 Кб · Перегляди: 12
про що ви? )) я б про тупо провід на екран для БМС! photo_2024-10-04_16-26-35.jpg
 
Замовив гідравлічний обтискач і потрохи почав збирати станцію. Почав з щитка.

Щиток хайгер гольф 36. Все на столі піключив як раніше закидував схему. Тільки додатково на вході рубильник встановив. Дріт взяв 2х6ммкв багатожильний мідний який потім розпустив. Опресовував наконечники. Дроту на один щиток пішло 6 метрів. Все розкидував так щоб дроти на всякий випадок один одного не торкалися взагалі. І був ще той квест як підключити комутаційну частину АВР... бо з одної сторони на 6 квадратів а з іншої на 1,5. Тому взяв дріт на 2,5 квадрати. З одної сторони зігнув пополам і отримав 5 квадратів, якраз під гільзу на 6. А з іншої сторони викусював 23 жилки... щоб влізло в гільзу на 1,5.

На фото ще немає одного диф автомату, по якому зараз бойлер підключено. Також на нижній рейці буде ще 2 автомати виходу на квартиру. Все це поки стоїть в старому щитку. Перекину як буду ставити новий. Також в планах всю нижню рейку заповнити автоматами (після ремонту квартири).

П.С. Збирав щиток таких масштабів перший раз, як і перший раз опресовував наконечниками. Сподіваюсь ніде не накосячів. Само собою перевіряв вхід через розетку
 

Вкладення

  • 20241009_212805.jpg
    20241009_212805.jpg
    1,3 Mб · Перегляди: 21
  • 20241009_213410.jpg
    20241009_213410.jpg
    3 Mб · Перегляди: 22
  • 20241009_213443.jpg
    20241009_213443.jpg
    2,6 Mб · Перегляди: 22
Останнє редагування:
бо з одної сторони на 6 квадратів а з іншої на 1,5. Тому взяв дріт на 2,5 квадрати
все багатожильним і в одну гільзу, під одну клему. Ви зробили цікаво, але в мене є сумніви що вірно
 
але в мене є сумніви що вірно
А що не так? Я не міг на сторону клем авр прикрутити під гільзу на 2.5, так як сусідня гільзя на вхід вже на 6. По стандарту в одну клему повинно затискатися не більше 2х проводів і вони обовязково повинні бути одного перетину, щоб рівномірно розподілилося зусилля стиску. А з іншої сторони на кумутаційну частину 2.5 квадрати з гільзою просто не влазили.... Довелося "обрубувати" зайві жилки
 
А з іншої сторони на кумутаційну частину 2.5 квадрати з гільзою просто не влазили.... Довелося "обрубувати" зайві жилки
А засунути в одну гільзу 2 проводи один більшого перерізу а 1 меншого - " не судьба"?, Ще б і місце додаткове було може ще щось підєднувати буде треба
 
А засунути в одну гільзу 2 проводи один більшого перерізу а 1 меншого - " не судьба"?,
В яку гільзу? В гільзу на 6 ледь влазить провід на 6. Туди більше нічого не всунути. А обрізати жилки проводу на 6 щоб ще щось влізло це не дуже, бо зменшується перетин входу
 
ну гільзи під різні розміри бувають
Да, тоді варіант, еле щось жаба ее хоче ще 100грн на пачку гільз з яких 2 штуки знадобиться.

2.5 дріт це зайве там і 0.5 вистачить
Під рукою був тільки на 2.5

Але ж в цілому це може бути? Товстіший дріт не повинен якось негативно вплинути на кумутацію
 
Товстіший дріт не повинен якось негативно вплинути на кумутацію
звісно ні, але монтувати складніше:(
зазвичай в того хто берется сам збирати щиток того провода валяется як кажуть "вагон + візок"
 
Отримав по треку запис, що комірки в дорозі, пливуть, очікуються 20 листопада...
Це звісно гон... прибути до Турції і звідти обпливати всю Європу... схоже десь до Польщі....
 
Дума купувати мідну шину і робити з неї перемички на комірки, але таки взяв поки готові мідні з нікелевим покриттям.
Купував тут:

По вазі якісь легеньки. Очікував більш масивні. По товщині 2мм
 

Вкладення

  • 20241015_183740.jpg
    20241015_183740.jpg
    4,1 Mб · Перегляди: 3
Не дуже) Тому поки будуть такі.
Але в мене ще по плану підключили автомат в середині батареї, а там простору мало для товстих проводів, тому може ще шину і візьму
 
Назад
Угорі