FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Вітаю! Підкажіть будь ласка щодо акб Deye RW-M6.1. Чи можуть бути з ним проблеми? Я вже сплатив предзамовлення за нього і тільки тепер тут побачив декілька повідомлень що він глючний. Чи всі вони такі або може бути просто брак? Знаю що Pylontech мабуть краще, але його сказали що його треба довго чекати та й зробив що зробив. Чи дійсно я помилився з цим акб? Я так розумію він зібраний з ціліндричних комірок і кажуть що це бюджетний варіант
Немає з ним ніяких глюків. Рік працює без зауважень. Лише раз коли температура в кімнаті знизилась до нуля, видав помилку. Дейє ї програмно оновлює, якщо що.
 
Немає з ним ніяких глюків. Рік працює без зауважень. Лише раз коли температура в кімнаті знизилась до нуля, видав помилку. Дейє ї програмно оновлює, якщо що.
О, дякую Вам, заспокоїли мене. А підскажіть ще, якщо він буде встановлений в гаражі де температура взимку може бути 0 градусів добре буде працювати? Чи встигне його на 8-10 годин якщо навантаження буде приблизно 500 ватт?
 
О, дякую Вам, заспокоїли мене. А підскажіть ще, якщо він буде встановлений в гаражі де температура взимку може бути 0 градусів добре буде працювати? Чи встигне його на 8-10 годин якщо навантаження буде приблизно 500 ватт?
Ні, в нього режим роботи від 0 до 60°с. Оптимально працюватиме при температурі 20-25. На цих температурах і розраховано їх кількість циклів заряд-розряд. Нижче нуля - він взагалі захист піде. Тому думайте йому комфортніші умови. В мене питання вирішується, що в тій будівлі робитиму твердопаливну котельню. Бо щось після ударів по підземних газових сховищах, щось на газ взимку теж боюсь розраховувати не доведеться.(
 
  • Like
Реакції: JHM
Ні, в нього режим роботи від 0 до 60°с. Оптимально працюватиме при температурі 20-25. На цих температурах і розраховано їх кількість циклів заряд-розряд. Нижче нуля - він взагалі захист піде. Тому думайте йому комфортніші умови. В мене питання вирішується, що в тій будівлі робитиму твердопаливну котельню. Бо щось після ударів по підземних газових сховищах, щось на газ взимку теж боюсь розраховувати не доведеться.(
Ну не дай Бог ще й без газу залишитись. Сподіваюсь що до цього не дійде. Підскажіть по часу роботи цього акб, на ніч його вистачає? І скільки ампер по зарядці мені виставить в налаштуваннях інвертора щоб він зарядився за 2 години?
 
Ну не дай Бог ще й без газу залишитись. Сподіваюсь що до цього не дійде. Підскажіть по часу роботи цього акб, на ніч його вистачає? І скільки ампер по зарядці мені виставить в налаштуваннях інвертора щоб він зарядився за 2 години?
В мене фонове споживання десь 500 ватт, то вистачало. Але докупив ще один. Тепер трохи веселіше.)
 
Доброго дня!
В гаражі маю підключення, тиждень тому поставили мені.
Гібридний однофазний інвертор 8 кВт Deye з Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH + 3 кіловата по панелям.

Виникла одна проблема, можливо хтось стикався з цим і під кажуть що робити.
У день, коли вимикають мережу, відключення електро енергії я не помічаю, переключення на акумулятор є безшовним.
Коли вимикають мережу у вечорі (коли панелі нічого не генерують), переключення на акумулятор є затримкою до 1 хвилини потім є світло від акумулятора.

В домі стоїть Реле напруги ZUBR D2-40 red.
Ці люди які ставили мені, кажуть проблема в цьому реле в домі його треба прибрати і потім усе буде робити.

Я сам в електриці нуль але якось воно не логічно трішки, тому що ціль реле відсікати напругу мінімальну або максимальну (яка зашита в реле, у мене 180 - 255).

Якщо прибрати реле і воно буде робити, це говорить що після переключення на батарею вночі Інвертор дає напругу низще чим 180 або більше тому і реле відсікало - це лише припущення (сам нуль в електриці).

Або можливо проблема в іншому.
Дякую усім хто допоможе розібратися.
 
Коли вимикають мережу у вечорі (коли панелі нічого не генерують), переключення на акумулятор є затримкою до 1 хвилини потім є світло від акумулятора.

В домі стоїть Реле напруги ZUBR D2-40 red.
Ці люди які ставили мені, кажуть проблема в цьому реле в домі його треба прибрати і потім усе буде робити.

Я сам в електриці нуль але якось воно не логічно трішки, тому що ціль реле відсікати напругу мінімальну або максимальну (яка зашита в реле, у мене 180 - 255).
Так, проблема у реле напруги.
Затримка в 1 хвилину - це встановлене налаштування у Вашому реле - 60 секунд після того, як напруга вийшла за встановлені межі ( цей час можете змінити/зменшити самостійно на реле).

У мене так само, на окремій лінії встановлений ZUBR MF-32, який на долі секунди бачить занизьку напругу під час перемикання на живлення від інвертора (130-140 вольт) і вимикає живлення.
В той же час, на лінії, яка не захищена реле напруги - перемикання на інвертор не помітно, все працює.

Тобто, можу зробити припущення, що інвертор ( у мене Deye 6 кВт) дійсно в момент запуску на якісь мілісекунди дає занизьку напругу, яку не відчувають лампочки, телевізор тощо, але реле напруги відчуває.
 
Останнє редагування:
@Fedir

Доброго Вам дня.
Дякую Вам за відповідь.

Чи є сенс
Варіант 1:
Прибрати реле напруги в будинку і встановити в гаражі до інвертора ?

Варіант 2:
В будинку в реле напруги встановити 0 секунд коли напруга вийде за встановлені межі.

Я вважаю що Варіант 1 більш вірний та логічний.
 
Чи є сенс
Варіант 1:
Прибрати реле напруги в будинку і встановити в гаражі до інвертора ?
У мене так і зроблено - весь будинок захищають реле напруги, які встановлені до інвертора.
Якщо напруга зовнішньої мережі виходить за межі норми (а в нашому садовому товаристві таке буває дуже часто) - вмикається живлення від інвертора (панелі або АКБ).
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: JHM
@Fedir

Доброго Вам дня.
Дякую Вам за відповідь.

Чи є сенс
Варіант 1:
Прибрати реле напруги в будинку і встановити в гаражі до інвертора ?

Варіант 2:
В будинку в реле напруги встановити 0 секунд коли напруга вийде за встановлені межі.

Я вважаю що Варіант 1 більш вірний та логічний.
Ставте до інвертора. Допоможе при відгоранні нуля і на інвертор не піде умовно 300+ вольт. Хоча там і є захист, тим не менше, лишнім не буде. І звісно, якщо потужність реле дозволяє. В мене подібна проблема була, коли стабілізатор , що стоїть після інвертора і був в режимі байпасу, відсікав напругу 255 в. На інверторі обмеження 273, здається, стоїть. А на реле напруги, що стоїть до інвертора, було виставлено 262.
 
Доброго дня ще раз.
Як я казав раніше:
В гаражі маю підключення, тиждень тому поставили мені.
Гібридний однофазний інвертор 8 кВт Deye з Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH + 3 кіловата по панелям.


Тут на форумі я вичитав, якщо температура буде нище нуля тоді Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH не буде робити тому що робоча температура його 0+.

В гаражі у мене немає опалення, тоді як варіант переносити інвертор та батарею в дім.
Що порадите ? Як вірно зробити.

Які можна акумулятори поставити в гараж щоб вони робили при мінусі ?
Дякую.
 
Останнє редагування:
Доброго дня ще раз.
Як я казав раніше:
В гаражі маю підключення, тиждень тому поставили мені.
Гібридний однофазний інвертор 8 кВт Deye з Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH + 3 кіловата по панелям.


Тут на форумі я вичитав, якщо температура буде нище нуля тоді Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH не буде робити тому що робоча температура його 0+.

В гаражі у мене немає опалення, тоді як варіант переносити інвертор та батарею в дім.
Що порадите ? Як вірно зробити.

Які можна акумулятори поставити в гараж щоб вони робили при мінусі ?
Дякую.
Можна в підвал, якщо там досить сухо, хоча батареї ніби як IP65, але все ж. Можна підвал загідроізолювати, утеплить від утворення конденсату. Як варіант бокс зробити з базальтової вати і фольги і кабель нагрівальний з термореле кинуть. Хоча я б краще в підвал. Або зробив під неї підвал прямо в тому нежитловому приміщенні.
Гелеві ніби як не бояться, але вони довго не живуть.
 
Добрий день!
Підкажіть, де в інверторі DEYE SUN-6K подивитися кількість циклів розряду АКБ Pylontech US3000?
 
В самому інвертері не побачити, через моніторинг deye cloud або solarman, у мене батарея deye, але якщо корректно підключена то Pylontech також гадаю покаже.
 

Вкладення

  • bat.jpg
    bat.jpg
    40,8 Кб · Перегляди: 55
В самому інвертері не побачити, через моніторинг deye cloud або solarman, у мене батарея deye, але якщо корректно підключена то Pylontech також гадаю покаже.
Нет, далеко не на всех дейа, и далеко не на всех акб, можно посмотреть циклы, да и вообще зайти в батарейку... Чаще с 12квт такое работает и дейевскими 5.3 батарейками...
 
Добридень, шановне панство. Чи зможу я без проблем підключити на Deye_sun-10k-sg04lp3-eu - 2 стрнги панелей з такими робочими параметрами. На малюнку 2 випадки при високій видачі (9566 W) і низькій (173 W). Дякую.
 

Вкладення

  • DC_side.png
    DC_side.png
    321,6 Кб · Перегляди: 45
Доброго вечора панове. Маю инвертор SUN-6K-SG05LP1-EU Wi-Fi + GSL 051100A-B-GBP2 + 4 панели Sine Energy sn580-144mn.
Інвертор і батарея знаходяться у коридорі квартири і інвертор добре так гріється, та поки що без інцедентів. Ця модель інвертора без активного охолодження тож питання, чи можно прикріпити звичайній компьютерній куллер на решітку радіатора та куді його можно підключити в самому инверторі? і можуть бути якісь негативні наслидки після цього? Дуже дякую за відповідь заздалегіть)
 
Назад
Угорі