FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Доброго дня. Маю однофазний інвертор Deye 8 кВт та батарею Deye RW-M6.1. Хочу докинути ще батарею. Роздивляюсь варіант замовити на Алі JsdSolar 10 кВт. Чи є нюанси по сумісності аби вона вписалася в мою конфігурацію?
 
4 панели Sine Energy sn580-144mn.
У вас інвертор працює на грані фолу МППТ контролера, тому і сильно гріється, додайте ще 4 панелі, стане краще працювати, або взагалі їх приберіть.
По вентилятору, так можна додати зовнішній, зверху або низу радіаторів.
Для простого підключення візьміть вентилятор на 48В, та підключіьб їого до вихлду батареї. Але бажано додати термореле, щоб він не маслав 24/7 )))
 
У вас інвертор працює на грані фолу МППТ контролера, тому і сильно гріється, додайте ще 4 панелі, стане краще працювати, або взагалі їх приберіть.
По вентилятору, так можна додати зовнішній, зверху або низу радіаторів.
Для простого підключення візьміть вентилятор на 48В, та підключіьб їого до вихлду батареї. Але бажано додати термореле, щоб він не маслав 24/7 )))
З чого Ви взяли що він працює на грані фолу? з 145 вольт нормально заводиться, звісно бажано рекомендовані параметри, у знайомого теж такий вольтаж вже 2 роки все ок. А слово добре так гріється без конкретних цифр, пусті балачки. У всіх пристроїв де є теплоотвід і немає активного охолодження ,явно не холодні :))).
 
Доброго вечора панове. Маю инвертор SUN-6K-SG05LP1-EU Wi-Fi + GSL 051100A-B-GBP2 + 4 панели Sine Energy sn580-144mn.
Інвертор і батарея знаходяться у коридорі квартири і інвертор добре так гріється, та поки що без інцедентів. Ця модель інвертора без активного охолодження тож питання, чи можно прикріпити звичайній компьютерній куллер на решітку радіатора та куді його можно підключити в самому инверторі? і можуть бути якісь негативні наслидки після цього? Дуже дякую за відповідь заздалегіть)
Головне не змінювати конструкцію присторою. Я теж поставив знизу кулер 120 з термо реле, бо дуже гріється. Зараз температура тримається на 48-53 °.
 
З чого Ви взяли що він працює на грані фолу? з 145 вольт нормально заводиться, звісно бажано рекомендовані параметри, у знайомого теж такий вольтаж вже 2 роки все ок. А слово добре так гріється без конкретних цифр, пусті балачки. У всіх пристроїв де є теплоотвід і немає активного охолодження ,явно не холодні :))).
З даташиту інвертора, Діапазон МППТ - 150-425 В, старт з 125В.
4 панелі по 41,3В = 165 В, це по вашому не на межі зриву генерації ?
Який КПД буде в такому випадку, 70%+- ?6
600 Вт в тепло переробляє
Я думающо він градусів до 70 гріється.
Але звісно, почекаємо цифр від власника.
 
Коллеги, прошу консультации. Я что то запутался напрочь. Есть Deye/SUN-6KW-SG03LP1-EU + 16 панелей Ulica 550 с неоптимальным расположением. Добавил Deye SUN2000G3-EU-230 + 4 панели Risen 550 на генпорт, включив режим микроинвертера. Работает, но...
1. Микроинвертер мастером подключения у меня не выходит подключить к солармановскому биллингу - в момент выбора сетки просто все останавливается. Это мой локальный глюк? У кого то получалось? Хочу понять - кривизна моих рук или микроинвертер сюда просто не добавить?
2. Устройство защиты SUN-MI-RELAY-01 - уже по диагонали доку перечитал - его к чему по Wi-Fi подключать - к основному инвертеру или микро? Для чего оно в принципе? Теоретически его правильно подключать к инвертору, что бы при превышении параметров девайс обрубал микро... Кто то подключал, есть ли практики?
Коллеги, голову сломал. Она и так дурная и больная(((
 
Добрий вечір, прошу поради. Встановленний 1-фазний ітвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU 8kW. В системі є також стабілізатор "Ампер". Спочатку стаб був підключений перед інвертором. Проблема: інвертор періодично посилає мережу в Grid-off. Перепід'єднали стаб після інвертора. Та ж сама картина, клацає реле -> Grid-off, потім десь через хвилину вертає і майже відразу знов клацає в Grid-off. Напруга при цьому більш менш в нормі. Мережа не ідеальна (садове товариство) буває гуляє часом більше 260 V, тут вже інвертор відсікає по верхній межі, але це хоч підлягає поясненню. А коли напруга нормальна, незрозуміло, що йому не подобається, причому незалежно стоїть стабілізатор до чи після інвертора. Якщо стаб в режимі "bypass", то такої поведінки не спостерігається (не рахуючи випадки коли скаче напруга).
Чув думку, що стабілізатор і є причиною, навіть коли стоїть після інвертора, якимсь чином впливає на інвертор. Чи був у когось подібний досвід? Чи стаб винен вцілому, чи то саме "Ампер" не може нормально працювати з інвертором?
Додаю 3-хвилинне відео, коли кілька разів переводить в grid-off, може буде інформативним: Deye Grid-off
 
Добрий вечір, прошу поради. Встановленний 1-фазний ітвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU 8kW. В системі є також стабілізатор "Ампер". Спочатку стаб був підключений перед інвертором. Проблема: інвертор періодично посилає мережу в Grid-off. Перепід'єднали стаб після інвертора. Та ж сама картина, клацає реле -> Grid-off, потім десь через хвилину вертає і майже відразу знов клацає в Grid-off. Напруга при цьому більш менш в нормі. Мережа не ідеальна (садове товариство) буває гуляє часом більше 260 V, тут вже інвертор відсікає по верхній межі, але це хоч підлягає поясненню. А коли напруга нормальна, незрозуміло, що йому не подобається, причому незалежно стоїть стабілізатор до чи після інвертора. Якщо стаб в режимі "bypass", то такої поведінки не спостерігається (не рахуючи випадки коли скаче напруга).
Чув думку, що стабілізатор і є причиною, навіть коли стоїть після інвертора, якимсь чином впливає на інвертор. Чи був у когось подібний досвід? Чи стаб винен вцілому, чи то саме "Ампер" не може нормально працювати з інвертором?
Додаю 3-хвилинне відео, коли кілька разів переводить в grid-off, може буде інформативним: Deye Grid-off
В мене стоїть стабілізатор quant перед інвектором проблем не бачу окрім іноді коли велике навантаження починає шуміти. Можливо все таки проблема в стабілізаторі
 
Маю питання, тестував підключення генератора до інвектора 5кВт однофазного через gen вхід( поставив генератор). Але струм з генератора він брати відмовився, батареї були заряджені на 97 %. В time of use стояло 100% з галочкою заряд gen. В налаштуваннях батареї дозвіл на заряд також стоїть.
Може хтось підкаже в чому причина?
Генератор звичайний бензиновий.
 
Всем привет. Я так полагаю на текущий момент Deye SUN-5K-SG03LP1-EU будет одним из лучших вариантов в этом диапазоне мощности. Подскажите пожалуйста по опыту использования, возможно есть нюансы.

Я в теме успел прочесть по поводу охлаждения,хотелось бы узнать насколько он шумит, насколько это охлаждение эффективно, как я понял, корпус у него закрытый.

На текущий момент, у меня 3кв инвертор и 4агм акб, солнечные батарейи использзовать не планирую так как живу в квартире. Из приятного хотелось бы иметь либо приложение, для отслеживания показателей\настройки и что бы вентилятор включался, когда это действительно нужно (ибо в моем он продуватся, как мне кажется, каждый час). В целом хотелось бы иметь запас на будущее, возможно когда-то у меня будет дом, в который я захочу установить солнечные панели. Возможно подскажите какие-то альтернативы
Зараннее спасибо)
 
Всем привет. Я так полагаю на текущий момент Deye SUN-5K-SG03LP1-EU будет одним из лучших вариантов в этом диапазоне мощности. Подскажите пожалуйста по опыту использования, возможно есть нюансы.

Я в теме успел прочесть по поводу охлаждения,хотелось бы узнать насколько он шумит, насколько это охлаждение эффективно, как я понял, корпус у него закрытый.

На текущий момент, у меня 3кв инвертор и 4агм акб, солнечные батарейи использзовать не планирую так как живу в квартире. Из приятного хотелось бы иметь либо приложение, для отслеживания показателей\настройки и что бы вентилятор включался, когда это действительно нужно (ибо в моем он продуватся, как мне кажется, каждый час). В целом хотелось бы иметь запас на будущее, возможно когда-то у меня будет дом, в который я захочу установить солнечные панели. Возможно подскажите какие-то альтернативы
Зараннее спасибо)

Користуюсь схожим, але на 6 кВТ (deye-sun-6k-sg03lp1-eu). не шумить від слова зовсім. Додаток є, навіть декілька (Deye cloud, Solarman), потрібна наявність WiFi модуля.
 
