FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Добрий день. Маю Дейя 6кВт однофазний інвертор і батарею 5 кВт Дейе. Сонячних панелів немає. Сітуація така-коли дім живиться від батареі і заряд батки знижується до мінімуму( в налаштуваннях Restart, Shutdown стоіть 10%, 15% точно не памятаю)-то віирубається інвертор і не перемикає на мережу( хоча струм в мережі є). Що в налаштуваннях треба включити? Дякую
 
Сітуація така-коли дім живиться від батареі і заряд батки знижується до мінімуму( в налаштуваннях Restart, Shutdown стоіть 10%, 15% точно не памятаю)-то віирубається інвертор і не перемикає на мережу( хоча струм в мережі є). Що в налаштуваннях треба включити? Дякую
Просто питання, а навіщо без панелей живитися від батарей? Нічний тариф?
 
Добрий день. Маю Дейя 6кВт однофазний інвертор і батарею 5 кВт Дейе. Сонячних панелів немає. Сітуація така-коли дім живиться від батареі і заряд батки знижується до мінімуму( в налаштуваннях Restart, Shutdown стоіть 10%, 15% точно не памятаю)-то віирубається інвертор і не перемикає на мережу( хоча струм в мережі є). Що в налаштуваннях треба включити? Дякую
Мало информации. Как именно вы сделали так, что при наличии сети инвертер работает от батареи? Подозреваю что тут и проблема.
 
Мало информации. Как именно вы сделали так, что при наличии сети инвертер работает от батареи? Подозреваю что тут и проблема.
в налаштуваннях там де дні тижня,час -поставив щоб батарея розрядилася з 17.00-21.00 до наприклад 30%.(30 чи 40% не памятаю). Рестарт стоїть на 25%. Тобто при досяганні рівня 25%,інвертор повинен брати від мережі і заряджати батку. Так?
 
в налаштуваннях там де дні тижня,час -поставив щоб батарея розрядилася з 17.00-21.00 до наприклад 30%.(30 чи 40% не памятаю). Рестарт стоїть на 25%. Тобто при досяганні рівня 25%,інвертор повинен брати від мережі і заряджати батку. Так?
тоді я не впевнен що там коїться. В мене налаштован і активован графік, і він взагалі не відключає мережу і не має, бо при споживанні потужності вище вказаного рівня інвертор підмішує мережу. А при досяжності нижнього ліміту батареї, інвертор просто перестає з неї брати. Тут ніде мережа не віключається.
Рестарт тут ні до чого.
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-10-11 181511.png
    Снимок экрана 2024-10-11 181511.png
    78,5 Кб · Перегляди: 20
Добрий день.

Сьогодні перший раз запустив свій Deye 6KSG03LP1. Включився норм, начебто працює. Одразу почав заряджати АКБ струмом 40А…

Підкажіть плс такі питання.

1. Одразу глянув прошивку. Вікно з версією на фото. На цій прошивці можна залишатись? Критичних багів та потреби терміново оновитись немає?

2. В мене АКБ у вигляді самопальної збірки з 16 LeFePo4 + JK BMS Inverter. На зараз обрав в налаштуваннях АКБ «Lithium» і інвертор почав заряджати АКБ. Але може мені буде краще інший тип АКБ обрати для самопальної збірки?

3. Інвертор при роботі тихесенько пищить. Начебто дросель… Зняв писк на відео, викрутить звук побільше. Це нормально таке пищання? Або щось потрібно робити?

4. Може щось порекомендуєте, чого я не спитав?

Дякую.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    164,4 Кб · Перегляди: 26
  • 2.mp4
    22,4 Mб
Останнє редагування:
Добрий день.

Сьогодні перший раз запустив свій Deye 6KSG03LP1. Включився норм, начебто працює. Одразу почав заряджати АКБ струмом 40А…

Підкажіть плс такі питання.

1. Одразу глянув прошивку. Вікно з версією на фото. На цій прошивці можна залишатись? Критичних багів та потреби терміново оновитись немає?

2. В мене АКБ у вигляді самопальної збірки з 16 LeFePo4 + JK BMS Inverter. На зараз обрав в налаштуваннях АКБ «Lithium» і інвертор почав заряджати АКБ. Але може мені буде краще інший тип АКБ обрати для самопальної збірки?

3. Інвертор при роботі тихесенько пищить. Начебто дросель… Зняв писк на відео, викрутить звук побільше. Це нормально таке пищання? Або щось потрібно робити?

4. Може щось порекомендуєте, чого я не спитав?

Дякую.
1. Прошивку можна оновити до 371 або 372. Відео про оновлення є ютубі (

Встановлення української мови ВИКЛЮЧНО на Deye 6k SG03lp1 Файли прошивки, Отримані від сервісу Deye)

, там і посилання на прошивки
 
2. В мене АКБ у вигляді самопальної збірки з 16 LeFePo4 + JK BMS Inverter. На зараз обрав в налаштуваннях АКБ «Lithium» і інвертор почав заряджати АКБ. Але може мені буде краще інший тип АКБ обрати для самопальної збірки?
В мене не deye, але bms по can підключена до інвертора? Тому що вона повинна йому всі налаштування по заряду-розряду пушити.
Якщо на бмс стоять дефолтні значення то виставити RCV 3.45, RFV 3.35, soc100% 3.449, soc0 2.64, OVP 3.65 , OVPR 3.44, UVP 2.58, UVPR 2.7. OTP 50, OTPR 45, Start Balance Volt. менше ніж OVPR. Інше вже за бажанням розберетеся.
 
Останнє редагування:
В мене не deye, але bms по can підключена до інвертора? Тому що вона повинна йому всі налаштування по заряду-розряду пушити.
Якщо на бмс стоять дефолтні значення то виставити RCV 3.45, RFV 3.35, soc100% 3.449, soc0 2.64, OVP 3.65 , OVPR 3.44, UVP 2.58, UVPR 2.7. OTP 50, OTPR 45, Start Balance Volt. менше ніж OVPR. Інше вже за бажанням розберетеся.
Добрий вечір.

Дуже велике дякую за цей пост!

Як раз сьогодні обтиснув та намотав на феритове кільце (4 оберти) кабель для зв’язку Deye та JK BMB Invertor. Підключив. Налаштував все як розповідають в мануалах в інеті (на Deye адрес 00, на BMS в параметрах CAN протоколу обрав протокол Deye). Начебто все добре. Інвертор бачить BMS та відображає параметри отримані з BMS.
Наступне що збирався робити – як раз шукати, які налаштування на JK BMS зробити потрібно…
А також хотів розпитувати, як на Deye зробити обмеження заряду та розряду по вольтажу, тому що відсотки – це не зовсім зрозуміло.

А ви все розповіли! ДЯКУЮ! Виходить якщо є зв’язок з BMS по CAN, то Deye всі параметри заряду з BMS бере. Не знав про це.
 
Народ підкажіть ще такі питання. Вибачте за великий пост.

1. В мене інвертор до АКБ під’єднаний мідними проводами 35 кв. Сьогодні запустив систему, дочекався поки АКБ зарядиться до 90% та провів тест навантаження. На LOAD підключив обігрівач 3 кВт, це біля 60-65А струму з АКБ, тобто на 35 кв. це не багато. Годину таке навантаження інвертор + АКБ протримали. Радіатор інвертора добре нагрівся… А також коли помацав проводи до АКБ на виході інвертора, вони також були теплі. Причому на виході з інвертора і приблизно сантиметрів 7-10 тепло проводів відчутне, а потім сходить на нет. На клемах АКБ проводи повністю холодні.

Перша думка – клеми погано обжаті… але і зі сторони інвертора, і зі сторони АКБ в мене однакові клеми, обжаті однаковими кліщами (сам обжимав, ретельно, клемі добрі, товсті «ГОСТ’овські»). Були б погані клеми – грілися б і зі сторони АКБ, але цього немає, зовсім!

Підкажіть, не може тепло з радіатора DEYE якось прогрівати проводи АКБ, котрі з інвертора виходять? Або мені все ж потрібно щось з клемами на вході в інвертор робити? Тому що якщо на 60А гріється, що там буде на 100+А?

2. Деякі налаштування DEYE суперечать друг – другу. В налаштуваннях АКБ є максимальний струм заряду (я там поставив 80А). Але в базових налаштуваннях, на другому екрані, там де встановлюється інтервал часу коли заряджати (я поставив 00:00 – 23:55) знову задається «струм заряду» але вже у ватах. Експериментально я з’ясував, що працює саме «у ватах» в базових налаштуваннях. Поставив там 2000 Вт і заряджало мені АКБ струмом біля 40А. Але навіщо тоді дається можливість в налаштуваннях АКБ струм заряду задавати?

3. Датчик струму, котрий йшов у комплекті з інвертором. Я його встановив і підключив за мануалом, але як впевнитись, що він працює, де побачити струм з нього? Якщо в інтерфейсі Deye на колі «Grid» тицнути, то покаже струм та потужність, котру інвертор тягне з мережі. То воно? То з датчику струму данні?
 
Підкажіть, не може тепло з радіатора DEYE якось прогрівати проводи АКБ, котрі з інвертора виходять?
Може, мідь один з найкращих провідників тепла, якщо шини + і - в інверторі гарячі то ось вам і відповідь.
Потестив на своєму віктроні під час зарядки 70А - теж ближче до інвертора трошки теплі, це при тому що в мене перетин 70мм2=)
Тому що якщо на 60А гріється, що там буде на 100+А?
Сльози і печаль і це не про клеми=) Вангую що Deye з пасивним охолодженням працює норм тільки на вулиці, в приміщенні умовні 110А це буде ту мач.
З мануала Deye: "This Hybrid inverter is designed for outdoor use(IP65)"
2. Деякі налаштування DEYE суперечать друг – другу. В налаштуваннях АКБ є максимальний струм заряду (я там поставив 80А). Але в базових налаштуваннях, на другому екрані, там де встановлюється інтервал часу коли заряджати (я поставив 00:00 – 23:55) знову задається «струм заряду» але вже у ватах. Експериментально я з’ясував, що працює саме «у ватах» в базових налаштуваннях. Поставив там 2000 Вт і заряджало мені АКБ струмом біля 40А. Але навіщо тоді дається можливість в налаштуваннях АКБ струм заряду задавати?
Мабуть перше - це загальне обмеження по струму, а там де зарядка по розкладу - вже більш специфічне.
але як впевнитись, що він працює
Видернути його і подивитись=)
 
Deye з пасивним охолодженням працює норм тільки на вулиці, в приміщенні умовні 110А це буде ту мач.
Для цих інверторів заявлений у паспорті діапазон робочих температур від -40 до +60. І я так розумію, якщо цей інвертор сертифікований та поставляється до европи, то мабуть він щось близьке забезпечує. Здається мені, коли на вулиці 50+ то значно гірше, ніж як у нас у приміщенні +25 в середньому.

Не знаю чи бачили ви Deye в реалі. Радіатор там дійсно дуже дуже великий.
ККД у паспорті заявлений 96.5%. Якщо порахувати, то при номіналі у 6000Вт це у тепло буде розсіюватись 210 Вт. Той радіатор потягне таке без напрягу.
 
ККД у паспорті заявлений 96.5%. Якщо порахувати, то при номіналі у 6000Вт це у тепло буде розсіюватись 210 Вт. Той радіатор потягне таке без напрягу.
Ну хай буде так, я просто знаю що у людей вони при 80А грілися так що до радіатора не можна було доторкнутися. Тому думаю при 110А на довгу воно просто знизить струм при перегріві(якщо розумний, якщо ні - тупо відключиться).
І при
він точно не пропрацює на максимальному струмі більше ніж пів години=)
Те що
цей інвертор сертифікований
означає лиш те що він буде працювати в тих температурах, а як саме то вже інше питання)

Здається мені, коли на вулиці 50+ то значно гірше, ніж як у нас у приміщенні +25 в середньому.
+50 з вітром краще ніж +25 без будь якого руху повітрянних мас.
А в загалі було б круто якби чи наші чи китайці випустили туди кіт з водяним охолодженням)

Не знаю чи бачили ви Deye в реалі.
Я бачив версію на 50кВт в коробці, думав люди бойлер на 100л замовили ;D
 
. Деякі налаштування DEYE суперечать друг – другу. В налаштуваннях АКБ є максимальний струм заряду (я там поставив 80А). Але в базових налаштуваннях, на другому екрані, там де встановлюється інтервал часу коли заряджати (я поставив 00:00 – 23:55) знову задається «струм заряду» але вже у ватах. Експериментально я з’ясував, що працює саме «у ватах» в базових налаштуваннях. Поставив там 2000 Вт і заряджало мені АКБ струмом біля 40А. Але навіщо тоді дається можливість в налаштуваннях АКБ струм заряду задавати?
Time of use задаётся мощность и глубина разряда, а не заряда.
 
Может кто знает где купить оптимизаторы deye sun-xl02-a? Штук 20 нужно.
 
Добрий вечір.

1. Сьогодні зафіксував дещо незрозуміле… Може хтось підкаже. У мене Deye 6KSG03LP1.
Ланцюг від мережі наступний. Мережа – стабілізатор тиристорний 14 кВт – автомат 40А – інвертор.
Сьогодні декілька разів розмикав цей ланцюг автоматом, потім вмикав, перевіряв як інвертор на АКБ переходить. Так при вмиканні автомату стабілізатор видає гучний звук «Бриинньь», передня панель дребезжить, сам стабілізатор (а він багато важить), чи мало не підстрибує. Таке відчуття, що при підключенні інвертора (вмикання автомату) відбувається великий стрибок струму, наслідком якого є магнітне поле, котре трясе стабілізатор. Лажа в тому, що вчора коли я підключав інвертор, я той автомат клацав разів 10, і ніякого дребезгу НЕ БУЛО!
В чому може бути справа? В налаштуваннях нічого не змінював зі вчора...

2. Народ а хтось перевіряв як точно BMS вимірює напругу? Звернув увагу, що в інтерфейсі інвертора при заряді або розряді с навантаженням у 2-3 кВт, є відчутна різниця (0.3 – 0.4В) в показаннях напруги АКБ від інвертора та від BMS. Ну то не дивно, щось втрачається на проводах «АКБ-інвертор». Дивно, що коли я узяв мультиметр точний (Sanwa, показує 5 знаків після крапки, повіряю його раз на рік на роботі), так з’ясувалося, що і сама JK BMS Inverter суттєво бреше під навантаженням (заряд/розряд), до 0.15 – 0.2В.

То у всіх так? Або мені не пощастило с екземпляром JK BMS Inverter? Або вони всі такі «точні»?
 
Останнє редагування:
Народ а хтось перевіряв як точно BMS вимірює напругу? Звернув увагу, що в інтерфейсі інвертора при заряді або розряді с навантаженням у 2-3 кВт, є відчутна різниця (0.3 – 0.4В) в показаннях напруги АКБ від інвертора та від BMS. Ну то не дивно, щось втрачається на проводах «АКБ-інвертор». Дивно, що коли я узяв мультиметр точний (Sanwa, показує 5 знаків після крапки, повіряю його раз на рік на роботі), так з’ясувалося, що і сама JK BMS Inverter суттєво бреше під навантаженням (заряд/розряд), до 0.15 – 0.2В.

То у всіх так? Або мені не пощастило с екземпляром JK BMS Inverter? Або вони всі такі «точні»?
Її треба одразу калібрувати по напрузі і по струму і тоді все ок:) В мене струмових щупів немає, тому калібрував тільки напругу через fnirsi hrm-10, похибка була десь 0.5-0.8 В на всій збірці. В будь якому випадку треба калібрувати і дивитись.
 
Її треба одразу калібрувати по напрузі і по струму і тоді все ок:) В мене струмових щупів немає, тому калібрував тільки напругу через fnirsi hrm-10, похибка була десь 0.5-0.8 В на всій збірці. В будь якому випадку треба калібрувати і дивитись.
Так я калібрував! Проблема в тому, що якщо калібрую під навантаженням – BMS бреше по напрузі без навантаження. І навпаки, калібрування без навантаження дає помилку напруги коли з BMS знімається струм.

У результаті маємо замкнуте коло з поганими наслідками. В залежності від варіанту калібровий (під навантаженням / без навантаження):

Або BMS бреше по напрузі наприкінці розряду і не може точно відпрацювати нижні межі на відключення (у цей час з BMS знімається великий струм).

Або BMS бреше наприкінці заряду, струм вже маленький і неправильна напруга може привести до перезаряду комірок.
 
Назад
Угорі