Сгорел вводной автомат на доме. СЭС 30 кВт

Реєстрування
17 Січ 2021
Дописи
6
Бали
1
Добрый день

Читаю форум давно, старался учитывать ошибки других.
Итого, на ввод поставил хороший промышленный автомат, загильзовали.
Присутствовал при установке и даже сам пытался дотянуть контакты, всё было сделано хорошо. (за что была выдана отдельная благодарность подрядчикам)

Но вот на праздники ездил домой, и обнаружил такую картину.

Кто виноват и что делать?
lich.jpg
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Добрый день

Читаю форум давно, старался учитывать ошибки других.
Итого, на ввод поставил хороший промышленный автомат, загильзовали.
Присутствовал при установке и даже сам пытался дотянуть контакты, всё было сделано хорошо. (за что была выдана отдельная благодарность подрядчикам)

Но вот на праздники ездил домой, и обнаружил такую картину.

Кто виноват и что делать?
Переглянути вкладення 1131

Ті контакти що погоріли, там які гільзи стоять? Аллюмомідні?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вроде медь так зеленеет?
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Ті контакти що погоріли, там які гільзи стоять? Аллюмомідні?
ІМХО Напевне якби була причина в гільзах то вигоріли б контакти в автоматі, і ізоляція біля контактів вигоріла б... Напевне саме краще це запросити електрика щоб оглянув усе.
 

aleksys

Tier1
Реєстрування
21 Сер 2019
Дописи
133
Бали
43
Добрый день

Читаю форум давно, старался учитывать ошибки других.
Итого, на ввод поставил хороший промышленный автомат, загильзовали.
Присутствовал при установке и даже сам пытался дотянуть контакты, всё было сделано хорошо. (за что была выдана отдельная благодарность подрядчикам)

Но вот на праздники ездил домой, и обнаружил такую картину.

Кто виноват и что делать?
Переглянути вкладення 1131
А яке свічення кабель?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
ІМХО Напевне якби була причина в гільзах то вигоріли б контакти в автоматі, і ізоляція біля контактів вигоріла б... Напевне саме краще це запросити електрика щоб оглянув усе.
В мене було таке на 1 автоматі. По черзі міняли всі 3 накінечники.
Я би теж сказав, що вони були з оцинковки. Але я грішив на те, що погано дотягнули. Всі решта автоматів стояли нормальні, і гільзи там різні були так само. Хоча намагаюсь тепер купувати тільки алюмінієво-мідні.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

pushkin

Tier3
Реєстрування
7 Січ 2021
Дописи
8
Бали
3
Працюю диспетчером РЕС мені цікаво чи не було відключень на вашій КТП маю на увазі чи не горів ПК-10 . А ще можу сказати що для таких споживачів як ви дозволено
раз на рік безкоштовно знімати пломби для ТО
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Працюю диспетчером РЕС мені цікаво чи не було відключень на вашій КТП маю на увазі чи не горів ПК-10 . А ще можу сказати що для таких споживачів як ви дозволено
раз на рік безкоштовно знімати пломби для ТО
А можна десь про це докладніше взнати? Бо наразі це за окреме дякую відбувається.
По інформації з РЕСу, ТП вони мають раз на 3 роки перевіряти. А побутові не нормуються зовсім.
 

pushkin

Tier3
Реєстрування
7 Січ 2021
Дописи
8
Бали
3
Звертайтися до іспекції вони займаються юридичними споживачами а якщо не допоможе тоді зам нач. в курсі при розпломбуванні та пломбуванні обовязково зкладається акт в 2-х екземплярах один Вам а другий в інспекцію для списання пломб і пишеться як ТО. А так побутовим споживачам ми міняємо вводні автомати безкоштовно бо так у договорі прописано правда номінал і якість що дають.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Звертайтися до іспекції вони займаються юридичними споживачами а якщо не допоможе тоді зам нач. в курсі при розпломбуванні та пломбуванні обовязково зкладається акт в 2-х екземплярах один Вам а другий в інспекцію для списання пломб і пишеться як ТО. А так побутовим споживачам ми міняємо вводні автомати безкоштовно бо так у договорі прописано правда номінал і якість що дають.
Мені поки що жодного акту при перепломбуваннях не давали.. Хоча заяви писав, їх реєстрували і т.д.
А про заміну автоматів то можу і не мріяти. Навіть на підстанції згорівший я давав....

Ви дуже лояльний )
Маю надію, Ваші поради зможуть допомогти багатьом. Бо 50% клопоту в експлуатації - це власне спілкування з РЕСом.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Звертайтися до іспекції вони займаються юридичними споживачами а якщо не допоможе тоді зам нач. в курсі при розпломбуванні та пломбуванні обовязково зкладається акт в 2-х екземплярах один Вам а другий в інспекцію для списання пломб і пишеться як ТО. А так побутовим споживачам ми міняємо вводні автомати безкоштовно бо так у договорі прописано правда номінал і якість що дають.
Можу підтвердити що так має бути.
В мене згорівший автомат замінили безкоштовно, правда тривало це біля 2 тижнів ... Але цей час станція працювала на моєму ( купленому) автоматі, який поставили протягом доби після звернення.
Звертатися раджу відразу на гарячу лінію обленерго. Це полегшує роботу місцевого ресу та трошки пришвидшує реагування.
 

Creativ

Tier3
Реєстрування
19 Гру 2020
Дописи
15
Бали
1
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Huawei

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Варианты:
СИП усеченка, или в принципе меньшее сечение
наконечники не але
с обжимом не сложилось
не затянули болты
 

Serbo

Tier3
Реєстрування
26 Січ 2021
Дописи
12
Бали
3
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei
Добрый день! Подскажите пожайлуста какой щит для счетчика можно использовать чтобы в него можно было поместить промышленный автомат!?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Есть много вариантов реализации. Было бы желание и добрая воля РЭС. У меня впихивали в стандартный самый дешёвый пластиковый. Под тумблер прорезается дырка.

В металлический, который был типа лучше, не влез уже сам счётчик АСЕ6000

Единого стандарта нет.
 
Угорі