FAQ Як підключати батареї до інверторів

Вітаю! Цікава поведінка почалась після підключення батареї по СAN, у випадку коли батарея розрядилась,, скажімо до 80% і електроенергія у мережі з'явилась, інвертор заряджає батарею струмом 12-13 А, хоча налаштовано 45. До підключення, заряджання відбувалось саме 45 А, як і налаштовано. Мабуть сама БМС батареї обмежує заряд, не протестував це на розрядженій батареї скажімо до 45-50%, але надіюсь там струм зарядки вищий
Можливо перегляньте налаштування, можливо ж приоритет розподілу, та мережа вся уходить для забезпечення будинку. Я досі щось не можу розібратися з налаштуваннями) Но вже точно знаю, що мій MUST не підтримує CAN, це жесть, продавани продають, та не знають про це
 
Можливо перегляньте налаштування, можливо ж приоритет розподілу, та мережа вся уходить для забезпечення будинку. Я досі щось не можу розібратися з налаштуваннями) Но вже точно знаю, що мій MUST не підтримує CAN, це жесть, продавани продають, та не знають про це
на квартиру йде 1-2 А Та й це по суті в bypass режим, запас великий
Ну то всі параметри тепер беруться з bms а не з інвертора.
так теж про це подумав.
Буду дивитись в налаштуваннях та й можливо таки доведеться зробити кабель для BMS батареї і хоча б інформацію з батареї зчитати
 
Пограйтесь з напругою, в мене плаваючий заряд стояв 54, вона теж після 70% брала дуже мало, підняв до 55 почав давити як треба
 
Хлопці, допоможіть будь-ласка, треба налаштувати гібридний інвертор та літіон, щоб показував на інверторі заряд у відсотках, на самій батареї тільки по лампочках дивлюся як розрядився.
Гібридний інвертор MUST PV18-5248 PRO
АКБ LiFePO4 48v 150Ач RID S-LFP 48V 150Ah
Чим і як під'єднати (кабелями) до інвертора щоб показував відсоток заряду.
Дякую за допомогу.1000024030.jpg
 
Хлопці, допоможіть будь-ласка, треба налаштувати гібридний інвертор та літіон, щоб показував на інверторі заряд у відсотках, на самій батареї тільки по лампочках дивлюся як розрядився.
Гібридний інвертор MUST PV18-5248 PRO
АКБ LiFePO4 48v 150Ач RID S-LFP 48V 150Ah
Чим і як під'єднати (кабелями) до інвертора щоб показував відсоток заряду.
Дякую за допомогу.Переглянути вкладення 4106
Проблема в том, що Ваш інвертор, може не мати можливосі підключення CAN. Щоб це зрозуміти, мені знадобилось багато часу. Must PV18-5248 PRO були з можливістю підключення CAN, а були без. В мене наприклад БЕЗ нажаль...
 
Проблема в том, що Ваш інвертор, може не мати можливосі підключення CAN. Щоб це зрозуміти, мені знадобилось багато часу. Must PV18-5248 PRO були з можливістю підключення CAN, а були без. В мене наприклад БЕЗ нажаль...
Добре, якщо припустимо САN є в наявності (підтримує) то тоді як ? Просто підключити кабель-кабель та вибрати протокол ?
Як ви дізналися що не підтримує КАН ?
Дякую.
 
Добре, якщо припустимо САN є в наявності (підтримує) то тоді як ? Просто підключити кабель-кабель та вибрати протокол ?
Як ви дізналися що не підтримує КАН ?
Дякую.
Читайте тему тут все описано, але перше шо треба зробити це вияснити в інструкції до аккумулятору чи підтримує він звязок саме з Mast? І відповідно розпіновку кабеля.
 
Добре, якщо припустимо САN є в наявності (підтримує) то тоді як ? Просто підключити кабель-кабель та вибрати протокол ?
Як ви дізналися що не підтримує КАН ?
Дякую.
Проблема в тому, що там різні плати. За платой де вхід usb та rj45 є ще одна, та ось вони різні. Якщо у вас плата такаж сама, без елементів, то Кана немає.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240829_115018_Gallery.jpg
    Screenshot_20240829_115018_Gallery.jpg
    951,9 Кб · Перегляди: 25
Проблема в тому, що там різні плати. За платой де вхід usb та rj45 є ще одна, та ось вони різні. Якщо у вас плата такаж сама, без елементів, то Кана немає.
Ви маєте на увазі синя плата 250-00418-01 ?
Може можна під'єднати до RS485 BMS батареї до RS485 інвертора...
 
Може якщо є в природі
Ви маєте на увазі синя плата 250-00418-01 ?
Може можна під'єднати до RS485 BMS батареї до RS485 інвертора...

Може якщо є в природі якійсь протокол обміну данних і він залитий до обох пристроїв.


