FAQ Як підключати батареї до інверторів

Доброго дня!
Підкажіть, у когось є успішний кейс підключення інвертора MUST pv18-5248 pro до батареї Dyness B4850 за допомогою BMS
Одразу скажу, інвертор підтримує таке підключення
Бажано б мати покрокову інструкцію, а бо хочаб протокол у пункту налаштувань інвертора 41
Тут люди писали що не всі pv18-5248 pro підтримують CAN. В мене такий же набір.Поки по БМС не потоваришував нажаль...
 
Доброго дня, інвертор Axioma ISMPPT BFP 8000, акумулятор AXIOMAAX-LFP-WALL102/51.2. В інструкціі сказано, що «При підключенні до літієвої батареї рекомендується придбати кабель зв'язку RJ45 на замовлення.». Нижче додано призначення контактів (фото додав).

  • Чи правильно я розумію, що потрібно Інвертор -> Акум : 3 на 1, 5 на 2 ? Чи потрібно якось задіяти 7 та 8 зі сторони акумулятора (написано про них, що зарезервовано)?
  • Чи потрібно обжимати землю 8 на 6 ?
Батарея проробила 5 місяців, зараз хочу замовити ще одну таку саму. Таким чином одна буде «стара», друга «нова” - чи будуть вони працювати ефективно в парі.

Дякую.photo_5388958280644163852_y.jpg
 
інвертор Axioma ISMPPT BFP 8000, акумулятор AXIOMAAX-LFP-WALL102/51.2
В мене такий же інвертор, але...! З різними типами акумуляторів різна розпіновка кабеля. Потрібно знати, яка саме БМС та її тип підключення.
Спробуйте по цьому відео. Мені допомогло з першого разу! Але я не знаю, яка саме БМС в Вашій батереї...
 
В мене такий же інвертор, але...! З різними типами акумуляторів різна розпіновка кабеля. Потрібно знати, яка саме БМС та її тип підключення.
Спробуйте по цьому відео. Мені допомогло з першого разу! Але я не знаю, яка саме БМС в Вашій батереї...
 
перечитав всі інструкції, не знайшов назву плати BMS… , може хто підкаже.
Дякую
 
Добрий день. Підкажіть чи правильно працює АКБ Dyness B4850 у зв'язці з Powermr 6200, скаче напруга АКБ, інвертор та заміри на клемах аналогічні? Постійно міняється значення від 51 до 54.6 та відповідно вмикається/вимикається режим заряду. На самій батареї індикатор заряду не блимає (заряджено). Дякую
 
Добрий день. Підкажіть чи правильно працює АКБ Dyness B4850 у зв'язці з Powermr 6200, скаче напруга АКБ, інве
Переглянути вкладення VID_20240906_100244650.mp4
ртор та заміри на клемах аналогічні? Постійно міняється значення від 51 до 54.6 та відповідно вмикається/вимикається режим заряду. На самій батареї індикатор заряду не блимає (заряджено). Дякую
Відео роботи
 
таке відчуття що верхня межа напруги в бмс менча чим в налштуваннях. зарядки в інверторі. Бачу кан шина підєднана, а в інверторі все налаштовано, бмс і інвертор законектились по кан шині? які налаштування заряду в бмс? Якщо хочете щоб допомогли нада дати повну інфу.
 
Останнє редагування:
таке відчуття що верхня межа напруги в бмс менча чим в налштуваннях. зарядки в інверторі. Бачу кан шина підєднана, а в інверторі все налаштовано, бмс і інвертор законектились по кан шині? які налаштування заряду в бмс? Якщо хочете щоб допомогли нада дати повну інфу.
Не бачить по кан шині, потрібно буде переробити кабель, в інверторі виставлено поріг зарядки 54 вольта згідно з опису батареї. Нижній поріг роботи 42 ( дефолт 40).
 
Не бачить по кан шині, потрібно буде переробити кабель, в інверторі виставлено поріг зарядки 54 вольта згідно з опису батареї. Нижній поріг роботи 42 ( дефолт 40).
Знов лише частина інформації, а в бмс які пороги? часто інвертор і бмс показують різну напругу, нада в інверторі цю похибку експерементально нідганяти до бмс, верхній поріг напруги вимкнення зарядки в інвертора повинен бути нищим чим в бмс, а нихній навпаки
 
  • Like
Реакції: andy
Знов лише частина інформації, а в бмс які пороги? часто інвертор і бмс показують різну напругу, нада в інверторі цю похибку експерементально нідганяти до бмс, верхній поріг напруги вимкнення зарядки в інвертора повинен бути нищим чим в бмс, а нихній навпаки
Як перевірити налаштування бмс в батареї?
 

Вкладення

  • 17256150580068558648542661533895.jpg
    17256150580068558648542661533895.jpg
    1,6 Mб · Перегляди: 14
Як перевірити налаштування бмс в батареї?
Я выставил по инструкции в инвертор эти парметры(Bulk 53.5 Float 52.5). и теперь инвертор не пытается заряжать батарею - на дисплее ровно 52.5.
До этого ставил как формучане советовали приближенную Float 52.9 - то инвертор постоянно стучался и пытался заряжать батарею. А на аккумуляторе бмс была закрыта и не заряжалась. Так что ставьте режим батареи Used и три параметра 53,5 , 52,5 и 47.0 и все будет ок
 
  • Like
Реакції: Aid
Я выставил по инструкции в инвертор эти парметры(Bulk 53.5 Float 52.5). и теперь инвертор не пытается заряжать батарею - на дисплее ровно 52.5.
До этого ставил как формучане советовали приближенную Float 52.9 - то инвертор постоянно стучался и пытался заряжать батарею. А на аккумуляторе бмс была закрыта и не заряжалась. Так что ставьте режим батареи Used и три параметра 53,5 , 52,5 и 47.0 и все будет ок
Виставив. Але чуда не сталося. Намагається зарядити
 
Виставив. Але чуда не сталося. Намагається зарядити
У меня не сразу -а где то через 2-3 часа остановилось- или после следующего отключения (когда заряжал батарею) .понаблюдайте
 
  • Like
Реакції: Aid
У меня не сразу -а где то через 2-3 часа остановилось- или после следующего отключения (когда заряжал батарею) .понаблюдайте
Саме так і відбулося, під час відключення та після роботи на АКБ, з'явилася помилка перезаряду в аплікусі, як основа електроенергія з'явилися то зарядилася до 52.5 вольта і все. Дякую Вам за допомогу. Все працює.
 
Назад
Угорі