FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Різниця генерації частково затіненого стрінга при використанні опції "MPPT Multi-Point Scanning".
До ~08:15 - опція вимкнена
Після ~08:15 - опція ввімкнена
Частково затіняються дві панелі з шести стрінга "Slave Пд-Сх 2".
Стрінг "Master Пд-Сх 1" - не затінений.
Графік побудовано за даними моніторингу
dSolar http://doro.poltava.ua/dsolar з секундним інтервалом.
 

Вкладення

  • MPPTMulti-PointScanning.png
    MPPTMulti-PointScanning.png
    95,6 Кб · Перегляди: 14
Добрий ранок,
Deye 12 k 3ф - десь читав та загубив.......де є вихід 12в DC ????
 
Я потому и уточнил в моём нету. Видимо какой-то поддельный :)

Круто что у вас так работает. Технически я не представляю как это можно сделать в этом устройстве.

У меня такое только когда акб заряжает. Но тут понятно как это работает.
 
Різниця генерації частково затіненого стрінга при використанні опції "MPPT Multi-Point Scanning".
До ~08:15 - опція вимкнена
Після ~08:15 - опція ввімкнена
Частково затіняються дві панелі з шести стрінга "Slave Пд-Сх 2".
Стрінг "Master Пд-Сх 1" - не затінений.
Графік побудовано за даними моніторингу
dSolar http://doro.poltava.ua/dsolar з секундним інтервалом.
Какая модель у вас? В каком разделе эта опция включается?
 
спасибо
... кстати а какое сечение проводов, что на фото к МРРТ трекерам?
 
Технически я не представляю как это можно сделать в этом устройстве.
Як я собі уявляю - тільки якщо 3-фазний перетворювач вміє одночасно і брати і компенсувати. Тобто дві фази в мінус працюють, а третя на компенсацію. Якщо я правий, то це можливо тільки в режимі без продажу. У вас ЗТ чи з нульовим відвантаженням?
 
Добрий день.
Тільки що помітив, що коли інвертор заряджає АКБ, він відображає зарядний струм і потужність з "-". То у всіх так? Просто BMS показує навпаки, заряд з "+" а розряд з "-". Як би це більш логічно.
 

Вкладення

  • IMG_20241016_165218.jpg
    IMG_20241016_165218.jpg
    2,6 Mб · Перегляди: 13
  • IMG_20241016_165224.jpg
    IMG_20241016_165224.jpg
    3 Mб · Перегляди: 13
Добрий день.
Тільки що помітив, що коли інвертор заряджає АКБ, він відображає зарядний струм і потужність з "-". То у всіх так? Просто BMS показує навпаки, заряд з "+" а розряд з "-". Як би це більш логічно.
Те що для інвертора "-" то для акб "+", з точки зору логіки=)
 
Парни, у кого под рукой есть фото шильдика на инвертор Deye SUN-12K-SG04LP3
 
Тільки що помітив, що коли інвертор заряджає АКБ, він відображає зарядний струм і потужність з "-". То у всіх так? Просто BMS показує навпаки, заряд з "+" а розряд з "-". Як би це більш логічно.
А червоний дисплей вас не бентежить?
 
А червоний дисплей вас не бентежить?
Бентежить. Але я вже про це запитував. Мені відповили, що потрібно просто оновити прошивку інвертора. Я так розумію, це баг прошивки що з заводу стояла.

Зараз вирішую питання з wifi і буду оновлювати прошивку.
 
Доброго дня. Інвертор SUN-15K-SG01HP3 як налаштувати JK BMS ( pb2a16s20p) інвертор її не бачить по can кабелю.
 
Всім привіт! Хочу в квартиру поставити sun-5k і повністю перемкнути на нього ввід і з нього вивід. В інструкції сказано що байпас до 7.7квт. Чи буде це норм режим експлуатації для нього під постійним байпасом під 4-7квт? Якщо раптом ввімкнемо 8квт - просто вимкнеться, нічого ж не згорить? Наперед вдячний, готуємось до зими))
 
Доброго дня. Інвертор SUN-15K-SG01HP3 як налаштувати JK BMS ( pb2a16s20p) інвертор її не бачить по can кабелю.
В мене на 6К інвертор, але мабуть там все однаково.
1. Приєднати панель з портами до BMS всіма шлейфами. Особливо маленькі чорні не забути, саме по нім передається rs485 та САN.
2. Використати для під'єднання звичайний комп'ютерний rj45 кабель. Прямий, не крос! Один кінець в порт CAN на BMS, інший в роз'єм CAN інвертора.
Відносно кабелю є одна хитрість... Якщо кабель з обжатими портами rj45, то здається мені, не вийде його намотати в 4 вітки на ферітове кільце, що дають з інвертором. Тому собі я кабель переобжимав.
3. В інверторі в налаштуваннях АКБ "Lithium mode" повинен стояти адрес 00. Він по дефолту стоїть.
4. В BMS на сторінці налаштувань покрутити до параметрів CAN і обрати там протокол Deye. Там не зовсім зрозуміло... Написана цифра напроти CAN, але якщо клікнути, вилітає перелік протоколів.

Начебто це все. Після цього в мене інвертор в параметрах АКБ, якщо тицнути правий нижчий кут, показує інфу з BMS.
 
Останнє редагування:
В мене на 6К інвертор, але мабуть там все однаково.
1. Приєднати панель з портами до BMS всіма шлейфами. Особливо маленькі чорні не забути, саме по нім передається rs485 та САN.
2. Використати для під'єднання звичайний комп'ютерний rj45 кабель. Прямий, не крос! Один кінець в порт CAN на BMS, інший в роз'єм CAN інвертора.
Відносно кабелю є одна хитрість... Якщо кабель з обжатими портами rj45, то здається мені, не вийде його намотати в 4 вітки на ферітове кільце, що дають з інвертором. Тому собі я кабель переобжимав.
3. В інверторі в налаштуваннях АКБ "Lithium mode" повинен стояти адрес 00. Він по дефолту стоїть.
4. В BMS на сторінці налаштувань покрутити до параметрів CAN і обрати там протокол Deye. Там не зовсім зрозуміло... Написана цифра напроти CAN, але якщо клікнути, вилітає перелік протоколів.

Начебто це все. Після цього в мене інвертор в параметрах АКБ, якщо тицнути правий нижчий кут, показує інфу з BMS.
Дякую. А жовтой кабель той що з инвертором йшов у комплекті підійде?
 
Дякую. А жовтой кабель той що з инвертором йшов у комплекті підійде?
Якщо вистачає довжини, то чого ні? Підійде. Але намотати його на ферітове кільце буде не просто.
В мене кліщі на rj45 та кабель для патчкорду є, тому я собі сам потрібної довжини кабель зробив.

Для передачі rs485 та CAN з 8 жил rj45 використовуються лише 2 крайні. В стандартній розпіновці це оранжевий та оранжево-білий. Можна просто 2 проводки в rj45 обжати і буде все працювати.
 
Останнє редагування:
Якщо вистачає довжини, то чого ні? Підійде. Але намотати його на ферітове кільце буде не просто.
В мене кліщі на rj45 та кабель для патчкорду є, тому я собі сам потрібної довжини кабель зробив.

Для передачі rs485 та CAN з 8 жил rj45 використовуються лише 2 крайні. В стандартній розпіновці це оранжевий та оранжево-білий. Можна просто 2 проводки в rj45 обжати і буде все працювати.
 
Назад
Угорі