FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

вызовите уже мастера, заплатите, пускай всё настроит и пояснит, и оно пусть просто работает, а у вас не болит голова.
де ж знайти Мастера? Приходили до мене двое-кожен різне балакає,суперечать один одному. Кому вірити-незнаю.Тому і лазиш по форумах і групах телеграмних.....Мені казали,що стабілізатор не потрібен. Читав,що стаби ламаються,якщо вішати їх з інверторм.
 
Так я калібрував!
Ви калібрували саме по терміналам на 1 і 16 комірках збірки? Хоча при калібруванні без навантаження це не повинно було впливати. Хіба що після калібрування без навантаження ви міряли по клемам під навантаженням:)
В мене все сходиться до соток.
 
Останнє редагування:
де ж знайти Мастера? Приходили до мене двое-кожен різне балакає,суперечать один одному. Кому вірити-незнаю.

Саме так. Нажаль у нас даже гроші, котрі бере майстер, ніяк не гарантують його професіоналізм. Кожен майстер - це лотерея. Може пощастити, а може так зробити, що потім волосся дибки.
Я вже стикався... Шось буває можна виправити. А шось тягне велики гроші.
Лише коли сам, як для себе робиш - робиш добре!
 
Ви калібрували саме по терміналам на 1 і 16 комірках збірки? Хоча при калібруванні без навантаження це не повинно було впливати.
В мене все сходиться до соток.
Гм... А це аргумент! Я міряв напругу на клемах АКБ. Але до тих клем на мінусі пів метра 2х25кв плюс плата bms. А на плюсі також півметра кабелю та автомат.
Дякую за ідею! Надо на безпосередньо на гвинтах АКБ заміряти! Може то не BMS починає під навантаженням брехати, а саме падіння на проводах!

А то я про падіння на проводах АКБ - інвертор подумав. А про то, що в середині самого АКБ у мене проводів як би не більше, забув!
 
Гм... А це аргумент! Я міряв напругу на клемах АКБ. Але до тих клем на мінусі пів метра 2х25кв плюс плата bms. А на плюсі також півметра кабелю та автомат.
Дякую за ідею! Надо на безпосередньо на гвинтах АКБ заміряти! Може то не BMS починає під навантаженням брехати, а саме падіння на проводах!

А то я про падіння на проводах АКБ - інвертор подумав. А про то, що в середині самого АКБ у мене проводів як би не більше, забув!
В мене все в середнні обвʼязано 100мм2(2х50 на кожний полюс) і то там сумарний опір десь за 1.5 мОма буде(я ще опір відкритих транзисторів бмски не міряв) , при тому що опір самої збірки 4.04. Тому може впливати
 
В мене все в середнні обвʼязано 100мм2(2х50 на кожний полюс) і то там сумарний опір десь за 1.5 мОма буде(я ще опір відкритих транзисторів бмски не міряв) , при тому що опір самої збірки 4.04. Тому може впливати

В мене на «-» від АКБ на BMS та далі на клему корпусу АКБ стоїть 2*25 кв. провід ПВ-3 нгд. А на «+» від АКБ на автомат і далі на клему на корпусі АКБ стоїть одна жила 35 кв. того ж ПВ-3 нгд. Ну і від клем корпусу АКБ до інвертора ще приблизно по 40 см. проводи 35 кв. Опір збірки не міряв. Поставив на «+» клему АКБ (на терміналі АКБ) один з термо-датчиків BMS. Тому що переживав, шо на терміналі АКБ мала контактна площадка, клема 35х6 значно ширша. При струмі 90А протягом 30 хв. клема була 25 гр. при 21 у приміщені. Більше 90-100А в мене там не буде. Тому якій там опір мабуть можна не перевіряти. Хоча прилад в мене є, може поміряю якось.

Велике дякую за пораду міряти на терміналах АКБ. Сьогодні підняв кришку, поставив на гвинти АКБ (1 та 16) щупи мультиметра, відкалібрував. І все стало добре! І під навантаженням і без нього маю відповідність показів BMS показам мультиметра з помилкою в 1-2 сотих вольта. Так що це питання вирішено, дякую!

А по струму BMS добре бреше, про це і в інеті пишуть… При заряді АКБ інвертор показую 46.5А, кліщі Uni-T UT216C (не погані начебто за точністю) 45.99А, а BMS пише 44.2А, тобто помилка біля 2А. Не знаєте, може на JK BMS PB2A16S20P можна зовнішній більш точний датчик струму причепіть?

В ще питання… сьогодні коли екран інвертора погас по таймауту, я клацнув на кнопку «ESC» щоб увімкнути екран і…він увімкнувся але з інвертованими кольорами (см. фото). Кнопкою вимкнув інвертор, увімкнув – екран знову нормальні кольори показувати почав.

Шо то було з eкраном?
 

Вкладення

  • IMG_20241014_135345.jpg
    IMG_20241014_135345.jpg
    2,7 Mб · Перегляди: 12
Останнє редагування:
Не знаєте, може на JK BMS PB2A16S20P можна зовнішній більш точний датчик струму причепіть?
А там вже калібрування не допомагає?
Якщо чесно не думаю що там щось можна прикрутити тому що це китайське творіння з закритою прошивкою (тому воно таке криве і забаговане). Сьогодні намагався підключити через перехідник usb-rs485 оновити прошивку - воно бачить бмс коли адреса на dip 0000(саме список всіх девайсів в мастер моді) а коли виставляю 1000 - вже не бачить:)
Буду пробувати з перехідником на іншому чіпі…
 
А там вже калібрування не допомагає?
Якщо чесно не думаю що там щось можна прикрутити тому що це китайське творіння з закритою прошивкою (тому воно таке криве і забаговане). Сьогодні намагався підключити через перехідник usb-rs485 оновити прошивку - воно бачить бмс коли адреса на dip 0000(саме список всіх девайсів в мастер моді) а коли виставляю 1000 - вже не бачить:)
Буду пробувати з перехідником на іншому чіпі…

Ні. По струму JK BMS калібруються погано. Можна для якоїсь точки, наприклад 40А, задати струм і в цій точці він буде співпадати. Але при відхиленні в більше або меншу сторону з’являється помилка. Це тому, що будь якій датчик струму всередині BMS ніяк не зможе врахувати помилку, що дають проводи. Тому що розмір цієї помилки буде змінюватися в залежності від поточної величини струму. Щоб струм показувало точно, потрібно використовувати виносний датчик Хола, подібний тому, що в комплекті з Deye іде та на фазу Grid ставиться. Тоді буде більш-менш точний вимір струму у точці, де стоїть датчик.

Я собі оновив, зараз в мене остання прошивка 15.30.
Прошивку брав тут: http://www.jkbms.net/download_pc
Інструкцію по оновленню використовував оцю:
Прога на ноут для оновлення у посиланні під відео.
Кабель зробив як у відео показано, дві крайні жили та роз’єм rj45, см. фото.
Перетворювач інтерфейсів USB – RS485 у мене вот такій. Це більш розвинута версія того перетворювача, що у відео показаний.
Прошилося все добре, з першого разу. Хоча спочатку я тупанув, не підключив маленькі шлейфи від плати с портами до BMS, чогось вирішив, що товстого шлейфу буде для прошивки досить. Тому прога спочатку в мене не бачила BMS. Але потім оглянув плату з портами ретельно, побачив що з роз’єму rj45 дорожки ідуть саме до білого роз’єму під маленький чорний шлейф… і все стало добре. Все побачилось, все прошилося.
 

Вкладення

  • IMG_20241014_220200.jpg
    IMG_20241014_220200.jpg
    3,7 Mб · Перегляди: 11
Останнє редагування:
Проситься обновити ПЗ.
Ясно. Дякую.
Зараз вирішую питання з підключенням інвертора до WiFi. Роутер не достає до гаража, де інвертор стоїть… Мабуть докуплю розширювач покриття типу KEENETIC Buddy 4 (KN-3211). Тоді можна буде і оновленням прошивки займатися.