Якщо у вас плата такаж сама, без елементів, то Кана немає
Це чому? Може просто протокол обміну старішій?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240829-140202_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20240829-140202_Samsung Notes.jpg
    676,8 Кб · Перегляди: 21
Може якщо є в природі


Може якщо є в природі якійсь протокол обміну данних і він залитий до обох пристроїв.



Це чому? Може просто протокол обміну старішій?
По даташіту правильно розумію?, інвертор Маст версії PV, з версією заліза 1.2 підтримує КАН ?
 
По даташіту правильно розумію?, інвертор Маст версії PV, з версією заліза 1.2 підтримує КАН ?
Підтримує але один з форумчан тут стоїть на тому що може бути плата без CAN?! Список протоколів маста є на форумі, але я все ще не можу підключити свій аккумулятор з цим інвертором хоча протокол заявлений в обох пристроях.
 
Підтримує але один з форумчан тут стоїть на тому що може бути плата без CAN?! Список протоколів маста є на форумі, але я все ще не можу підключити свій аккумулятор з цим інвертором хоча протокол заявлений в обох пристроях.
Якщо цей форумчанин — це я, то так і є. Також, я не один. Є підтвердження від майстрів, а також ще одна людина на форумі повернула інвертор і отримала гроші, оскільки заявленого функціоналу там не було. Мені надали з сервісного центру фото плати, де видно, які мають CAN, а які — ні. У мене саме та плата, яка не має CAN. Фото я відправляв вище, також позначив червоною стрілкою. Оскільки спілкувався із заводом щодо підключення, ще напишу про CAN та задам питання, як так вийшло. Спробую добитися, щоб вони відправили мені плату з CAN. Тут таких плат немає, можливо, почну продавати такі плати — ДОРОГО)))
 
Всім привіт!

Маю інвертор MUST PH18-5248 PRO і Акумулятор MUST LP16-48200.
Акумулятор з'єднується з інвертором по CAN шині (сподіваюся що вона там є)) ).
Комплект використовується в якості резервного живлення для будинку з початку літа.
Приблизно тиждень тому акумулятор перестав заряджатися на 100% (або так показує індикація).
Після закінчення зарядки інвертором на акумуляторі горять тільки 5 з 6 світлодіодів.
Якщо вимкнути акумулятор і ввімкнути, то деякий час відбувається зарядка і блимає 2й світлодіод (прикріпив відео).
Все літо все працювало добре, інвертор повністю заряджав, налаштування в інверторі не змінював.
Теоретично батареї не повинні були деградувати так швидко, щоб заряджатися не на 100%.
У налаштуваннях інвертора міняв струм заряду від 10А до 40А, все одно не заряджає повністю. (Я так розумію, що БМС акумулятора сама налаштовує мінімальний струм, яким зазвичай наприкінці заряджаються батареї)

Підкажіть це можна якось виправити? відколібрувати батарею або поміняти ще якісь налаштування (налаштування інвертора теж доклав у відео)?

 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    381,2 Кб · Перегляди: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    619,9 Кб · Перегляди: 16
  • 3.jpg
    3.jpg
    481,1 Кб · Перегляди: 15
  • 4.jpg
    4.jpg
    291,4 Кб · Перегляди: 12
Останнє редагування:
Вітаю! Цікава поведінка почалась після підключення батареї по СAN, у випадку коли батарея розрядилась,, скажімо до 80% і електроенергія у мережі з'явилась, інвертор заряджає батарею струмом 12-13 А, хоча налаштовано 45. До підключення, заряджання відбувалось саме 45 А, як і налаштовано. Мабуть сама БМС батареї обмежує заряд, не протестував це на розрядженій батареї скажімо до 45-50%, але надіюсь там струм зарядки вищий
Відповідаю до свого ж повідомлення, не уважно глянув налаштування після підключення, з бмс "прийшли" 13 А у налаштування інвертора. Поміняв вручну, ну і по змінах там ще мінімальний розряд батареї став у %, а не у вольтах
 
Останнє редагування:
Доброго дня, чи мав хтось досвід роботи з інверторами PowMR ( POW-HVM6.2m-48v-n )? Чи можливо подружити його з батареєю PylonTech US5000 по BMS? Якщо ні, то підкажіть з налаштування через юзер параметри
 
Вітаю товариство!
Два роки юзаю інвертор EaSun iSolar SPL 5k, 4kW
в комплекті з 4-ма батареями Gel Maxx deep cycle, 4шт * 120ah, зєднаних послідовно.

Зараз виникло бажання купити Lifepo4

Бажання задовільнив, купив Enerlution LFPWall 5000. Але біда в тому, що купив і аж тоді почав розбиратись що до чого. В моєму дуже простому інверторі є тільки rs232.

Тепер питання чи можу я користуватись цим інвертором, налаштовуючи все вручну. Чи варто підібрати інвертор, який буде спілкуватись з батареєю. І якщо другий варіант, то порадьте не за всі гроші світу на який інвертор звернути увагу.
Всім дякую!
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі