FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Snowy

Tier3
Реєстрування
25 Лис 2022
Дописи
9
Бали
1
Панове, а можна цей гібрид поставити на одну фазу, а на дві інші - мережеві Deye SUN-5K-G і відповідно синхронізувати їх між собою, чи інвертори обов'язково мають бути одинакові?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Панове, а можна цей гібрид поставити на одну фазу, а на дві інші - мережеві Deye SUN-5K-G і відповідно синхронізувати їх між собою, чи інвертори обов'язково мають бути одинакові?
Поставити можна. Так часто робиться. Але от синхронізація - нащо???
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Панове, а можна цей гібрид поставити на одну фазу, а на дві інші - мережеві Deye SUN-5K-G і відповідно синхронізувати їх між собою, чи інвертори обов'язково мають бути одинакові?
На практиці не перевіряв, але мені здається що якщо синхронізувати, т.е. з'єднати їх кабелем то працювати не буде, два інвертори зупиняться і передадуть головному що в них не все добре, а той від такого повідомлення буде в шоці і вимкнеться)).

А якщо не зєднувати то цілком норм варіант, буде працювати.
 

Snowy

Tier3
Реєстрування
25 Лис 2022
Дописи
9
Бали
1
На практиці не перевіряв, але мені здається що якщо синхронізувати, т.е. з'єднати їх кабелем то працювати не буде, два інвертори зупиняться і передадуть головному що в них не все добре, а той від такого повідомлення буде в шоці і вимкнеться)).

А якщо не зєднувати то цілком норм варіант, буде працювати.
Ви мене не так зрозуміли. Я мав на увазі побудову 3-фазної електростанції, синхронізація для коректного здвигу фаз на кожній фазі на 120°. Чи при підключенні кожного інвертора до мережі, вони автоматично синхронізуються з мережою?
Поставити можна. Так часто робиться. Але от синхронізація - нащо???
Та бачив десь на ютубі, як ставлять 3 однакових інвертора , добавляють на них якусь плату для синхронізації, і з'єднують якимось мережевим кабелем. Я так зрозумів то для синхронізації здвига фаз для трифазної системи. От власне і з'явилось питання: а якщо інвертори не зовсім однакові? Вибачте за трохи нубські питання.
 

Sonet

Tier3
Реєстрування
1 Січ 2023
Дописи
7
Бали
1
Інвертор
Deye 8k
Вітаю, панове!
Став щасливим власником сонячної станції на Deye 8k. Перше враження - бомба. Відімкнення світла абсолютно є прозорим тепер. Потроху починаю розбиратись. Вже маю декілька питань
- чи можна якось налаштувати систему алертів коли на інверторі пропадає та зявляється міське світло? що б на телефоні. Так само з зарядами батарей - скажімо, давав алерт на рівень заряду 30%.
- маю проблему. Вісман 100 вилітає в помилку F4 при перимиканні на акумуляторне живлення. Почав щупати тестером - на обох дротах з Деї є фаза. Як так?? Коли працює з міста то все ок, на одному дроті фаза, на іншому - 0. Чи може бути причина в тому? Земля є всюди розведена.
- що порадите з налаштувань акумів, придбав 3хLiFePo4 Pylontech 3000C. Які рівні заряду розряду виставити? хтоcь пише 100% заряду, хтось 90%. Який ДоД виставити? в тех документації так само - десь ДоД 90, десь ДоД 95%. Хоча специ по LiFePo4 кажуть що ці батареї найдовше живуть в діапазонах 40-70%
- де берете прошивки? як часто зміннюються чи важливі правки? чи варта оновлюватись?

Може закріпити на першій сторінці найчастіші запитання / відповіді?

Вельми вдячний!
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Та бачив десь на ютубі, як ставлять 3 однакових інвертора
3 однакових інвертора!!!


От власне і з'явилось питання: а якщо інвертори не зовсім однакові?
тільки однакові можуть бути

Але питання. Якщо ви хочете 2шт по 5кВт мережевий + 1шт гібрид. То воно ж без мережі все одно не працюватеме там де 2 мережевих.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
пр
маю проблему. Вісман 100 вилітає в помилку F4 при перимиканні на акумуляторне живлення. Почав щупати тестером - на обох дротах з Деї є фаза. Як так?? Коли працює з міста то все ок, на одному дроті фаза, на іншому - 0. Чи може бути причина в тому? Земля є всюди розведена.
проблема в підключенні
- що порадите з налаштувань акумів, придбав 3хLiFePo4 Pylontech 3000C. Які рівні заряду розряду виставити? хтоcь пише 100% заряду, хтось 90%
воно саме все поставить при синхроніхації, білше ніж жасть бмс батареї не можна, менше в чомусь можна
- де берете прошивки? як часто зміннюються чи важливі правки? чи варта оновлюватись?
пишете виробнику, якщо треба то запустять онову віддалено
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
- маю проблему. Вісман 100 вилітає в помилку F4 при перимиканні на акумуляторне живлення. Почав щупати тестером - на обох дротах з Деї є фаза. Як так?? Коли працює з міста то все ок, на одному дроті фаза, на іншому - 0. Чи може бути причина в тому? Земля є всюди розведена.
в/з інвертора іде L N, часто на щитках N спільний (в мене так електрик зробив).
Тобто при вимкненні мережі виходить на котел іде L лише з інвертору, але N і з інвертору і з мережі (з'єднання по спільній шині у щитку), і такий нуль може не подобатися розумним приладам (бо там тече струм навіть коли не повинен).
Перевір чи нуль з котла йде лише на N вихід інвертору.