Я не можу знайти в мануалі, які частоти WiFi підтримує Deye. Лише 2,4 Ггц? Або і 5 Ггц також? Є підозра, що лише 2.4… Але може хтось точно знає?
 
Я собі оновив, зараз в мене остання прошивка 15.30.
Остання зараз 15.32, якщо у вас версія на 200А.

Відео це бачив звичайно, і ось коли dip світч виставляю в 1000 воно не коннектиться)

Перетворювач інтерфейсів USB – RS485 у мене вот такій.
Ось і я від цієї контори хочу на fl232rl взяти.
 
Остання зараз 15.32, якщо у вас версія на 200А.
Не відомо що там за зміни у версіях 15.30 -> 15.32? Не зрозуміло, чого 15.32 не лежить на скачування на офф. сайті JK BMS, вот тут: http://www.jkbms.net/download_pc

Може 15.32 прошивка ще в статусі бети?
 
Не відомо що там за зміни у версіях 15.30 -> 15.32? Не зрозуміло, чого 15.32 не лежить на скачування на офф. сайті JK BMS, вот тут: http://www.jkbms.net/download_pc
Це з відео Andy з off - grid garage. До речі, в відео що ви скидали є посилання на його канал=)
JK напряму з ним коммунікують і йому ці релізи раніше дають в тому числі на бета тест=)
Ось трохи реліз нотів:
Screenshot_7.png
Не зрозуміло, чого 15.32 не лежить на скачування на офф. сайті JK BMS
Це ж китайці, це як у мене на Fnirsi стоїть прошивка 0.4 а на оф сайті остання 0.3.
Плюс я думаю тому що вона тільки на 200А версії працює.
 
Це з відео Andy з off - grid garage.

Ясно, дякую за роз'яснення. Але якщо є 15.33, мабуть вже її дочекатись треба. Небагато сенсу 15.32 прошивати...

Не знаєте, що робе кнопка на платі з портами jk bms inverter? Маленька квадратна. Натискав її - bms просто вимикається. Вмикати потім потрібно круглою кнопкою on/off. На пластикових панелях, що народ друкує на 3d принтерах під jk bms, ця кнопка підписана як RST... типа reset? Але налаштування ця кнопка також не скидає.
Так навіщо вона?
 
Не знаєте, що робе кнопка на платі з портами jk bms inverter?
Юзається при форс апдейтах прошивки. 7:02

UPD: тільки що прошив через Force Update свою бмску своїм "непрацюючим" адаптером, але данні в JK-BMS-Monitor так і не з'явилися :D
 
Останнє редагування:
Це тому, що будь якій датчик струму всередині BMS ніяк не зможе врахувати помилку, що дають проводи. Тому що розмір цієї помилки буде змінюватися в залежності від поточної величини струму. Щоб струм показувало точно, потрібно використовувати виносний датчик Хола, подібний тому, що в комплекті з Deye іде та на фазу Grid ставиться. Тоді буде більш-менш точний вимір струму у точці, де стоїть датчик.
Ваші висновки абсолютно протирічать теоретичній електротехніці :) При послідовному з'єднанні струм буде абсолютно однаковий в любому місці цього ланцюга. Тому саме для вимірювання струма нема потреби в виносних датчиках. От для точного вимірювання напруги вже можуть знадобитися. По-друге, датчик Хола для вимірювання саме DC струма це не дуже добре рішення. Зазвичай вимірюють напругу на шунтах. В БМС теоретично в якості шунта можуть використовувати перехід MOSFET...
 
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, якщо я на зиму виключу інвертор (Deye 12k 3ф) і будинок буду живити напряму (байпас).........що буде з сонячними панелями? Вони ж будуть виробляти напругу, чи можна так робити???
 
що буде з сонячними панелями?
Нічого. Але на забудьте вимкнути розмикач DC збоку інвертора.

Але нащо вам вимикати інвертор? Нехай компенсує споживання. Який не який виробіток все одно буде.
 
Назад
Угорі