Боремся с Облэнерго правильно!

noprofy

Tier1
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
130
Бали
43
Сонячні панелі
amery, abi, suntech, ulica
Інвертор
fronius, kstar
Корисна інфа. Роз'яснення НКРЕКП. Виплати компенсацій споживачам електроенергії за неякісні послуги.
 

Weasel

Tier1
Реєстрування
19 Січ 2021
Дописи
99
Бали
33
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Solis
при переходе с 1ф на 3ф подключение оплачивается по новой. Добавление идет если уже было 3ф но меньшей мощности.
В нашем случае(Херсоноблэнерго) посчитали как за новое подключение, хотя до этого подведено было трехфазное.
 

Weasel

Tier1
Реєстрування
19 Січ 2021
Дописи
99
Бали
33
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Solis
Доброго дня!
Колегі рес почав реально на нас давити! Розкажу чому!
Коли підключав станцію перевірив фази по вольтах було трохи мало в районі 200-210вольт але розбіжність в районі 10в мене не насторожила і поставив я там 10квт панелей все працювало якби норм! Часто не перевіряв бо накладно по часі!
Докупив я ще 35квт панелей 10квт вже встановив і жахнувся бо станція не працює!!!
Коли зробив заміри по перемінці все стало ясно : ф1-170 , ф2-205, ф3-245вольт де взялося це не зрозуміло бо нічого такого не добавилось і не відбавилось в селі!
Може хто скаже якусь перспективу по вирішенні цієї проблеми?
Впевнений що це штучно!
А інвертор вимикається? Якщо помилки сипляться, то з якої причини? Якщо занизька напруга, то можливо можна виставити ліміт нижче в налаштуваннях? Наприклад, поставити 168В. Це(піднімати напругу з 170В) добре для мережі/користувачів, як для інвертора - не знаю, думаю(хто знає - поправте, будь ласка), що не шкідливо. Якщо з причини "перекосу фаз", то пишіть звернення до РЕСу з приводу того, що напруга війшла за межі допустимих значеннь 230В+/- 10%, тобто 207-253В. Декілька десятків повторів періодичних письмових звернень мають вплинути :)
Складається акт замірів напруги, додається до заяви-звернення(в довільній формі).
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A

Weasel

Tier1
Реєстрування
19 Січ 2021
Дописи
99
Бали
33
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Solis
Исходя из недавнего вебинара Huawei , для частников по сей день стандарт 220.
у нас в сети уже с год как 230В. Возможно, потому что при замене трансформаторной подстанции(на новую) при установке взяли за основу уже новые настройки стандарта.
 

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
А хтось пробував з скаргою звертатись до Державна інспекція енергетичного нагляду України про порушення термінів підключення (2 місяці) чи краще все ж до НКРЕ?
 

noprofy

Tier1
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
130
Бали
43
Сонячні панелі
amery, abi, suntech, ulica
Інвертор
fronius, kstar
А хтось пробував з скаргою звертатись до Державна інспекція енергетичного нагляду України про порушення термінів підключення (2 місяці) чи краще все ж до НКРЕ?
Я звертався у 2016 коли запускав свою СЕС. Лист у НКРЕ, копію в свій енергозбут, копію собі, а ще зробив дві копії та відніс їх до регіональних відділень по полтавської обл енергонагляду та нкре, благо у одному приміщенні розташовані. Так ось... У регіональному нкре сказали чекати відповіді з центру, а от у енергонагляду начальник сказав що не його парафія але при мене подзвонив комусь в міський рем та спросив чому затримка, й все, сказав йти та чекати. На протязі тижня звякнули, приїхали та зробили підвищення потужності з новим лічильником а потім через два тижні привезли мій лічильник з параметрізації та підключили ЗТ. До цього їздив до РЕМу та Шоблаенерго кожен тиждень, вмовляв, лаявся та інш, тривалистю 6 місяців. Потім все зробили за місяць. Ну то може мені так повезло, а може в начальника енергонагляду був настрій гарний, а може людина хороша, не знаю.
 

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Кто ещё не успел поучаствовать , просьба зайти , подписать петиции ...


 

noprofy

Tier1
Реєстрування
26 Бер 2021
Дописи
130
Бали
43
Сонячні панелі
amery, abi, suntech, ulica
Інвертор
fronius, kstar
Перерахунок зеленого тарифу проголосовано.
 
Угорі