Якщо ж усе йде нормально та все одно помилка - то до радіолюбителів треба писати, вони підкажуть як конденсатор перед котлом поставити щоб пропав перепад при переключенні (час переключення і так мінімальний, але момент коли струм пропадає технічно є, я не радіолюбитель, тому не дуже шарю).
 

Sonet

Tier3
Реєстрування
1 Січ 2023
Дописи
7
Бали
1
Інвертор
Deye 8k
в/з інвертора іде L N, часто на щитках N спільний (в мене так електрик зробив).
Дякую за відповідь!

Одже. Підключення будинку таке як у вас - нейтраль спільна, земля спільна (на шинах) фаза по будинку переривається автоматами. Вхід переривається двупрлюсним автоматом (і нуль і фаза). Дея заземленна добре (щупав тестером). Так само приходить і виходить фаза де є L (в режимі грід). Вирубаю вхід (і 0 і фазу) на виході з деї на обох дротах контролька світить (думаю на обох буде напруга відносно землі) хоча між ними -220. Врубаю вхідний автомат - за хвилину - все ок, на одному нуль на одному фаза. Тобто підозрюю що саме через це котел дуріє.
 
Останнє редагування:

Sonet

Tier3
Реєстрування
1 Січ 2023
Дописи
7
Бали
1
Інвертор
Deye 8k
Починаю читати книжку замість інсталяторів. То ж заводити сюди землю чи ні? Перевірив тестером - на крайньому землі нема! На картинці ніби підключена.IMG_20230103_194019.jpgIMG_20230103_194100.jpg
 

Sovael

Tier3
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
1
Бали
3
- чи можна якось налаштувати систему алертів коли на інверторі пропадає та зявляється міське світло? що б на телефоні. Так само з зарядами батарей - скажімо, давав алерт на рівень заряду 30%.
Я собі завів дані з Дейе у Home Assistant (пост Kitsune на 4 сторінці, https://greenpowertalk.tech/threads/ogljad-invertora-deye-sun-5k-sg01-03lp1-eu-wifi.553/post-13730), ну і там вже інтеграцію телеграма для повідомлень. Працює шикарно.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Прошу допомоги
Інвертор Deye SUN-5K-SG03LP1-EU
Батарея ESS Dyness B4850 48V 50Ah 2400Wh
Інвертор батарею бачить (налаштовано як Lithium)
Бачить SOC, вольтаж, струм заряду
Але взагалі нічого з BMS (а там я так розумію вичитується як
мінімум макс струм заряду/розряду, температура бартареї, ємність
(ємність я виставляв вручну)
В чому може бути річ? Тип батареї в настройках я поставив 00.

І як взагалі звернутися в підтримку Deye
Сайт моніторингу там Solarman - їм писати?
 

Sonet

Tier3
Реєстрування
1 Січ 2023
Дописи
7
Бали
1
Інвертор
Deye 8k
Інвертор батарею бачить (налаштовано як Lithium)

Як варіант - в документації гляньте по якому порту підєднювати батарею до Деї. По кан чи по рс486. Є різниця - мої батареї не хотіли читатись по РС486, допоки не знайшов технічну документацію де чітко пише - підєднювати по КАН порту саме до Деї
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Інвертор Deye SUN-5K-SG03LP1-EU
Батарея ESS Dyness B4850 48V 50Ah 2400Wh
Кан + правильний кабля + в налаштуваннях код 00. і всебуде жити

І як взагалі звернутися в підтримку Deye
на сайті Дейе, або через продавця

Сайт моніторингу там Solarman - їм писати?
не на Соларман точно, бо то в них сторонній моніторинг
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
не на Соларман точно, бо то в них сторонній моніторинг
ну свисток в них тояно соларманівський.
І сайт моніторінгу точно соларманівський.

А можете проглянути - в разі нормального підключення - в меню є дані з BMS
Чи в моніторингу в хмарі. В мене всі нулі там.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
А можете проглянути - в разі нормального підключення - в меню є дані з BMS
Чи в моніторингу в хмарі. В мене всі нулі там.

Якщо все ок то він на дісплеї в статусі батареї дасть параметри батареї. Якщо цього нема то і конекту нема
 

Вкладення

  • Screenshot_20230104_152636_Telegram.jpg
    Screenshot_20230104_152636_Telegram.jpg
    650,3 Кб · Перегляди: 43

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
а на сайті -
в мене так
Знімок екрана з 2023-01-04 15-34-04.png
 
Угорі