FAQ Як підключати батареї до інверторів

чи можу я користуватись цим інвертором, налаштовуючи все вручну.
Почитайте інструкцію до акуми, якщо інвертор зможе видавати вольти і ампери необхідні батарейці то можна, підтримка зарядки літієвих батарей вангую що присутня в вашому інверторі.
 
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, інвертор Deye 8кВт та 2 АКБ Deye SE-G5.1 Pro-B по 100А, виставив в налаштуваннях Batt Capacity 200A, Max A charge 40A та Max A discharge 100A однак в розділі інфо Li-BMS чомусь мої налаштування заряду/розряду не підтягнулись. Може щось не так зробив?IMG_9970.jpeg
 
Чекаємо наступного питання, чому батарея здохла/зпухла так рано? Чи у вас саморобна?
у мене lifepo4 felicity lux-e-48100lg04 . там мах струм заряду-розряду 60А в ттх батареї. Чому має спухнути від 45А які я виставив? це ж навіть не 0,5С
 
Вітаю товариство!
Два роки юзаю інвертор EaSun iSolar SPL 5k, 4kW
в комплекті з 4-ма батареями Gel Maxx deep cycle, 4шт * 120ah, зєднаних послідовно.

Зараз виникло бажання купити Lifepo4

Бажання задовільнив, купив Enerlution LFPWall 5000. Але біда в тому, що купив і аж тоді почав розбиратись що до чого. В моєму дуже простому інверторі є тільки rs232.

Тепер питання чи можу я користуватись цим інвертором, налаштовуючи все вручну. Чи варто підібрати інвертор, який буде спілкуватись з батареєю. І якщо другий варіант, то порадьте не за всі гроші світу на який інвертор звернути увагу.
Всім дякую!
Можете. Встановлюєте тип акумулятора "user-defined" та налаштовуєте його параметри вручну, як вказано в інструкції на інвертор.
 
Доброго дня. Підскажіть будь ласка з протоколом в інверторі LuxPower sna 6000: як зрозуміти що правильно підключив до BMS батареї Dyness b4850. На АКБ виставив 0 0 1 0
На інверторі вибираю 8 (в інструкції вказано 8>-), бачить заряд в % і ємність, проте на інших протоколах, від 1-го до останнього, на якихось бачить те саме на якихось вискакує помилка.
Як впевнитись що правильно налаштовано і все коректно працює.
 
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, інвертор Deye 8кВт та 2 АКБ Deye SE-G5.1 Pro-B по 100А, виставив в налаштуваннях Batt Capacity 200A, Max A charge 40A та Max A discharge 100A однак в розділі інфо Li-BMS чомусь мої налаштування заряду/розряду не підтягнулись. Може щось не так зробив?Переглянути вкладення 4143
БМС регулюе ви виставили максимальне значення
 
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка , є інвертор PowMr 4200 він має розьем RJ45 з надписом "CAN (RS485)" та є бмс JK BMS B1A8S20P-HC на ній є також вихід "CAN \ RS485" 3 піновій роз'єм та кабель до роз'єму з вже 2 жилами А та В , чи можливо подружити ці пристрої?

(cтворив окрему тему https://greenpowertalk.tech/threads/powmr-4200-jk-bms-b1a8s20p-hc.1396 )
 
Останнє редагування:
Вітаю! Придбав собі інвертор Anern SCI EVO 6200 і батарею Dyness B4850. Ніде не можу знайти інформацію по підключенню BMS батареї, до інвертора, через RS485. Взагалі вперше стикаюсь з такою системою, з підключенням та налаштуваннями розібрався, а от підключити інвертор по шіні не можу. В комплекті до батареї, йшов кабель RS485, в комплекті до інвертора декілька кабелів, з назвами брендів батарей Viotron, Sofar, Axpert-king, Infini solar, Lux, Growatt. Який з них використовувати? Які діпи треба включити, підкажіть хто знає.
Поки що в налаштуваннях інвертора виставив LiP і все по мануалу до батареї, напруги, струми і т.д. але хочу зробити все правильно.
Буду вдячний за любу допомогу!
 
Знайдіть спільний протокол для них (не факт що це буде rs485 зазвичай це can). Обожміть кабель, або може він у вас є в наявності, підключіть, виберіть протоколи на батареї та інверторі і користуйтесь.
 
Вітаю! Цікава поведінка почалась після підключення батареї по СAN, у випадку коли батарея розрядилась,, скажімо до 80% і електроенергія у мережі з'явилась, інвертор заряджає батарею струмом 12-13 А, хоча налаштовано 45. До підключення, заряджання відбувалось саме 45 А, як і налаштовано. Мабуть сама БМС батареї обмежує заряд, не протестував це на розрядженій батареї скажімо до 45-50%, але надіюсь там струм зарядки вищий
У мастів 4-х ступінчата система зарядки для літія а не 3-х як в більшості, спочатку іде заряд стабілізованим струмом CC, потім під кінець якраз в районі 70- 80% іде заряд стабілізованою напругою CV, саме тут струм менчий за заданий в параметрах щоб батарея могла відбалансуватися при малих струмах заряду, потім знов стабілізованим струмом CC, і в кінці стабілізована напруга, Ось графік заряду маста для літієвих батарей. Можливо їз за цього такий струм. Якщо до підключення кан у вас в інверторі була вказана батарея як свинцева, то після підключення кан шини інвертор зрозумів що то літій і відповідно пачав заряджати по відповідному алгоритму. або ж можливо щось налаштовано в вмс.
 

Вкладення

  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    70 Кб · Перегляди: 4
Останнє редагування:
Знайдіть спільний протокол для них (не факт що це буде rs485 зазвичай це can). Обожміть кабель, або може він у вас є в наявності, підключіть, виберіть протоколи на батареї та інверторі і користуйтесь.
Де би знайти про це інформацію...
 
По dyness b4850 ніби знайшов інфу, pylon, а от по Anern навіть не знаю де шукать... Там точно RS 485 стоіть, бо це версія з WiFi, там 2 вихода з написами BMS RS485 та WiFi RS232
 
В інструкції, де ж ще. Якщо там інформації нема то значить і звязку з батареєю нема.
в інструкції є не вся інформація, якщо брати для прикладу MUST там немає жодної згадки про 41 пункт меню і протоколи з якими працює апарат.
Де би знайти про це інформацію...
знайдіть контакти служби підтримки, напишіть напряму. В інтернеті не дуже багато інформації. У моєму випадку довелось писати і виробнику батареї і виробнику інвертора, так як у жодній інструкції про це не було описано.
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2024-09-04 145607.png
    Знімок екрана 2024-09-04 145607.png
    236,7 Кб · Перегляди: 14
Доброго дня!
Підкажіть, у когось є успішний кейс підключення інвертора MUST pv18-5248 pro до батареї Dyness B4850 за допомогою BMS
Одразу скажу, інвертор підтримує таке підключення
Бажано б мати покрокову інструкцію, а бо хочаб протокол у пункту налаштувань інвертора 41
 
Назад
Угорі