Гібридні інвертори SRNE - відгуки власників, корисна інформація

В більшості кожен зараз мабуть планує власну СЕС виходячи з своїх можливостей, хтось починає вивчати і вникати у цю тему з нуля про енергонезалежність.
Вже є інформація про ще одне підвищення тарифів електроенергії і значить воно буде.

Інколи треба зважити і прислухатись до поради зі сторони. Якщо можете підказати підкажіть, як зробити краще чи де не так.

Можливо і Вам вийде вийти на той рівень, і зробити що задумали та поділитесь в майбутньому або підкажете іншим. Чого і бажаю.
Так якщо ти такий розумний дай альтернативу заміни.
 
В більшості кожен зараз мабуть планує власну СЕС виходячи з своїх можливостей, хтось починає вивчати і вникати у цю тему з нуля про енергонезалежність.
Вже є інформація про ще одне підвищення тарифів електроенергії і значить воно буде.

Інколи треба зважити і прислухатись до поради зі сторони. Якщо можете підказати підкажіть, як зробити краще чи де не так.

Можливо і Вам вийде вийти на той рівень, і зробити що задумали та поділитесь в майбутньому або підкажете іншим. Чого і бажаю.
В більшості кожен зараз мабуть планує власну СЕС виходячи з своїх можливостей, хтось починає вивчати і вникати у цю тему з нуля про енергонезалежність.
Вже є інформація про ще одне підвищення тарифів електроенергії і значить воно буде.

Інколи треба зважити і прислухатись до поради зі сторони. Якщо можете підказати підкажіть, як зробити краще чи де не так.

Можливо і Вам вийде вийти на той рівень, і зробити що задумали та поділитесь в майбутньому або підкажете іншим. Чого і бажаю.
Якби не квартира то мабуть вже стояла б сес для власного користування і скоріше всього на 314 призматиках, а так все впирається в дозвіл від сусідів, дозвіл від жеку на розміщення панель, тут взагалі не зрозуміло чи вийде щось зробити, проведення заземлення так як в 5 поверхівках старих її немає, та і взагалі по опаленню я думаю в власному будинку більше можливостей, я пам'ятаю як в квартирі дозволи отримувати на це все, я б точно не займався б цим знову, тому доводиться виходити з ситуації по тим умовам які є.
 
Добрый день!
Купил инвертор Версія на 3,3 кВт, 24В, МРРТ 500В HF2433S80-H плюс аккумулятор 8х304
Панелей пока нет, подключен как резерв на случай отключений
Вопрос - его можно ПОЛНОСТЬЮ выключить, не отключая от сети? Сейчас, если выключить с кнопки, он всё равно тянет 0.2 ампера с батареи, а если выключить батарею (через бмс) начинает пищать...
 
Не можна.... Тільки поставивши перекидний автомат на вході та виході.
А смисл тоді в кнопці?
Підкажіть, як працює схема через байпас:
На вхід інвертора приходить мережа 220В і він заряджає батарею (це контролюється бмс?), при зникненні мережі інвертор це відслідковує і починає з виходу віддавати з батареї перетворену в 230В в мережу і навпаки? В цьому випадку інвертор постійно ввімкнений
Схема НЕ через байпас:
Є АВР чи 1-0-2 перемикач, яким ми обираємо джерело живлення (мережа чи АКБ), але як тоді він буде заряджати батарею, коли буде ввімкнута мережа? Окремо треба кидати дріт на ввід інвертора?
Дякую!
 
1-0-2 перемикач, яким ми обираємо джерело живлення (мережа чи АКБ)
1-0-2 перемикач потрібен для вибору живлення вхід/навантаження - інвертор/мережа, і призначений для спрямування 220в або через інвертор, або напряму, минаючи інвертор. В цьому випадку інвертор буде "ПОЛНОСТЬЮ" вимкнений. А коли вимкнути просто кнопкою, то на виході 220в не буде, але заряджати акумулятор буде.
 
1-0-2 перемикач потрібен для вибору живлення вхід/навантаження - інвертор/мережа, і призначений для спрямування 220в або через інвертор, або напряму, минаючи інвертор. В цьому випадку інвертор буде "ПОЛНОСТЬЮ" вимкнений. А коли вимкнути просто кнопкою, то на виході 220в не буде, але заряджати акумулятор буде.
А як зробити, щоб при включенні живлення навантаження через мережу також живити інвертор щоб він заряджав АКБ?
 
А як зробити, щоб при включенні живлення навантаження через мережу також живити інвертор щоб він заряджав АКБ
Поставити перемикач 1-0-2 тільки на виході інвертора. Тоді він буде постійно підключений до мережі і заряджатиме акумулятори.
 
Ось знайшов відео, де гарно пояснюють, як правильно зробити АВР.
Правда в щитку нема місця на все це, а вмикати через вилку ну зовсім не хочеться :confused:
 
в щитку нема місця на все це, а вмикати через вилку ну зовсім не хочеться
Що Вам хочеться отримати, встановивши цей інвертор?
Щоб працював і при цьому нічого не брав з мережі? Чи щоб висів на стіні як дорога іграшка?
АВР навіщо, якщо можна просто поставити ОДИН перемикач 1-0-2 на виході інвертора!
 
Що Вам хочеться отримати, встановивши цей інвертор?
Щоб працював і при цьому нічого не брав з мережі? Чи щоб висів на стіні як дорога іграшка?
АВР навіщо, якщо можна просто поставити ОДИН перемикач 1-0-2 на виході інвертора!
Я може не дуже гарно формулюю чи ще не зовсім розібрався у питання, прошу пробачення.
Дивіться, багатоповерхівка без газу, в загальному щиту 50А АВ, в квартирі в щиті 50А АВ і далі вже на різні групи споживачів.
Є поряд розетка яка заживлена з окремого АВ на 10А з характеристикою 'С'. З цієї розетки я можу подати 220В на вхід інвертора для зарядки акумулятора. Коли зникає світло я можу в цю розетку ввімкнути ВИХІД інвертора попередньо розімкнув ввідний АВ 50 A, для живлення всієї квартири. Де ви тут пропонуєте поставити перемикач 1-0-2?
Якщо перед ввідним АВ 50А, то в щиті нема місця, жодного модуля не влізе якщо нічого не прибирати. І якщо так, то краще вже примастирити АВР щоб автоматизувати цей процесс, я так це собі бачу.
Дякую!
 
Я може не дуже гарно формулюю чи ще не зовсім розібрався у питання, прошу пробачення.
Дивіться, багатоповерхівка без газу, в загальному щиту 50А АВ, в квартирі в щиті 50А АВ і далі вже на різні групи споживачів.
Є поряд розетка яка заживлена з окремого АВ на 10А з характеристикою 'С'. З цієї розетки я можу подати 220В на вхід інвертора для зарядки акумулятора. Коли зникає світло я можу в цю розетку ввімкнути ВИХІД інвертора попередньо розімкнув ввідний АВ 50 A, для живлення всієї квартири. Де ви тут пропонуєте поставити перемикач 1-0-2?
Якщо перед ввідним АВ 50А, то в щиті нема місця, жодного модуля не влізе якщо нічого не прибирати. І якщо так, то краще вже примастирити АВР щоб автоматизувати цей процесс, я так це собі бачу.
Дякую!
В идеале вам нужно перебрать щиток разделив его на две группы, резервная и обычная
С обычной все понятно она работает от гор сети
В разрыв резервной поставить инвертор
На случай выхода из строя инвертора или для его обслуживания или для возможности его выключить когда ээ не отключают поставить 1-0-2 между выходом инвертора и гор сетью на резервную группу
Для этого рядом с инвертором можно поставить отделтный щиток если в основной все не помещается

С вашей схемой вилка-вилка есть шанс забыть выключить вводной автомат и инвертор выпустит дым на котором работает, либо в суматохе дотронуться до вилки которая уже будет под напряжением от инвертора, такой вариант выбирают либо временно либо в арендованной квартире где сделать ничего нельзя
 
В идеале вам нужно перебрать щиток разделив его на две группы, резервная и обычная
С обычной все понятно она работает от гор сети
В разрыв резервной поставить инвертор
На случай выхода из строя инвертора или для его обслуживания или для возможности его выключить когда ээ не отключают поставить 1-0-2 между выходом инвертора и гор сетью на резервную группу
Для этого рядом с инвертором можно поставить отделтный щиток если в основной все не помещается

С вашей схемой вилка-вилка есть шанс забыть выключить вводной автомат и инвертор выпустит дым на котором работает, либо в суматохе дотронуться до вилки которая уже будет под напряжением от инвертора, такой вариант выбирают либо временно либо в арендованной квартире где сделать ничего нельзя
Я понял идею, спасибо. Вилка-вилка я не планирую использовать т.к. надо исключить такие ситуации для других жителей.
Склоняюсь всё-таки установить отдельные щит, в котором собрать перекидной АВР с доп. контактами для запуска инвертора (в крайнем случае ручной силовой 1-0-2 переключатель) и установить анализатор наличия сети, который будет отключать вайфай розетки с бойлером и другими большими потребителями. Как то так.
Единственный вопрос, если у меня вводной нулевой провод приходит на нулевую шину, и я на него кину ноль от инвертора, то что будет при появлении гор сети? (Фаза будет коммутироваться на 1й вход, инвертор на второй вход)
П.С. тема про SRNE инвертор, планирую брать 3kW, советуете такой или есть лучшие альтернативы за 300$ (или это все одно и то же и можно взять тот же powmr за эти деньги большей мощности)?
 
Единственный вопрос, если у меня вводной нулевой провод приходит на нулевую шину, и я на него кину ноль от инвертора, то что будет при появлении гор сети? (Фаза будет коммутироваться на 1й вход, инвертор на второй вход)
У него ноль сквозной, первые линии я искал и ноль и фазу и выделял в отдельную группу, потом одну линию не успел доделать, фазу нашел, а ноль не успел он остался на общей шине, каково же было мое удивление когда пропало ЭЭ от сети и эта группа продолжила работать
Потом я видел видео какого то толи тайца толи похожего он до инвертора тянул три провода
Фаза вход, фаза выход и общий ноль
 
Поки все ще ганяю в тестовому режимі. Підключив Solar Assistant, із SRNE і там певні непорозуміння. Як і утиліта SRNE в мене нормально так і не запрацювала. Але про це трохи пізніше.

Так от - мій інвертор конкретно бреше про потужність навантаження.
Там де 10 Вт пише 250, там де 1 кВт пише 1500.
З акумулятора знімається вірна потужність, все перевіряв. Бреше саме інвертор.

Хтось дивиться на ці циферки?
 
Хтось дивиться на ці циферки?
Як мінімум "дивляться" всі оті моніторингові програми, котрі потім малюють красиві графіки. А там по факту дуже спотворена інформація. Я теж з'ясував, що в мого інвертора метрологія нижче плінтуса. Більш-менш достовірно міряє сонячну напругу та напругу батареї. З замірами струмів в нього пагано. В результаті потужності теж вираховуються з великою похибкою.
 
З замірами струмів в нього пагано. В результаті потужності теж вираховуються з великою похибкою.
Мій адекватно міряє напруги
Струм батареї та PV - бреше
Струм та напругу по стороні 220 нормально міряє відповідно і потужність
Таке враження що параметри для відображення якось окремо вираховуються
тому що працює все нормально, але наприклад
заряджає батарею а відображає розряд
Працює від PV - дає в нагрузку, потужність нагрузки корректно відображає а ток PV 0 показує
 
Працює від PV - дає в нагрузку, потужність нагрузки корректно відображає а ток PV 0 показує
Аналогічно. Мій інвертор струм PV менше десь 0.7А показує як 0. А це може бути до 250Вт, які він чесно при цьому генерує на споживачів. Теж склалося враження що там два процесори працюють кожен сам по собі. Один на генерацію, другий на індикацію. Один калібрують, другий ні.
Скоро приїде новий Anenji, наче він однопроцесорний. Цікаво буде подивитись як в нього з цим буде...
 
Назад
Угорі