FAQ Як підключати батареї до інверторів

так, саме PCS порт мені підтримка Felicity казала використовувати для під'єднання до інвертора
у мене на батареї 4 порти link 0, link 1, rs-485 communication i PCS communication. то саме з останній треба було під'єднати до інвертора, хоча CAN шина є і в портах link0 i link1

ну і для своєї батареї я використав 8 опцію в 41 пункті меню, перевантажувати інвертор не довелось, просто підключив і все спрацювало
А в мене тоді трошки інакше, окремо rs-485 communication i PCS communication немає. Тоді всеж таки пережму ще один кабель, бо я брав просто CAN на акуми 7 та 8, стпробую 3 та 4. Ребус ще той...

Чомусь не можу додати фото (
 
Останнє редагування:
Звітую. Нажаль нічого не вийшло. Інвертор не бачить ту кляту батарейку. Мені здається перебрав вже всі варианти.
 
Звітую. Нажаль нічого не вийшло. Інвертор не бачить ту кляту батарейку. Мені здається перебрав вже всі варианти.
Щойно попереписувався з підтримкою Felicity, вони підтвердили що 3,4 пін треба використати для під'єднання, протокол Pylontech (8 опція в 41 пункті меню) мабуть перевірте ще раз що CAN_L батареї з CAN_L інвертора з'єднаний, а CAN_H з CAN_H, у мене при першій обжимці попався бракований роз'єм rj-45 і не було контакту на одному провіднику. Я б ще тестером "продзвонив" чи є контакт на пінах роз'ємів. Навіть не знаю що ще порадити тут
1723818373781.png

Чомусь не можу додати фото (
prtScr а потім ctrl + V в поле створення повідомлення
 
Останнє редагування:
Щойно попереписувався з підтримкою Felicity, вони підтвердили що 3,4 пін треба використати для під'єднання, протокол Pylontech (8 опція в 41 пункті меню) мабуть перевірте ще раз що CAN_L батареї з CAN_L інвертора з'єднаний, а CAN_H з CAN_H, у мене при першій обжимці попався бракований роз'єм rj-45 і не було контакту на одному провіднику. Я б ще тестером "продзвонив" чи є контакт на пінах роз'ємів. Навіть не знаю що ще порадити тут
Переглянути вкладення 4013


prtScr а потім ctrl + V в поле створення повідомлення
Я також щойно отримав таку саму інформацію, але вони написали, що не перевіряли зв'язок з інверторами МАСТ, тому не впевнені, що все буде в порядку. Звісно, після таких дій я все перевірив тестером, та й дроти обтискав знайомий, який робить це щодня. Можливо, в налаштуваннях інвертора є ще якісь пункти, що не дають увімкнути зв'язок. Дякую за допомогу, зараз зроблю ще один кабель
 
Я, мабуть, починаю здогадуватися, в чому проблема. У мене інвертор був підключений до комп'ютера, і я іноді перевіряв параметри, які він видавав тощо. Приблизно тиждень тому комп'ютер почав дивно себе поводити при завантаженні. Моя стандартна процедура — відключити всі штекери, продути комп'ютер компресором і знову підключити. Після цього, при підключенні кабелю від інвертора, комп'ютер почав видавати повідомлення про невідомий пристрій. Часу розбиратися не було, та й з програмою моніторингу я вже награвся, тому більше цей кабель не підключав. Зараз, добряче намучившись з CAN, вирішив знову підключити кабель, але комп'ютер продовжує скаржитися, а програма не запускається. Можливо, проблема в тому, що щось згоріло в платі інвертора, а я тут уже три дні мучуся з кабелями


1723834753865.png
 
Доброго дня!
Підкажіть чи є можливість підключити по RS485 інвертор ANENJI ANJ-6200W-48V-WIFI до АКБ Dyness B3. Pylon US2000 інвертор підтримує. Кабель, обжатий pin to pin RS485 не вирішує проблему зв'язку. Буду вдячний за допомогу.
 

Вкладення

  • IMG_20240802_012310.jpg
    IMG_20240802_012310.jpg
    4,2 Mб · Перегляди: 18
  • IMG_20240802_012037.jpg
    IMG_20240802_012037.jpg
    1,9 Mб · Перегляди: 18
Доброго часу доби. Придбав MUST PV18-5248 PRO та намагаюся його подружити з акамуляторами DYNESS B4850 (2 Шт.) Кабель підключення використав
communcation cable inverter: 2000 mm (Growatt, MUST) виробника Dyness. В меню 41 обрати проток 1 (дуже дякую за таблицю)
Наче в все мало б працювати (бо передивився рекомендації обох виробників на сумісність - все ок).
Але коли підʼєдную - не змініть індикації ( не має відсотку заряду на самому інверторі)
Можливо хтось мав справи саме з таким комплектом або може порадити, що маю ще налаштувати?
Буду дуже вдячний
 
Доброго дня. Прошу допомогти який протокол в інверторі GRОWATT 6000 (їх в меню 50 щт.) для підключення до BMS батареї ANENJI. В інструкції просто вказано виберіть необхідний протокол.
 
також питання де можна скачати SolarPowerMonitor 2.2.81?
 
Доброго часу доби. Придбав MUST PV18-5248 PRO та намагаюся його подружити з акамуляторами DYNESS B4850 (2 Шт.) Кабель підключення використав
communcation cable inverter: 2000 mm (Growatt, MUST) виробника Dyness. В меню 41 обрати проток 1 (дуже дякую за таблицю)
Наче в все мало б працювати (бо передивився рекомендації обох виробників на сумісність - все ок).
Але коли підʼєдную - не змініть індикації ( не має відсотку заряду на самому інверторі)
Можливо хтось мав справи саме з таким комплектом або може порадити, що маю ще налаштувати?
Буду дуже вдячний
Можливо наші з Вами інвертори не працюють по CAN? Я теж роблю все що треба по рекомендаціям виробників, але нажаль нічого не віходить. Хтось знає як перевірити BMS акума? Може проблема з боку батарей?
 
Можливо наші з Вами інвертори не працюють по CAN? Я теж роблю все що треба по рекомендаціям виробників, але нажаль нічого не віходить. Хтось знає як перевірити BMS акума? Може проблема з боку батарей?
в режимі без підключеного підключеного BMS скільки у Вас інвертор споживає в холостому ходу ? Бо в мене підозра, що він чомусь споживає більше ніж треба (по моїм розрахункам близько 300 ват)
 
Доброго дня. Прошу допомогти який протокол в інверторі GRОWATT 6000 (їх в меню 50 щт.) для підключення до BMS батареї ANENJI. В інструкції просто вказано виберіть необхідний протокол.
 
І таж сама проблема без підключеного BMS споживає близько 300 вт
 
Батарея показує заряджена 100%, інвертора показує що заряд на батарею не йде
 
Я, мабуть, починаю здогадуватися, в чому проблема. У мене інвертор був підключений до комп'ютера, і я іноді перевіряв параметри, які він видавав тощо. Приблизно тиждень тому комп'ютер почав дивно себе поводити при завантаженні. Моя стандартна процедура — відключити всі штекери, продути комп'ютер компресором і знову підключити. Після цього, при підключенні кабелю від інвертора, комп'ютер почав видавати повідомлення про невідомий пристрій. Часу розбиратися не було, та й з програмою моніторингу я вже награвся, тому більше цей кабель не підключав. Зараз, добряче намучившись з CAN, вирішив знову підключити кабель, але комп'ютер продовжує скаржитися, а програма не запускається. Можливо, проблема в тому, що щось згоріло в платі інвертора, а я тут уже три дні мучуся з кабелями


Переглянути вкладення 4015
Продлема була в поганому кабели, з інвертором все ОК. Чому інвертор не бачить батарею, вже навіть не знаю куди лізти. Підкажить, а як взагали можна перевірити BMS акума, можливо проблема с акумом?
 
Продлема була в поганому кабели, з інвертором все ОК. Чому інвертор не бачить батарею, вже навіть не знаю куди лізти. Підкажить, а як взагали можна перевірити BMS акума, можливо проблема с акумом?
можна спробувати взяти RS-485 -> USB (наприклад https://arduino.ua/prod2773-preobrazovatel-rs-485-na-usb-ch340) і використати BMSTools чи PBMS Tools. Я не пробував сам, але коли не вдавалось підключити батарею до інвертора це мав бути наступний крок для вияснення ситуації що не так з бмс. Можливо у когось є досвід подібного підключення?
 
Вітаю! Цікава поведінка почалась після підключення батареї по СAN, у випадку коли батарея розрядилась,, скажімо до 80% і електроенергія у мережі з'явилась, інвертор заряджає батарею струмом 12-13 А, хоча налаштовано 45. До підключення, заряджання відбувалось саме 45 А, як і налаштовано. Мабуть сама БМС батареї обмежує заряд, не протестував це на розрядженій батареї скажімо до 45-50%, але надіюсь там струм зарядки вищий
 
Назад
Угорі