Добрий вечір, прошу поради. Встановленний 1-фазний ітвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU 8kW. В системі є також стабілізатор "Ампер". Спочатку стаб був підключений перед інвертором. Проблема: інвертор періодично посилає мережу в Grid-off. Перепід'єднали стаб після інвертора. Та ж сама картина, клацає реле -> Grid-off, потім десь через хвилину вертає і майже відразу знов клацає в Grid-off. Напруга при цьому більш менш в нормі. Мережа не ідеальна (садове товариство) буває гуляє часом більше 260 V, тут вже інвертор відсікає по верхній межі, але це хоч підлягає поясненню. А коли напруга нормальна, незрозуміло, що йому не подобається, причому незалежно стоїть стабілізатор до чи після інвертора. Якщо стаб в режимі "bypass", то такої поведінки не спостерігається (не рахуючи випадки коли скаче напруга).
Чув думку, що стабілізатор і є причиною, навіть коли стоїть після інвертора, якимсь чином впливає на інвертор. Чи був у когось подібний досвід? Чи стаб винен вцілому, чи то саме "Ампер" не може нормально працювати з інвертором?
Додаю 3-хвилинне відео, коли кілька разів переводить в grid-off, може буде інформативним: Deye Grid-off
На цбому форумі Вам точно не допоможуть з вирішенням проблеми, тільки почуєте, які в нас погані мережі і що для виявлення проблеми потрібно обладнання, яке коштує "кучу" грошей.
В мене була схожа проблема, моя порада - пишіть на підтримку Deye. Три рази мені міняли прошивку з різними налаштуваннями. Наразі проблеми немає, та і китайці написали щоб я наблюдав за роботою інвертора.
 
Доброго дня , може є тут хто може онлайн (по телефону за винагороду) підказати в настройках інвертора deye , бо в мене виникли деякі питання.
 
Чи є сенс ставити 2*12кВт 3ф deye 48в, чи краще один високовольтний? Що по втратам? Чи є можливість підключати до високовольтних deye батареї bms інших виробників?
 
Підкажіть будь ласка, трехфазний Deye SUN-12K яку максимальну нагрузку може видати на одній фазі, якщо дві інші не нагружені?

І інше питання, чи правда що трифазний інвертор обмежує генерацію сонця по споживанню найменьш нагруженої фази? Тобто потрібно максимально розподіляти споживання між трьома фазами?
 
Чи є сенс ставити 2*12кВт 3ф deye 48в, чи краще один високовольтний? Що по втратам? Чи є можливість підключати до високовольтних deye батареї bms інших виробників?
Це елементарна фізика. При перетворенні 48 вольт в 220, втрати більші ані ж з тих же 160 вольт. Т.е. у високовольтних батарей ККД набагато вищий. Відповідно, якщо в грошах питання не стоїть, то краще брати один високовольтний.

Підкажіть будь ласка, трехфазний Deye SUN-12K яку максимальну нагрузку може видати на одній фазі, якщо дві інші не нагружені?

І інше питання, чи правда що трифазний інвертор обмежує генерацію сонця по споживанню найменьш нагруженої фази? Тобто потрібно максимально розподіляти споживання між трьома фазами?

Якщо б кожну фазу можна було навантажувати 12квт, то інвертор був би на 36квт, а не на 12.
В кожної моделі є допуски навантаження на фазу, треба детально вивчати мануал, але якщо по простому, то загальна потужність має ділитись на кількість фаз, тобто у вашому випадку це не більше ніж 4 квт на фазу.
 
Підкажіть будь ласка, трехфазний Deye SUN-12K яку максимальну нагрузку може видати на одній фазі, якщо дві інші не нагружені?
Судячи з цього опису "100% unbalanced output, each phase; Max. output up to 50% rated power", це 6 кВт, якщо інвертор 12 кВт.
 
  • Like
Реакції: sl7
Користуюсь схожим, але на 6 кВТ (deye-sun-6k-sg03lp1-eu). не шумить від слова зовсім. Додаток є, навіть декілька (Deye cloud, Solarman), потрібна наявність WiFi модуля.
а что в контексте поддерживаемых акб? Я не видел в меню какого-то выбора типа батареи, в документации есть упоминание Lead-acid но при этом так же нет lifepo4. Можно ли его будет использовать на существующей батарейной сборке с agm? Я пока думаю о возможности перехода на lifepo4, но пока выглядит проблемо из-за неоходимости бмс и более черьезного контроля за ними

Сори за, возможно, глупые вопросы, я в этом не сильно разбираюсь
 
думаю о возможности перехода на lifepo4, но пока выглядит проблемо из-за неоходимости бмс и более черьезного контроля за ними
Там як раз проблем і не буде - один раз лише налаштувати і БМС буде слідкувати за всіма параметрами сама.
 
а что в контексте поддерживаемых акб? Я не видел в меню какого-то выбора типа батареи, в документации есть упоминание Lead-acid но при этом так же нет lifepo4. Можно ли его будет использовать на существующей батарейной сборке с agm? Я пока думаю о возможности перехода на lifepo4, но пока выглядит проблемо из-за неоходимости бмс и более черьезного контроля за ними

Сори за, возможно, глупые вопросы, я в этом не сильно разбираюсь

Так, сам користуюсь LiFePo4, самостійно зібрана з JK BMS. Самостійно виготовив перехідник для роботи Deye з JK BMS
 
Назад
Угорі