Допомжіть розібратися з інвертором anern an-sci02-pro-6200

Трохи пошукав інфо про ці інвертори.
Anern - контора з самого початку і до сьогодні спеціалізується на
виробництві led освітлення. Також почали виробляти сонячні панелі
та інвертори. Даний інвертор схоже виробляють продають з 2020р.
І схоже це таки PowMR. А так компанія ще в 2014 отримала сертифікат
на серію інверторів I-PANDA! (хоча схоже так само виробник був сторонній)
І де та панда зараз?

Так от рекомендую ознайомитися з настройкою літія в їх мануалі стор 24-26
Схоже на те, що anern просто добавив окремий пункт з літієм у свою прошивку.
Але я би більше довіряв ручному налаштуванню.

Ну таки вимушений ще раз наголосити - однак інвертор не оновлює дані з BMS
а пропонує раз настроїти вручну.

Ну і також додаю зновуж таки з PowMR инструкцію з монтажу

До чого це все?
ну просто майте на увазі - я думаю підтримки по цих брендах чекати не варто.
 

Вкладення

  • Uer_Manual_POWMR.pdf
    4,4 Mб · Перегляди: 37
  • tips.pdf
    343,8 Кб · Перегляди: 18
я про підтримку зараз і не думаю.Мене цікавить саме підтримка літія .Я хочу довести продавцю що там такої підтримки нема. Я викладав вище фото з інструкції де є згадування про літій. Але там нема ні портів комутації батареї. Я надіюсь що моє рішення є правильне я хочу позбутися цього.
 
я про підтримку зараз і не думаю.Мене цікавить саме підтримка літія .Я хочу довести продавцю що там такої підтримки нема. Я викладав вище фото з інструкції де є згадування про літій. Але там нема ні портів комутації батареї. Я надіюсь що моє рішення є правильне я хочу позбутися цього.
я цілком згоден. Але фактично дуже важко буде продавцю довести що там немає підтримки літія.
Ну спробуйте.
 
Останнє редагування:
Тоді добре Вище ви писали що цей інвертор не підтримує літій , я згідний так воно і є в інструкції ні слова про цю батарею. Тепер получається що якась крива підтримка є там. Я трохи запутався . ...
Ті настройки шо ніби то відповідають за літевий акумулятор вмене вони є теж в інструкцї від інвертора , я так і зробив вибрав режим користувач, потім налаштував верхню та нижню межу тобто максимальний вольтаж заряду та розряду. Але це не є підтримка літія . Чи може варта попробувати як воно себе буде вести? Я сьогодні зними говрив, вони сказали що уже по пів року в деяких дюдей так працює . Але мені щось мало в це віриться. Я для себе зрозумів що потрібно більше часу щоб проблеми в тих дюдей почали лізти.
 
так у вас інша технологія акумулятора. Я щось зовсім перестав розуміти . Так можна використовувати такий акум як в мене на даному інверторі чи ні ? Чи такі експерименти потрібно проводити на свій страх та ризик?
 
можна використовувати такий акум як в мене на даному інверторі чи ні
Режим "юзер" має широкі можливості налаштування порогів заряд/розряд. Якщо знаєте, які саме напруги потрібні, то можна налаштувати і підключати. Якщо не знаєте, чи не впевнені - то пораду давали вище: купити та підключити заводську збірку з повним контролем і забути про цю проблему!
 
Ось показники з мого BMS . В режимі USER на інверторі я кирувався двома парамитрами , верхня та нижня границя вольтажів
верхня у мене , згідно бмс получається 4,2V * на 12 (У мене 12 сигментів а не 16) виходить 50,4 вольта . Я встановив 50,2 так рекоминдува той хто постави bms
Нижня меже у мене 2,7*12 виходит 38в В інверторі можна поставити лише 40 вольт най нижче . Більше налаштувань немає.
 

Вкладення

  • photo_2023-01-27_08-14-52.jpg
    photo_2023-01-27_08-14-52.jpg
    87,1 Кб · Перегляди: 15
  • photo_2023-01-27_08-14-46.jpg
    photo_2023-01-27_08-14-46.jpg
    141,7 Кб · Перегляди: 15
Останнє редагування:
То скажіть для даної збірки я виставив параметри вірно чи ні?
 
То скажіть для даної збірки я виставив параметри вірно чи ні?
спробуйте почитати мануал.
Я викладав мануал на PowMR
Там ст 24-26 - як правильно виставляти режим USER саме для літію.
Але у вас додатково є режим Lib
І як стверджує виробник (Anern) його треба проcто активувати і воно якось само налаштується.
Принаймні так написано в офіційному мануалі Anern

Можете спробувати обидва варіанти.
 
Я так і зробив там більше налаштувань немає.Вище написав. Там налаштувань більше нема. Режим lib , що є на моєму інверторі , якщо перекласти , означає що батарея буде активована на 3 секунди. Я так розумію що кожних 3 секунди буде активація батареї. Цей режим можна або увімкнути або вимкнути, все. Але як воно це робе хто зна , ліній зв'язку з батареєю нема.
 
Я так і зробив там більше налаштувань немає.Вище написав. Там налаштувань більше нема. Режим lib , що є на моєму інверторі , якщо перекласти , означає що батарея буде активована на 3 секунди. Я так розумію що кожних 3 секунди буде активація батареї. Цей режим можна або увімкнути або вимкнути, все. Але як воно це робе хто зна , ліній зв'язку з батареєю нема.
ну тут ми повертаємося до того що є цей інвертор. І цей китайський переклад. Фактично має бути "через 3 сек" (я так вважаю)
я би на вашому місті спробував налаштувати через usermode.
Або замінив інвертор. Фактично помилка 52 є приводом для заміни.
 
Останнє редагування:
Помилка 52 вибила тоді коли на інверторі не було під'єднано батарею.
 
Під'єднав інвертор, заряд пішов . Побачимо що буде дальше... Виникло нове питання чи є однофазні інвертори на більшу кіловатність , скажемо 10 кіловат..
 
Ну ще victron. Але там ціни
 
Всім доброго дня. Заряд йде нормально, але быльше ніж 30 А , зарядного струму не можу поставити. Ставлю більше Інвертор заряджає якйись час потім вимикає зарядку. Використовую режим USER
Згодом спробую режим lib
Скажіть куда копати щоб збільшити заряднйи струм.
 
В паспорті
Max AC charging current 100A
Max charging current (+solar) 120A
Але це все при 230В
А у вас скільки на вході?

Також при 170В в нього зниження потужності до 50%

Можливо ще спробуйте відключити
Battery Equalization (30)
та відключити Hybrid mode (37)

Знімок екрана з 2023-01-31 10-01-38.png
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі