FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Нічого. Але на забудьте вимкнути розмикач DC збоку інвертора.

Але нащо вам вимикати інвертор? Нехай компенсує споживання. Який не який виробіток все одно буде.
Навантаження обігріву будинку взимку 11 кВт (нічний тариф), якщо вимкнуть світло........то обігрівачі просто виключаться а коли світло дадуть - включаться, а якщо через інвертор, то АКБ (10 кВт) здохнуть менше ніж за годину і інвертор теж виключиться, ось я і думаю не заморачуватись.....або запрограмувати, щоб вночі коли включається опалення не використовувати АКБ??
Поправте мене, якщо я щось не врахував
дякую
 
Поправте мене, якщо я щось не врахував
Обігрівачі підключіть до інвертора та й годі. А на Load все інше, що треба живити від акума. 10 кВт*год вистачить майже на добу для середнього будинку.
 
Тому саме для вимірювання струма нема потреби в виносних датчиках.
Я думаю виносний датчик мався на увазі в контексті "зовнішнього" для заміни існуючого ніхто не каже його кудись виносити)

В БМС теоретично в якості шунта можуть використовувати перехід MOSFET...
Він буде стрибати від температури яку мосфети так собі розсіюють.
 
Я думаю виносний датчик мався на увазі в контексті "зовнішнього" для заміни існуючого ніхто не каже його кудись виносити)
Та ні там конфуз саме у тому, що оппонент стверджує, що струм різний в різних точках ланцюга, тому датчик треба кудись виносити. Типу що БМС не враховує довжину дротів при вимірюванні струму...

Він буде стрибати від температури яку мосфети так собі розсіюють.
Буде. Але ж ми гадаємо чому є похибка при вимірюваннях. Може в цьому діло.
До речі, давайте запитаємо автора того поста - а з чим він порівнює показники струма БМС.
З тим що кліщі показують, чи з тим що інвертор наміряє? Бо наприклад мій інвертор сильно бреше по струму. Правда в мене не Дея, а бюджетний інвертор.
 
Обігрівачі підключіть до інвертора та й годі. А на Load все інше, що треба живити від акума. 10 кВт*год вистачить майже на добу для середнього будинку.
Нажаль немає технічної можливості так зробити, все підключено через Load
Дякую,
......просто виключу інвертор, і так перезимую, тим більше що я там не живу взимку
 
інвертор показую 46.5А, кліщі Uni-T UT216C 45.99А, а BMS пише 44.2А, тобто помилка біля 2А
Ну то й що? Для чого такі еталонні показники? Зробіть поправку БМС на показник інвертора по струму - Нехай техніка працює, не заважайте їй!
 
  • Like
Реакції: sl7
Нажаль немає технічної можливості так зробити, все підключено через Load
Дякую,
......просто виключу інвертор, і так перезимую, тим більше що я там не живу взимку
Можно настроить лимит глубины разрядки акб во вкладке time of use

Правда не знаю как оно себя ведёт когда нет городской сети.

Можно ещё в настройках акб задать глубину разрядки глобально для акб.
 
Можно настроить лимит глубины разрядки акб во вкладке time of use

Правда не знаю как оно себя ведёт когда нет городской сети.
Коли немає міської мережі - АКБ розряджається незалежно від налаштувань Time of use
 
Але нащо вам вимикати інвертор? Нехай компенсує споживання. Який не який виробіток все одно буде.
Власне споживання інвертора +/- 50 кВт за місяць.
Якщо ваша СЕС в зимовий період виробляє менше як 50 кВт за місяць - є сенс вимикати.

Але увімкнена СЕС, навіть якщо вона буде працювати "в мінус" - забезпечить вам безперебійне живлення.
 
Підкажіть, будь ласка порядок включення/виключення гібрідного інвертора Deye.
в якому порядку включати АКБ, сонячний масив, навантаження??
 
Добрий день. Є інвертор деє на 12квт 3 фази. Всі панелі щас зараз випускають роблять від 13ампер, а там стоїть 26+13А і струм короткого 34+17. Чи можна поставити тріну солар на 605вт якщо вона
Струм при максимальній потужності, А14,94
Струм короткого замикання, А15,83
 
Підкажіть, будь ласка порядок включення/виключення гібрідного інвертора Deye.
в якому порядку включати АКБ, сонячний масив, навантаження??
Включита: акб, далі інвертор, мережа, сонце, навантаження
Виключати: навантаження, інвертор, сонце, мережа, акб.
Ніколи не вимикати акб під навантаженням і ніколи не вимикати сонце під навантаженням.
 
Добрий день. Є інвертор деє на 12квт 3 фази. Всі панелі щас зараз випускають роблять від 13ампер, а там стоїть 26+13А і струм короткого 34+17. Чи можна поставити тріну солар на 605вт якщо вона
Струм при максимальній потужності, А14,94
Струм короткого замикання, А15,83
Ваш інвертор підтримує максимальні токи 34а +17А. Тому ці панелі можна і паралельно двома стрінгами на перший трекер , або на другий трекер послідовно підʼєднати
 
Ваші висновки абсолютно протирічать теоретичній електротехніці :) При послідовному з'єднанні струм буде абсолютно однаковий в любому місці цього ланцюга. Тому саме для вимірювання струма нема потреби в виносних датчиках. От для точного вимірювання напруги вже можуть знадобитися. По-друге, датчик Хола для вимірювання саме DC струма це не дуже добре рішення. Зазвичай вимірюють напругу на шунтах. В БМС теоретично в якості шунта можуть використовувати перехід MOSFET...
Про послідовне з'єднання то зрозуміло. Можливо я не зовсім точно свою думку виразив... Але ситуація з JK BMS коли після калибровки у точці 20А вона вимірює струм точно, а при зміщенні точки вимірювання у більшу або меншу сторону з'являється помилка - це факт. Як і те, що величина цієї помилки також змінюється в залежності від відстані між точкою калибровки і точкою вимірювання. Тобто просто поправочним коефіцієнтом (як це робить калибровка в JK BMS), вирішити цю проблему не можливо.
Від чого та помилка з'являється я не зовсім розумію. Виглядає як нелінійність характеристики датчика струму, але при наявності обчислювального компонента (сама BMS), чого ту нелінійність не компенсують, не зрозуміло. Субъективно в мене є відчуття (щупав три JK BMS, на 40А, 100А і зараз вот 200А версія "Inverter", по струму брешуть всі) що величина помилки залежить від довжини проводів, котрими BMS під'єднана. Хоча тут можу помилятися.

Стосовно датчика Хола для DC... може і не кращій варіант, але дуже багато струмових кліщів, котрі міряють DC, цей варіант використовують та дають непогану точність вимірювання.
 
Народ підкажіть таке питання - інвертор + бензиновий генератор.
Сьогодні під'єднав на вхід Gen інвертора генератор 3,5 кВт, інверторний з чистою синусоїдою на виході. Під'єднав лише фазу від генератора та ноль, сам генератор заземлений. Хочу за необхідності мати можливість зарядити АКБ від генератора.

Розрядив АКБ до 70%, в "Time of use" прибрав галочку з "Grid charge", поставив галку на "Gen", ліміт заряду підняв до 80%, тобто повинно було від генератора в АКБ 10% залити... Але генератор працював, но заставити інвертор брати заряд від генератора я так і не зміг.

Тоді пішов у налаштування батареї "Battery setting". Поставив галку на "Gen charge" і підняв в пункті "Start" до 75%. Але інвертор так і не брав заряд від генератора... Є підозра, що я чогось у налаштуваннях не включив потрібне.

Є ще пункт "Gen port use". Але я не зовсім розумію вказані там опції. Наприклад пункт "Gen connect tо grid input" - це за перекладом "Підключення генератора до вхідного порту мережі". В мануалі написано теж саме! Я вірно зрозумію, що з цією опцією інвертор почне потужність, що дає генератор, переливати в мережу 220В? Це ж дурня, кіловат від генератора (бенз. чи дизель) значно дорожчий, ніж від мережи, немає сенсу такий перелив робити. Але скоріше за все, я суть цього пункту не вірно розумію.

Підкажіть pls, що мені зробити, щоб інвертор заряджав АКБ від генератора?
 
Народ підкажіть таке питання - інвертор + бензиновий генератор.
Сьогодні під'єднав на вхід Gen інвертора генератор 3,5 кВт, інверторний з чистою синусоїдою на виході. Під'єднав лише фазу від генератора та ноль, сам генератор заземлений. Хочу за необхідності мати можливість зарядити АКБ від генератора.

Розрядив АКБ до 70%, в "Time of use" прибрав галочку з "Grid charge", поставив галку на "Gen", ліміт заряду підняв до 80%, тобто повинно було від генератора в АКБ 10% залити... Але генератор працював, но заставити інвертор брати заряд від генератора я так і не зміг.

Тоді пішов у налаштування батареї "Battery setting". Поставив галку на "Gen charge" і підняв в пункті "Start" до 75%. Але інвертор так і не брав заряд від генератора... Є підозра, що я чогось у налаштуваннях не включив потрібне.

Є ще пункт "Gen port use". Але я не зовсім розумію вказані там опції. Наприклад пункт "Gen connect tо grid input" - це за перекладом "Підключення генератора до вхідного порту мережі". В мануалі написано теж саме! Я вірно зрозумію, що з цією опцією інвертор почне потужність, що дає генератор, переливати в мережу 220В? Це ж дурня, кіловат від генератора (бенз. чи дизель) значно дорожчий, ніж від мережи, немає сенсу такий перелив робити. Але скоріше за все, я суть цього пункту не вірно розумію.

Підкажіть pls, що мені зробити, щоб інвертор заряджав АКБ від генератора?
Сеть не забыли отключить?
И здесь более чем доступно
 
Про послідовне з'єднання то зрозуміло. Можливо я не зовсім точно свою думку виразив... Але ситуація з JK BMS коли після калибровки у точці 20А вона вимірює струм точно, а при зміщенні точки вимірювання у більшу або меншу сторону з'являється помилка - це факт. Як і те, що величина цієї помилки також змінюється в залежності від відстані між точкою калибровки і точкою вимірювання. Тобто просто поправочним коефіцієнтом (як це робить калибровка в JK BMS), вирішити цю проблему не можливо.
Від чого та помилка з'являється я не зовсім розумію. Виглядає як нелінійність характеристики датчика струму, але при наявності обчислювального компонента (сама BMS), чого ту нелінійність не компенсують, не зрозуміло. Субъективно в мене є відчуття (щупав три JK BMS, на 40А, 100А і зараз вот 200А версія "Inverter", по струму брешуть всі) що величина помилки залежить від довжини проводів, котрими BMS під'єднана. Хоча тут можу помилятися.

Стосовно датчика Хола для DC... може і не кращій варіант, але дуже багато струмових кліщів, котрі міряють DC, цей варіант використовують та дають непогану точність вимірювання.
Датчик Хола в кліщах тому, що нічого іншого на DC саме в кліщах використати не можна. Наприклад для AC ще є варіант роз'ємного трансформатора струму. Основний недолік датчика Хола на DC в тому, що він відчуває постійне магнитне поле оточуючих предметів. Тому на DC кліщах є кнопка обнулення, яку треба правильно натискати (див. інструкцію). В БМС скоріше за все використовується класичний метод вимірювання на шунті. І він більш точний. Наприклад, якщо БМС стабільно показує 20А, а Ви при цьому в різних місцях по довжині дротів наміряєте своїми кліщами різні токи ("величина цієї помилки також змінюється в залежності від відстані між точкою калибровки і точкою вимірювання"), то це говорить про те, що брешуть кліщі. Тому що по законам електротехніки струм там скрізь однаковий.
 
Народ підкажіть таке питання - інвертор + бензиновий генератор.
Сьогодні під'єднав на вхід Gen інвертора генератор 3,5 кВт, інверторний з чистою синусоїдою на виході. Під'єднав лише фазу від генератора та ноль, сам генератор заземлений. Хочу за необхідності мати можливість зарядити АКБ від генератора.

Розрядив АКБ до 70%, в "Time of use" прибрав галочку з "Grid charge", поставив галку на "Gen", ліміт заряду підняв до 80%, тобто повинно було від генератора в АКБ 10% залити... Але генератор працював, но заставити інвертор брати заряд від генератора я так і не зміг.

Тоді пішов у налаштування батареї "Battery setting". Поставив галку на "Gen charge" і підняв в пункті "Start" до 75%. Але інвертор так і не брав заряд від генератора... Є підозра, що я чогось у налаштуваннях не включив потрібне.

Є ще пункт "Gen port use". Але я не зовсім розумію вказані там опції. Наприклад пункт "Gen connect tо grid input" - це за перекладом "Підключення генератора до вхідного порту мережі". В мануалі написано теж саме! Я вірно зрозумію, що з цією опцією інвертор почне потужність, що дає генератор, переливати в мережу 220В? Це ж дурня, кіловат від генератора (бенз. чи дизель) значно дорожчий, ніж від мережи, немає сенсу такий перелив робити. Але скоріше за все, я суть цього пункту не вірно розумію.

Підкажіть pls, що мені зробити, щоб інвертор заряджав АКБ від генератора?
Поставити галочку в пункті gen signal та вимкнути мережу
 
Поставити галочку в пункті gen signal та вимкнути мережу
Галочку ставив. Але мережу не відключав. Міркував, що якщо з мережі не заряджає, то буде від гени заряджати.
Спробую з відключенням мережі.
 
Раніше не звертав уваги, а сьогодні був приємно здивований цим чудо-девайсом від Deye. Виявляється, коли 3-фазний інвертор догрібає потужність з мережі, він рівномірно розподіляє споживання по фазам. Незалежно від того, як навантажено вихід. Вранці дружина увімкнула чайник, на цій фазі було 2,3 кВт. На інших двох близько 130 Вт. А з мережі інвертор брав по 0,8 кВт з кожної фази. До цього я собі уявляв, що інвертор просто транслює мережу на вихід без змін. Був неправий )).
Специально по modbus снял метрики со всех токовых датчиков инвертора. Нет там никакого равномерного размазввания нагрузки в моём SUN-12K-SG04LP3-EU с последней прошивкой.
На третью фазу подкинул 4кватт нагрузки и так она и вышла в городскую сеть.
На стабилизатор тоже только на 3 фазе нагрузка.
 

Вкладення

  • IMG_20241017_001313.jpg
    IMG_20241017_001313.jpg
    1,6 Mб · Перегляди: 14
Назад
Угорі