FAQ Рейтинг гібридних інверторів. Доповнюється та оновлюється

В мене три MustPV18-5248 PRO, кожен по своей фазі, по кожному свое поле (схід південь захід), акум один 48/200.
До речі, а існують протоколи інформаційного обміну коли кілька звичайних інверторів працюють на одну батарею? Чи там обов'язково потрібна версія інвертора що підтримує паралельну роботу?
 
До речі, а існують протоколи інформаційного обміну коли кілька звичайних інверторів працюють на одну батарею? Чи там обов'язково потрібна версія інвертора що підтримує паралельну роботу?
Протокол, в данному випадку, не потрібен. 3 інвертори працюють на один акум і не заважають одне одному, паралельні порти, в мене, зараз розьеднані бо 3ф навантаження не має.
 
До речі, а існують протоколи інформаційного обміну коли кілька звичайних інверторів працюють на одну батарею? Чи там обов'язково потрібна версія інвертора що підтримує паралельну роботу?
В цій темі про це трохи говорили

 
  • Like
Реакції: Karl
Протокол, в данному випадку, не потрібен. 3 інвертори працюють на один акум і не заважають одне одному, паралельні порти, в мене, зараз розьеднані бо 3ф навантаження не має.
Коли кожен інвертор контролює напругу батареї, то зрозуміло що буде якось працювати. Але зараз робота по напрузі ніби вже не по фен-шую. Зараз така мода, що БМСка повинна керувати зарядом-розрядом по інформаційному кабелю. Коли інверторів більше одного незрозуміло як це організувати.
 
Коли кожен інвертор контролює напругу батареї, то зрозуміло що буде якось працювати. Але зараз робота по напрузі ніби вже не по фен-шую. Зараз така мода, що БМСка повинна керувати зарядом-розрядом по інформаційному кабелю. Коли інверторів більше одного незрозуміло як це організувати.
Акум підключена по can до одного інвертора. Протокол BMS батареи Must дуже простий, "я вкл на заряд, чи я вимкнута на заряд". Чотири напруги на всіх виставлене однаково. Важливо алгоритми роботи інвертора та батареи одного виробника не накладати на іншого.
На даний час 17-20, BMS показує заряд-розряд - 0,00 v при цьому, східне та західне поле подають на своєї фази та на батарею, південне поле подає на свою фазу та підтягує те що віддають 2 попередніх поля, інвертор рахує що бере з батареі. Якщо BMS вирішить, що потрібен заряд, вона просто "відкриється" і буде брати необхідне, При цьому, алгоритм інверторів зміниться.
 
  • Like
Реакції: Karl
ЗАпустив інвертор.
Таки він має пункт (у реалі) -- SUF: "Сонце - мережа - віддавання (фідбек)".
Я вже хотів був "видихати" -- що немає приводу йти за ЗТ. А тепер вже й не радий :)) Треба спробувати покомунікувати з тими "кислими мінами" російсько-житомирського обленерго... :(
Є в єсані мому також режим такий, я бадав куди бігти не включатиму тай кінець на тому, навіть на 4 кіловатних бачив вютубі, лічильник дуріє в такому режимі.
 
Коли кожен інвертор контролює напругу батареї, то зрозуміло що буде якось працювати. Але зараз робота по напрузі ніби вже не по фен-шую. Зараз така мода, що БМСка повинна керувати зарядом-розрядом по інформаційному кабелю. Коли інверторів більше одного незрозуміло як це організувати.
Багато інверторів підтримують роботу в паралелі. Суть паралельного режиму в синхронізації налаштувань, а також розподілу навантажень між інверторами. Тому перевірте чи може ваш інтвертор підтримує паралельний режим. Теоретично, якщо зарядку батарей черех вольтажі контролювати і виставляти однакові налаштування на інверторах без паралельного режиму, все повинно спрацювати. Бо тоді інвертор заряджає суто по вольтажу свого підєднання до батареї, і цей вольтаж на обох інверторах буде однаковий або дуже близький. Я використовував комбінації різних інверторів з різними батареями, і зарядка по вольтажу і навіть без БМС протоколу завжди була простіше і надійшніше у всіх ситуаціях, коли вони не могли подружитись.
 
Багато інверторів підтримують роботу в паралелі. Суть паралельного режиму в синхронізації налаштувань, а також розподілу навантажень між інверторами. Тому перевірте чи може ваш інтвертор підтримує паралельний режим. Теоретично, якщо зарядку батарей черех вольтажі контролювати і виставляти однакові налаштування на інверторах без паралельного режиму, все повинно спрацювати. Бо тоді інвертор заряджає суто по вольтажу свого підєднання до батареї, і цей вольтаж на обох інверторах буде однаковий або дуже близький. Я використовував комбінації різних інверторів з різними батареями, і зарядка по вольтажу і навіть без БМС протоколу завжди була простіше і надійшніше у всіх ситуаціях, коли вони не могли подружитись.
Мій не підтримує паралельну роботу. Зазвичай такі моделі дорожче коштують в лінійці виробника. Але я зараз цікавлюсь в навчальних цілях. Мене цікавлять питання інформаційного обміну інверторів.
 
Останній час зʼявилось багато нових моделей інверторів з пасивним охолодженням «тихі», що хочуть бути схожі по параметрах на Deye, а деякі декларують навіть кращі параметри.
Ось короткий перелік. Можливо хтось вже мав справу з ними ? зявились нові тенденції, виробники почали прибирати екрани (всі налаштування через застосунок), та почали знижувати вхідну напругу MPPT.
- Dyness 5.0L-1P-A
- GoodWe GW5000-ES-20
- FelicityESS T-REX-5KLP1G01
 

Вкладення

  • IMG_7395.jpeg
    IMG_7395.jpeg
    64,1 Кб · Перегляди: 9
  • IMG_7394.jpeg
    IMG_7394.jpeg
    136,3 Кб · Перегляди: 9
  • IMG_7392.jpeg
    IMG_7392.jpeg
    51,7 Кб · Перегляди: 10
Що там всередині і яке воно..
ANENJI 6.2KW 48V Hybrid Solar Inverter

Anenji ANJ-6200-48V-WIFI: огляд архітектури + ремонт.

Anenji ANJ-6200-48V | Ремонт гібрида

15 сек. з цього місця -- з усього працює виходить , як із АКБ... ?
 
нові модифікації мастів зявились MUST PV19-4024 EXP , MUST PV19-6048 EXP, ще є на 8,10 кВт
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі