Гібридні інвертори SRNE - відгуки власників, корисна інформація

А мультиметр з ідеальною повіркою? Звідки така впевненість, що не він завишає покази?
Звісно що без повірки :). Але я його калібрував перед війною по робочому еталону в держстандарті і не маю причин не довіряти його показам. До того ж я ще один мультиметр підключав, не такий точний, але зовсім новий, картина аналогічна - інвертор стабільно завищує на 0,4 вольта напругу, яка присутня на його клемах підключення акумулятора.
 
Ті всі покази інвертора відносні, так як всерівно потрібно ставити на інверторі рівень заряду таким щоб він вимикав заряд до того як його вимкне бмс якщо вона є в системі тим паче бмс калібрується, якщо то не дєшман, бо коли вийде навпаки то може бути гарний бабах в інверторі.
 
Є таке, що інвертори не вірно вимірюють вольтаж батереї, бачив в обзорах не в одного, так само і в коментах писалось, що у людей в таких же інверторах йде вимір батареї досить точно, так що якщо міряти не дешманськими мультиметрами напругу то повірка тут ні до чого.
Главное вовремя обратили внимание
 
Є таке, що інвертори не вірно вимірюють вольтаж батереї, бачив в обзорах не в одного, так само і в коментах писалось, що у людей в таких же інверторах йде вимір батареї досить точно, так що якщо міряти не дешманськими мультиметрами напругу то повірка тут ні до чого.
Только что на своем померял, аккумуляторы 25, инвертор показывает 25.1
 
Доброго вечора, придбав інвертор на 5квт, як дбж + опалення квартири( встановлені електропанелі), хтось підкаже які протоколи в нього є, планую поставити 5квтг dyness a48100, от і думаю чи запрацює по каншині, чи бажано щось друге шукати?
 
Доброго вечора, придбав інвертор на 5квт, як дбж + опалення квартири( встановлені електропанелі), хтось підкаже які протоколи в нього є, планую поставити 5квтг dyness a48100, от і думаю чи запрацює по каншині, чи бажано щось друге шукати?
В моєму інверторі (HF2430S80-H) сигналів САN на роз'ємі RJ-45 немає, тільки RS-485. Протоколи обміну з BMS по RS-485:

1725389687459.png
 
Можливо неправильно написав, чи буде працювати така зв'язка інвертор + ця батарея?
Приклав список сумісних з Dyness інверторів. Якщо ваш в цьому списку є, то так. Якщо немає, то скоріше за все не запрацює у зв'язці. Схоже, що всі інвертори SRNE із цього списку - це нові моделі, обладнані CAN-інтерфейсом.
 

Вкладення

  • Dyness_compatibal_list-Final.pdf
    515,1 Кб · Перегляди: 14
Приклав список сумісних з Dyness інверторів. Якщо ваш в цьому списку є, то так. Якщо немає, то скоріше за все не запрацює у зв'язці. Схоже, що всі інвертори SRNE із цього списку - це нові моделі, обладнані CAN-інтерфейсом.
А якщо по моєму інвертору стоїть тестується 80%, то скоріше всього не буде працювати?
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-09-04-14-55-11-639_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2024-09-04-14-55-11-639_com.mi.globalbrowser.jpg
    600,5 Кб · Перегляди: 23
Доброго дня! підкажіть ставив собі хтось SRNE HESP4860S100-H ??? Як він в загалі для квартири?
 
глянувши відео, складається враження, що інвертори СРНЕ мають побільше алюміневі радіатори( що впринципі мають коштувати копійки) і він важчий за всякі павмр/еасани, а коштує тисячі на 3 дорожче від павмр. Я маю павмр 3квт і він шумний, тому придивляюсь до цього срне. Хто розбирається у схемотехніці/електроніці - комплектуючі справді надійніші за павмр? Бо планую батькам поставити, вони в цьому зовсім 0. Дуже бажано щоб був надійним і тихим. ( на дею грошей немає). ( я був замовив Еасан, але за місяць китаєць так і не відправив, тому дивлюся на цього виробника, може у нього є наявність)
 
глянувши відео, складається враження, що інвертори СРНЕ мають побільше алюміневі радіатори( що впринципі мають коштувати копійки) і він важчий за всякі павмр/еасани, а коштує тисячі на 3 дорожче від павмр. Я маю павмр 3квт і він шумний, тому придивляюсь до цього срне. Хто розбирається у схемотехніці/електроніці - комплектуючі справді надійніші за павмр? Бо планую батькам поставити, вони в цьому зовсім 0. Дуже бажано щоб був надійним і тихим. ( на дею грошей немає). ( я був замовив Еасан, але за місяць китаєць так і не відправив, тому дивлюся на цього виробника, може у нього є наявність)
SRNE - один з трьох поважних виробників. ПовМР в тому числі, як і інші, в певних моделях використовував саме їх інвертори.
Але складає на власний розсуд.
Наприклад, були зауваження, що марку транзисторів важко прочитати, бо захляпані. Але це покриття захисним лаком, бо як сяде пиль, то проб'є, там де не залаковано. А в ПовМР - точно покрито лаком? І власне з таких дрібниць і складається якість. Перебути рік - вистачить і ПовМР напевно. На довший термін - дивитись інших.
 
Поставив в себе SRNE HESP4860S100-H + дві батареї PYTES E BOX 48100R працювати то все працює,але налаштував чи його вірно не знаю. налуштувань на нашій мові поки не зустрічав,як хтось наткнеться,напишіть,буду вдячний!
 
Поставив в себе SRNE HESP4860S100-H + дві батареї PYTES E BOX 48100R працювати то все працює,але налаштував чи його вірно не знаю. налуштувань на нашій мові поки не зустрічав,як хтось наткнеться,напишіть,буду вдячний!
Бачив на ютюб ця батарея по 485 з інвертором спілкується
 
Доброго вечора.
Більше як 5 років тому задумувався поставити сонячні панелі і т.п. і помаленько вникав у тему, щоб мати власну електроенергію. Ще у 20 році прокинув на горищі та під дахом кабель і завів його до приміщення де планував ставити обладнання (інвертор і АКБ). Кабель купував спеціальний для панелей, все як треба. Тоді я ще планував ставити звичайний контролер (на Алі до 15 Дол) і система мала бути на 12В.
Тепер вже задумав на 24В, може ще і перейду на 48В.
Недавно купив (ще як у червні) віддалено з аліка інвертор. Оскільки я знаходжуся не дома (раз на пів року можу заїхати і то не має часу нажаль з цим займатися) через певні причини нашого сусіда...
Ну і знову вже поїхав, тай віддав цей інвертор щоб не припадав пилюкою, адже дружина його точно не встановить.
Минулого тижня натрапив на відео (яке тут адмін Сергій виклав) про інвертор. По параметрам ММПТ мені підходить, "внутрощі" пристойно вигляють і криша в мене не дозволить встановити більше як 4-6 панелей. Подвір'я мале і немає місця щоб встановити панелі на землі ну і є інші фактори (хати сусідів досить високі і будуть в зимовий період затіняти тому тільки найкращий варіант в себе на даху).
Тому замовив його чекаю, дружина забере, а я вже сподіваюсь його в майбутньому встановлю і протестую.
Доречі взяв його по ціні 278дол. з купонами. Ціна його була 314.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі